Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
    Właśnie przeczytałem na onet.pl artykuł, że bytomscy "kibice" tak manifestowali swoją radość na rynku w Bytomiu, że policja musiała użyć broni głatkoluowej aby ostudzić ich emocje. Ja tego nierozumiem, u mnie radość nie wyzwala agrasji ale może jestem inny
    Tak, jesteś inny.



    Różowy, z trąbą i ... przytupujesz
    bla bla bla

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
      Właśnie przeczytałem na onet.pl artykuł, że bytomscy "kibice" tak manifestowali swoją radość na rynku w Bytomiu, że policja musiała użyć broni głatkoluowej aby ostudzić ich emocje. Ja tego nierozumiem, u mnie radość nie wyzwala agrasji ale może jestem inny
      Jak będę miał info od osób które tam były to dam znać jak było naprawdę.A nie tak jak to przedstawia policja.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • sloniatko
        Senior
        • 02-2004
        • 1014

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        Jak będę miał info od osób które tam były to dam znać jak było naprawdę.A nie tak jak to przedstawia policja.
        Z chęcią posłucham drugiej strony natomiast myślę, że prawda, jak zawsze, i tak leży po środku.
        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
          Jak będę miał info od osób które tam były to dam znać jak było naprawdę.A nie tak jak to przedstawia policja.
          Czyli z góry sugerujesz że policja kłamie?

          Przeczytałem artykuł na Onecie. Firmuje go PAP, to chyba nie jest agencja pracowa policji?
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Czytając opisy PAP-u czy wersje policji z demonstracji w których osobiście uczestniczyłem uważam, że zastrzeżenia Kiszota są w pełni uzasadnione.
            Jeden przykłąd info PAP-u policja zatrzymała międzynarodową grupę narkomanów na imprezie w Cześtochowie. Wersja policji - mniej więcej taka sama plus dodanie, że współpracowali z interpolem i w ogóle wielki sukces w walce z narkotykami.

            A prawda: w Częstochowie odbywał się koncert benefit na rzecz antyszczytu na który ni z tego ni z owego wpadła policja bnijąc wszystkich dookoła i aresztując nie podając żadnych powodów. Przy dwóch chłopakach na chyba 200 osób bawiązych się znaleziono skręty z marichuaną. Bawiły się też osoby z Litwy, Francji więc fakt towarzystwo było międzynaorodowe.

            Tak wygląda rzeczywistość według PAP i policji więc ...
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • sloniatko
              Senior
              • 02-2004
              • 1014

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Czytając opisy PAP-u czy wersje policji z demonstracji w których osobiście uczestniczyłem uważam, że zastrzeżenia Kiszota są w pełni uzasadnione.
              Jeden przykłąd info PAP-u policja zatrzymała międzynarodową grupę narkomanów na imprezie w Cześtochowie. Wersja policji - mniej więcej taka sama plus dodanie, że współpracowali z interpolem i w ogóle wielki sukces w walce z narkotykami.

              A prawda: w Częstochowie odbywał się koncert benefit na rzecz antyszczytu na który ni z tego ni z owego wpadła policja bnijąc wszystkich dookoła i aresztując nie podając żadnych powodów. Przy dwóch chłopakach na chyba 200 osób bawiązych się znaleziono skręty z marichuaną. Bawiły się też osoby z Litwy, Francji więc fakt towarzystwo było międzynaorodowe.

              Tak wygląda rzeczywistość według PAP i policji więc ...
              Z drugiej strony strony Zythumie, chodzę na mecze zarówno koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej a raz to nawet na żużlu byłem i tylko na stadionach piłkarskich spotykam się z chamstwem i przemocą wśród kibiców. Tak więc, nie oczerniał bym tylko policji. Prawda, jak już to napisałem, leży po środku
              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

              Comment

              • grzes_ch
                Senior
                • 10-2003
                • 612

                tylko na stadionach piłkarskich spotykam się z chamstwem i przemocą wśród kibiców
                No to miałeś szczęście - ale niestety życie nie jest tak idealne bo i widziałem burdy na trybunach zarówno na żużlu ( Leszno ) , koszykówce ( Słupsk ) , hokeju ( Tychy ) - więc nie tylko piłka nozna .

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                  tylko na stadionach piłkarskich spotykam się z chamstwem i przemocą wśród kibiców.
                  Widzisz tylko to co chcesz widzieć , tak jest wygodnie.
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • ArtK31
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 708

                    Gratulacje dla Bytomia ....nareszcie .....kiszot , aldach już się cieszę na derby z "moją" Gieksą ( oczywiście o ile nam uda się wystartować .......

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                      Czyli z góry sugerujesz że policja kłamie?
                      TAK



                      Za długo w tym siedzę żebym nie wiedział jak jest.Ja w przeciwieństwie do niektórych nie czerpie swoich przekonań z prasy czy tv a z obserwacji.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                        Z chęcią posłucham drugiej strony natomiast myślę, że prawda, jak zawsze, i tak leży po środku.
                        Z tego co wiem już.
                        Pobity jeden zawodnik Polonii przez policję.
                        Drugi mazałożone szwy bo dostał gumowa kulą.
                        Jedna osoba odwieziona do szpitala z raną postrzałową głowy.Gdyby nie interwencja ludzi obecnych na miejscu to z relacji lekarza pogotowia,prawdopodobnie wykrwawił by się na śmierć..Przy biernej postawie policji.
                        Strzelanie do tłumu w którym były kobiety i dzieci.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          Jak będę miał info od osób które tam były to dam znać jak było naprawdę.A nie tak jak to przedstawia policja.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          .Ja w przeciwieństwie do niektórych nie czerpie swoich przekonań z prasy czy tv a z obserwacji.
                          Czyli obserwowałeś osobiście, jak jakaś osoba udziela tobie info?

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            Ale nadal nie wyjaśniłeś jak doszło do zamieszek? Szli sobie ludzie po meczu, cieszyli się i policja zaczęła do nich strzelać?

                            W zeszłym roku na Starym Rynku w Poznaniu po zdobyciu PP było ok. 10.000 ludzi. Też się cieszyli. I co najwyżej policja mogła odwozic delikewemtów na myjkę bo sie za bardzo spruli.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              Nowym piłkarzem Legii Warszawa został Marcin Klatt, b. piłkarz Kujawiaka Włocławek.

                              Legia.Net; Marcin Klatt z koszulką Legii.

                              Jeden z najzdolniejszych młodych piłkarzy grających u nas w kraju.

                              Oglądałem mecz Kujawiaka z Widzewem i mimo, że Marcin bramki nie zdobył, to napsuł sporo krwi obrońcom Widzewa. Grał ciekawie, ma instynkt... Przyda się.

                              Sprowadzenie Klatta oznacza najprawdopodobniej, że Marek Saganowski odejdzie w najbliższym czasie do Trabzonsporu , gdzie będzie grał razem z Szymkowiakiem.
                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                                No to miałeś szczęście - ale niestety życie nie jest tak idealne bo i widziałem burdy na trybunach zarówno na żużlu ( Leszno ) , koszykówce ( Słupsk ) , hokeju ( Tychy ) - więc nie tylko piłka nozna .
                                Nie twierdzę, że tam jest idealnie ale i tak do rozrób dochodzi nieporównywalnie żadziej niż na stadionach piłkarskich. Poza tym np. na koszu kibice drużyny przyjezdnej mogą wyjść z hali przemieszani z gospodarzami raczej nik nikogo nie uderzy-a takie zachowanie na piłce nożnej jest samobójstwem (chyba, że kibice mają zgodę) .


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                                Z tego co wiem już.
                                Pobity jeden zawodnik Polonii przez policję.
                                Drugi mazałożone szwy bo dostał gumowa kulą.
                                Jedna osoba odwieziona do szpitala z raną postrzałową głowy.Gdyby nie interwencja ludzi obecnych na miejscu to z relacji lekarza pogotowia,prawdopodobnie wykrwawił by się na śmierć..Przy biernej postawie policji.
                                Strzelanie do tłumu w którym były kobiety i dzieci.
                                Nie usprawiedliwiam policji, sam kiedyś na Legi byłem ofiarą ich kompletnie bezmyślnej interwencji, jednak nie zmienia to postaci rzezczy, że gdyby kilkudziesieciu "kibców" nie wszczeło rozróby to do takiej interwencji wogóle nie musiało by dojść.
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎