Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
    ...No bo jak można tak dokładnie to wszystko opisać.
    Można zmyślić, jak ja, lub jak ci twoi "kibice".

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Drogi Zythumie, sugerujesz więc, że kluby powinny ustalać jak najniższe ceny biletów, a potem udawać się po dofinansowanie z budżetu państwa opiekuńczego?

      Nie mam nic przeciwko tańszym biletom i nawet wiem, jak to osiągnąć. Wystarczy przestać przepłacać piłkarzy. Ale prezesom łatwiej sięgnąć do kieszeni naiwnego kibica, niż przykrócić żądania grajków. Bo zawsze znajdzie się klub, który takiemu patałachowi zaproponuje więcej.

      Zauważ jeszcze jedno - w państwach skandynawskich, zamożnych i uchodzących za ostoję systemu opiekuńczego, większość piłkarzy to amatorzy, nie przepłacane gwiazdy. Nie przeszkadza to reprezentacjom Danii, Szwecji i Norwegii odnosić większych sukcesów niż naszej. Zastanów się nad tym.
      Jakie najniższe?Kilkanaście euro kosztują bilety na Bundesligę (czyli przy ich zarobkach porównując z naszymi około 15-30 zł (zależy jaki sektor i gdzie)),to jest cena w/g mnie w miarę akuratna Zarabiamy 1000 -1500zł płacimy 30 zł, Niemcy zarabiają 1500-2000 euro, płacą 15-30 euro za bilet .*
      *Orientacyjne zarobki,i ceny za bilety


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Jakie najniższe?Kilkanaście euro kosztują bilety na Bundesligę (czyli przy ich zarobkach porównując z naszymi około 15-30 zł (zależy jaki sektor i gdzie)),to jest cena w/g mnie w miarę akuratna Zarabiamy 1000 -1500zł płacimy 30 zł, Niemcy zarabiają 1500-2000 euro, płacą 15-30 euro za bilet .*
        *Orientacyjne zarobki,i ceny za bilety
        Tylko że na mecze Bundesligi walą tłumy, więc dochody z meczów są całkiem spore. U nas chodzi znacznie mniej ludzi (gorsze i mniejsze stadiony, gorsze widowiska, sporo ludzi boi się pójść), więc kluby ustalają wyższe ceny. A że ciągle chcecie za to płacić, to nie widzą w tym nic złego.

        Naprawdę, mam wrażenie że chodzenie na mecze jest nie dość, że kosztowne, to jeszcze obowiązkowe.

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          tak dla ścisłości mogę podać cenę meczu 2.Bundesligi w Dreźnie - ulgowy 11 EURO, normalny 14 EURO -miejsca siedzące ! Średnio na mecze przychodzi 20tys. publiczności

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
            Kolejny trener?...
            -------------------------------------------------------------------------------------------------
            (za onet.pl)

            "PS": Engel zostanie trenerem Wisły Kraków!

            To może być prawdziwa bomba. Jak poinformował bowiem "Przegląd Sportowy", Jerzy Engel, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, zostanie następcą Wernera Liczki i to może nawet w tym tygodniu.

            Engel ustalił już warunki kontraktu z Bogusławem Cupiałem, właścicielem Wisły, choć niczego jeszcze nie podpisał. Do roli asystenta przygotowywany jest Edward Klejndinst, który w kadrze zajmuje się bankiem informacji.

            Klub może rozwiązać z Liczką kontrakt pod warunkiem, że wypłaci mu jednak odszkodowanie.
            -------------------------------------------------------------------------------------------------

            ...i kolejne problemy z odszkodowaniem dla niego?

            No to po Liczce. (o! i prezes też się zmienił!)
            (za onet.pl)

            Liczka zwolniony z Wisły!
            Werner Liczka nie jest już trenerem Wisły Kraków! Informację o zwolneniu czeskiemu szkoleniowcowi przekazał nowy prezes klubu Zdzisław Kapka - poinformował serwis wislakrakow.com.
            Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje na temat wielkich zmian w krakowskim klubie.

            Następcą Liczki będzie prawdopodobnie Jerzy Engel.

            Źródło: wislakrakow.com
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
              Następcą Liczki będzie prawdopodobnie Jerzy Engel.
              Mistrzem Polski jest Groclin!
              Groclin najlepszy jest!

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Mistrzem Polski jest Groclin!
                Groclin najlepszy jest!
                Arcy! Zimny prysznic, tylko zimny prysznic Ci pomoże
                Darek99 powiedział mi w sekrecie, że mistrzem będzie Legia. Jak tak mówi, to tak będzie i już
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Arcy! Zimny prysznic, tylko zimny prysznic Ci pomoże
                  Darek99 powiedział mi w sekrecie, że mistrzem będzie Legia. Jak tak mówi, to tak będzie i już
                  Aha, to pisałem ja wcześniej kibic (nie mylić z kibolem, czy innym jakimśtam ultras) a od 20 lat kapciuch
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                    Jak się Wam ceny nie podobają, nie chodźcie na mecze. Nie ma takiego obowiązku.
                    Jak zawsze najwięcej maja do powiedzenia ci których temat nie dotyczy.
                    Mistrzem Polski jest Groclin!
                    Groclin najlepszy jest!
                    Dyskobolia
                    Last edited by kiszot; 29-06-2005, 18:29.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                      Jak zawsze najwięcej maja do powiedzenia ci których temat nie dotyczy.
                      Zapewniam Cię, że jak tylko Ruch przyjedzie do Poznania, stawię się na meczu.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        W finale Pucharu Konfederacji spotkały się odwieczni rywale Brazylia z Argentyną i jak na razie Canarinhos tłuczą Argentynczyków 4:1 (stan z 74 min.). A w meczu o 3. miejsce gospodarze - Niemcy wygrali z Meksykiem 4:3 po dogrywce.
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          Jak zawsze najwięcej maja do powiedzenia ci których temat nie dotyczy.
                          Jak zawsze najwięcej do powiedzenie mają ci, którzy uważają, że ktoś powinien dopłacać do ich fanaberii.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            Jak zawsze najwięcej do powiedzenie mają ci, którzy uważają, że ktoś powinien dopłacać do ich fanaberii.
                            To jeden z rzadkich przypadków, gdy zgadzam się z Krzysiem. Jeśli możesz, to z pozycji zarządcy obiektów sportowych wyjaśnij kibicom, ile kosztuje zorganizowanie imprezy sportowej.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Jeżeli chodzi o ceny biletów to Arcy ma sporo racji. I dla tego jeżeli komuś nie odpowiadają ceny biletów to nie musi chodzić na mecze! Wiem, że z miłości dla klubu zrobić bardzo wiele ale są tez granice. Nie będę się zagłębiał w to, iż polska piłka to bardzo głębokie szambo, a jednak wielu z nas się nią pasjonuje.
                              Należy jednak popatrzeć na tą sytuację z innej strony. Dla czego ceny idą w górę? Zawodnicy więcej zarabiają, poziom sportowy się poprawił, trzeba uzbierać na transfer kolejnego Brazylijczyka?? Czy może przychodzi mniej kibiców? Bo klubem zarządzają idioci, którzy nie potrafią tak naprawdę tego robić? Nie umieją zadbać o bezpieczeństwo(wiem ten temat był już poruszany), zapewnić odpowiedniego poziomu widowiska, umacniać więź klubu z nowymi kibicami czy nawet starymi.. Frekwencja zamiast się zwiększać to się zmniejsza.
                              I jeżeli w takiej sytuacji kibice dalej przychodzą na mecze swojego zespołu to ja to rozumiem ale narzekania już nie! Bo to wy, prawdziwi kibice macie tą możliwość żeby zaprotestować nie przychodząc na mecze! Może tym kretynom na górze da to do myślenia trochę. A prawdziwy kibic powinien się umieć poświecić dla swojego klubu. Wytrzymacie sezon czy dwa bez przychodzenia na stadion ale w końcu uda wam się przegonić "wrogów" waszych ukochanych klubów.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                ... Jeśli możesz, to z pozycji zarządcy obiektów sportowych wyjaśnij kibicom, ile kosztuje zorganizowanie imprezy sportowej.
                                Nie ma sensu. Kibice mają to w dupie. Uważają, ze należy im się za darmo, a najlepiej, żeby klub dopłacił im za "kibicowanie" (czyli głośne bluzganie, oddawanie moczu w dowolnym miejscu, rzucanie butelkami i wywijanie brudnymi szmatami, które nie wiedzieć czemu nazywają "szalikami").

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎