Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    PZPN opracował chyba pewien system przyznawania licencji. Na początku nie otrzymuje ich nikt (może poza G-4), a w dniu rozpoczęcia rozgrywek mają je już wszyscy. Coś mi tu pachnie fikcją, i to bez sajens.
    Przed rozpoczęciem rozgrywek, kluby, które nie spełniają warunków, aby otrzymać licencje, otrzymują termin (np. do końca rundy jesiennej) w którym mają wszystko "wyprostować" (tzw. warunkowa licencja). A później, w trakcie sezonu, jak nic z tego nie wyjdzie, to i tak już prawie nikt nie pamięta i z tego powodu nie robi zadymy (patrz: do końca sezonu jakoś się dociągnie). I tak co roku....
    Last edited by robox; 19-07-2005, 17:49.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Uregulowane zostały zasady obsadzania miejsc w Intertoto. W przyszłym sezonie z Polski będzie to jeden klub, ten który zajmie w tabeli miejsce tuż za pucharowymi. To pomysł PZPN. Problem tylko w tym, że nie wszystkie kluby są tym zainteresowane. Pytanie, co wtedy? Nie zagra nikt, czy pojedzie pierwszy chętny?

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
        Co prawda to prawda, z napastnikami był problem, myślę, że Chałbiński i Plizga powinni spokojnie wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie.
        Myślę, że w "11" powinien znaleźć się Banaczek, a Plizga grałby rolę jokera.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Myślę, że w "11" powinien znaleźć się Banaczek, a Plizga grałby rolę jokera.
          Jokerem zostanie chyba dalej Piszczek.

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Trochę wyżej pisałem, że Żurawski w debiucie w Celtiku nie strzelił karnego. A teraz donoszę, że Boruc w swoim debiucie w tym samym klubie obronił karnego. Mało tego, podobno cały mecz bronił niesamowicie. Chyba Dudek przy swoich kłopotach klubowych niedługo rozstanie się z reprezentacyjną bramką
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Piastowi w nowym sezonie zabrali/zabiorą 10 pkt. dodatkowo klub zapłaci 100 tysięcy złotych kary.Prezes klubu został ukarany dożywotnią dyskwalifikacją, sędzia główny meczu został wykluczony z PZPN ,kary dostali też sędziowie boczni i kwalifikator.Odpowiednio po 2 lata dyskwalifikacji i 5 lat.
              Czy to dużo...Mało to nie jest w/g mnie;czy to koniec kar...oby nie kilka drużyn czeka w kolejce,sędziowie też
              Last edited by Pogoniarz; 21-07-2005, 17:27.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                "Już niebawem Kamil Kosowski może zostać kolegą klubowym największych gwiazd włoskiej piłki Francesco Tottiego oraz Antonio Cassano. Reprezentanta Polski chciałaby Roma.

                Kilka dni temu Kosowski dowiedział się, że nie jest już potrzebny w Kaiserslautern, ale wcale nie zamierza robić z tego wielkiego dramatu. I tak na dobre nie zaaklimatyzował się w Bundeslidze, a niemiecki futbol nie przypadł mu do gustu. Co innego włoska Serie A...

                Chęć pozyskania lewego pomocnika wyraziła Roma, na którą jednak FIFA nałożyła zakaz transferów. Jeżeli w najbliższym czasie Międzynarodowa Federacja Piłkarska nie uzna odwołania Romy w tej sprawie, rzymianie będą mogli co najwyżej wymienić się z Wisłą. I tak, w zamian za Kosowskiego do krakowskiej drużyny trafiłby młody obrońca Daniele De Slivestri."

                źródło: Przegląd Sportowy

                Pomijając fakt, że informacja ta pojawiła się w PS, byłby to chyba pierwszy Włoch w polskiej lidze. A co do "Kosy" to myślę, że jak przejdzie do Romy to już będzie po chłopie, bo nie wydaje mi się, żeby wkręcił się do pierwszej "11".
                Last edited by peter007; 22-07-2005, 21:26.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  "Już niebawem Kamil Kosowski może zostać kolegą klubowym największych gwiazd włoskiej piłki Francesco Tottiego oraz Antonio Cassano. Reprezentanta Polski chciałaby Roma.

                  Kilka dni temu Kosowski dowiedział się, że nie jest już potrzebny w Kaiserslautern, ale wcale nie zamierza robić z tego wielkiego dramatu. I tak na dobre nie zaaklimatyzował się w Bundeslidze, a niemiecki futbol nie przypadł mu do gustu. Co innego włoska Serie A...

                  Chęć pozyskania lewego pomocnika wyraziła Roma, na którą jednak FIFA nałożyła zakaz transferów. Jeżeli w najbliższym czasie Międzynarodowa Federacja Piłkarska nie uzna odwołania Romy w tej sprawie, rzymianie będą mogli co najwyżej wymienić się z Wisłą. I tak, w zamian za Kosowskiego do krakowskiej drużyny trafiłby młody obrońca Daniele De Slivestri."

                  źródło: Przegląd Sportowy

                  Pomijając fakt, że informacja ta pojawiła się w PS, byłby to chyba pierwszy Włoch w polskiej lidze. A co do "Kosy" to myślę, że jak przejdzie do Romy to już będzie po chłopie, bo nie wydaje mi się, żeby wkręcił się do pierwszej "11".
                  Nie przejdzie bo Roma ma zakaz dokonywania transferów.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Zaczyna się nasza liga i znowu przybędzie z pewnością sporo siwych włosów ,ale taki to los kibica.Na inaugurację PZPN plus działacze Arki (kochamy cię misiu ) zastosowali profilaktykę i kibice Legii nie zobaczą meczu na żywo.Tłumaczenia z Gdyni i PZPN-u świadczą ,że szykuje się nam kolejny sezon gdzie mecze będą odbywały się bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych(jakieś kary wymyślą,remonty etc.).Proponuję rozgrywać spotkania w poniedziałki o 10:00...Piłka nożna dla kibiców


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Zakończyłem turniej. Szkoda, że nie umarłem we wtorek.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                        Nie przejdzie bo Roma ma zakaz dokonywania transferów.
                        Przecież wyraźnie jest napisane, że mogą się wymienić a tego nie mogą nikomu zabronić
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Remisowo zakończył sie właśnie pierwszy mecz nowego sezonu.Arka Gdynia-Legia Warszawa 0:0.Brawo żółto niebiescy
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Za nami pierwszy mecz sezonu 2005/2006. Zgodnie z oczekiwaniami, Legia była w Gdyni stroną przeważającą. Niestety, nie potrafiła zdobyć choćby jednej bramki.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Te szmaty z Legii(piłkarze) śmieją się z innych drużyn, widząc tylko siebie i Wisłę jako kandydatów do mistrzostwa Polski, a ze słabą Arką nie potrafią wygrać grając w przewadze.
                              Oby to tylko wypadek przy pracy, który już się nie powtórzy.

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                Marek Koźmiński odchodzi z Górnika Zabrze. Dlatego od dłuższego czasu byli poszukiwani inwestorzy. Kilku się już znalazło a wśród nich są szefowie browaru Van Pur z Rakszawy. Przedstawiciele browaru byli w ubiegłym tygodniu na Roosevelta i rozmawiali z prezesem Koźmińskim. Czyżby ten browar po przygodzie z żużlem wziął się teraz za futbol
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎