Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Obejrzałem inaugurację ligi na C+Sport. Zmęczyłem się samym oglądaniem. Arka słabiutka, Legia bezradna, poziom ultra niski. Szałachowski próbował trochę biegać w pierwszej połowie i to jedyny pozytyw tego meczu
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
      Kilku się już znalazło a wśród nich są szefowie browaru Van Pur z Rakszawy. Przedstawiciele browaru byli w ubiegłym tygodniu na Roosevelta i rozmawiali z prezesem Koźmińskim. Czyżby ten browar po przygodzie z żużlem wziął się teraz za futbol
      Tylko nie wiadomo czy chodzi o sponsorowanie czy o pakiet własnościowy.Chociaż właścicielem Górnika ma być podobno jakaś fundacja.Poczekamy zobaczymy.Oby nie w II lidze.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
        Te szmaty z Legii(piłkarze) śmieją się z innych drużyn, widząc tylko siebie i Wisłę jako kandydatów do mistrzostwa Polski, a ze słabą Arką nie potrafią wygrać grając w przewadze.
        Przegląd Sportowy przeprowadził sondę wśród kapitanów wszystkich pierwszoligowych zespołów , było między innymi pytanie o głównego faworyta do zdobycia mistrzowskiego tytułu, prawie wszyscy wymienili jako faworyta Wisłę Kraków , Legię Warszawa i Grodzisk Wlkp. , kapitan Pogoni Szczecin był odmiennego zdania i z całą pewnością stwierdził że mistrzem zostanie Pogoń Szczecin, także Baklazanku nie tylko piłkarze Legii mają takie zdanie o faworytach, a już na pewno nie ma mowy o naśmiewaniu się z innych drużyn tak jak napisałeś , niepotrzebnie obrażasz piłkarzy Legii, nerwy Ci puszczają .
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          Też sobie obejrzałem Niby powtórkę, ale nie zxnałem wyniku, więc emocji było co nie miara (...)
          Poziom słabiusieńki. Tak beznadziejnej Legii, to dawno nie widziałem. Właściwie można wyróżnić tylko Szałachowskiego, a też, raczej tylko w imię zasad. Z Arką podobnie. Dobrze zagrała obrona (choć wysilać się nie musiała...), reszty praktycznie na boisku nie było. No oczywiście Imeh zachował się jak baran, choć na tle tegoś "widowiska" była to jakaś atrakcja Wcześniej tenże sam zawodnik popisał się ładną brazilianą i włąściwie tyle można by powiedzieć na ten temat. No może jeszcze tyle, ze o ile Legia niby siedziała na połowie Arki (siedziałą dość dosłownie), to Arka była bliżej wygranej, bo po jednym z niewielu strzałów zaliczyła poprzeczkę.
          Po jednym meczu, trudno wyrokować formę drużyn, ale jeśli dalej będą grały tak samo, to Arka będzie kandydatem do spadku, a Legia (też powinna, ale zawsze miała za duzo szczęścia, więc to jej nie grozi) będzie sie plątać po środku i trener poleci szybciutko ze stołeczka.
          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
            Przegląd Sportowy przeprowadził sondę wśród kapitanów wszystkich pierwszoligowych zespołów , było między innymi pytanie o głównego faworyta do zdobycia mistrzowskiego tytułu, prawie wszyscy wymienili jako faworyta Wisłę Kraków , Legię Warszawa i Grodzisk Wlkp. , kapitan Pogoni Szczecin był odmiennego zdania i z całą pewnością stwierdził że mistrzem zostanie Pogoń Szczecin, także Baklazanku nie tylko piłkarze Legii mają takie zdanie o faworytach, a już na pewno nie ma mowy o naśmiewaniu się z innych drużyn tak jak napisałeś , niepotrzebnie obrażasz piłkarzy Legii, nerwy Ci puszczają .
            Pogoń w tym sezonie mistrzem Polski . Najlepszy dowcip( )jaki słyszałem w tym roku.Jeśli w kolejnej rundzie nie będzie wzmocnień(byle nie z Brazylii) ,to jeśli zajmą lepsze miejsce od ósmego będzie to spora niespodzianka i będzie świadczyć o tym, że nasza liga to totalne dno.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Polonia podpisała kontrakt z Królem. To może być niezła ciekawostka, bo zawodnik z tego, co go pamiętam, to był niezły, ale charakternik takoż. Na dwoje babka wróżyła, albo wyjdziemy na nim jak na Dudzie, albo jak na Kosmalskim. Ostatnio z tego typu gagatków, to był u nas jeszcze Jarosiewicz, który najpierw spłacił dług zaufania, bo jesienią grał conajmniej dobrze, a potem narozrabiał. Widać mamy tendencje, do ściągania straceńców i wykolejeńców . Taka parszywa jedenastka No ale moze w tym szaleństwie jest metoda, zwłaszcza, że taki Król naprawdę potrafi strzelać bramki.
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                Polonia podpisała kontrakt z Królem. To może być niezła ciekawostka, bo zawodnik z tego, co go pamiętam, to był niezły, ale charakternik takoż. Na dwoje babka wróżyła, albo wyjdziemy na nim jak na Dudzie, albo jak na Kosmalskim. Ostatnio z tego typu gagatków, to był u nas jeszcze Jarosiewicz, który najpierw spłacił dług zaufania, bo jesienią grał conajmniej dobrze, a potem narozrabiał. Widać mamy tendencje, do ściągania straceńców i wykolejeńców . Taka parszywa jedenastka No ale moze w tym szaleństwie jest metoda, zwłaszcza, że taki Król naprawdę potrafi strzelać bramki.
                Z Kosmalem było jak z Kowalczykiem.Walił wina w bramach w Szczecinie i w knajpach zalewał się w trupa.Z tym ,że Kowal był o niebo lepszym piłkarzem.Król też za coś tam nie wylewa i mój ulubieniec Dudka(który podobno się zmienił )i już nie zabija jeżdżąc po pijaku.Przywitamy go znowu bardzo uprzejmie...
                Last edited by Pogoniarz; 25-07-2005, 08:25.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Króla wywalili ostatnio z Bełchatowa, a u nas był Duda z Wisły Płock, a nie Dudka. Nasz nie rozjeżdżał, tylko zapożyczał się i szlajał po kasynach. Chłopaczyna chyba wrócił do Wisły, choć nie jestem pewien, bo tam chyba też go nie chcieli... A Kosmalski grał u nas całkiem nieźle. Jak na poziom drużyny, to można rzec, że wręcz bardzo dobrze...
                  Last edited by bury_wilk; 25-07-2005, 09:02.
                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                    Przegląd Sportowy przeprowadził sondę wśród kapitanów wszystkich pierwszoligowych zespołów , było między innymi pytanie o głównego faworyta do zdobycia mistrzowskiego tytułu, prawie wszyscy wymienili jako faworyta Wisłę Kraków , Legię Warszawa i Grodzisk Wlkp. , kapitan Pogoni Szczecin był odmiennego zdania i z całą pewnością stwierdził że mistrzem zostanie Pogoń Szczecin, także Baklazanku nie tylko piłkarze Legii mają takie zdanie o faworytach, a już na pewno nie ma mowy o naśmiewaniu się z innych drużyn tak jak napisałeś , niepotrzebnie obrażasz piłkarzy Legii, nerwy Ci puszczają .
                    Nerwy to mi puściły już sezon temu, teraz jadę na ich resztkach. Wiem Darku, że jesteś ślepo zakochany w Legii, ja na szczęście tylko uwielbiam ten klub. I dzięki temu mam trochę bardziej sprawiedliwsze spojrzenie na to co się dzieje. Chciał bym żeby Legia została mistrzem Polski i życzę im tego! Nie przeczę, że nie mają szans na to ale jak piłkarze nadal będą opowiadać jak to oni się liczą w walce o mistrza, a grać będą znowu jak amatorzy to będą dla mnie szmatami. Niech powiedzą szczerze co myślą i spojrzą trzeźwo na rzeczywistość.
                    Jak na razie jest to coś czego im brakuje od dłuższego czasu.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                      Króla wywalili ostatnio z Bełchatowa, a u nas był Duda z Wisły Płock, a nie Dudka. Nasz nie rozjeżdżał, tylko zapożyczał się i szlajał po kasynach. Chłopaczyna chyba wrócił do Wisły, choć nie jestem pewien, bo tam chyba też go nie chcieli... A Kosmalski grał u nas całkiem nieźle. Jak na poziom drużyny, to można rzec, że wręcz bardzo dobrze...
                      Tak wiem, mi chodziło o Dudkę z Amiki -tylko porównywałem z Kosmalem,jego i "Kowala".


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        ..... i "Kowala".
                        A inny "Kowal", Ireneusz Kowalski, który myślał, że w Legii karierę zrobi, wogóle tam nie zaistniał i został sprzedany do Odry Wodzisław.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Koźmiński chyba już definitywnie odszedł z Górnika.Przekazał swoje akcje firmie Polind SA które to nabył od niej 2 lata temu.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            Koźmiński chyba już definitywnie odszedł z Górnika.Przekazał swoje akcje firmie Polind SA które to nabył od niej 2 lata temu.
                            Może to i dobrze, bo od dłuższego czasu już mu się nie chciało siedzieć w Zabrzu, a jak się coś robi od niechcenia to wielkie g**** z tego wychodzi
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Wiadomości dnia
                              Tomaszewski: Normalność nadchodzi

                              Nie wiedziałem w sumie w jakim temacie poinformować, że nawet spocony jasiek już wie, że NORMALNOŚĆ nadchodzi
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                GKS Katowice nie zagra w tym sezonie w drugiej lidze, ma go zastąpić ulubiony klub forumowiczów czyli Szczakowianka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎