przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
    Wisła Płock umoczyła 0:1, a Legia na razie ......... no coments
    Mecz Wisły Płock był wyrównany, no i Jeleń nie wykorzystał karnego Wynik jest do odrobienia, szczególnie, że dobrych sytuacji mieliśmy więcej.
    Za wyeliminowanie Grasshopers
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Jakoś zupełnie nie jestem zaskoczony tym, że Zurich pogrążył naszych. Tylko wielkopolski Groclin Dyskobolia broni honoru naszej ligi.
      No nie przesadzaj, o pogrążeniu to będzie się mówić po rewanżach, na razie Wisła Płock jest do pasa w wodzie, a Legia lekko podtopiona
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        Meczu ni eoglądałem, bo kapslowałem piwo. Nie żałuję...
        Tragedii jeszcze nie ma, ale nie będzie Legii łatwo, zwłaszcza, ze do super formy, to im sporo brakuje. W ciut lepszej sytuacji jest Wisła Płock, choć jak w Płocku przeciwnicy się zamurują, to może być podobny efekt, jak Krakowska Wisła zaliczyła z Velerengą
        Groclin zagrał tak jak miał zagrać i wogóle, od początku uważałem, że jak się pokazuje w telewizji jeden mecz, zamiast trzech, to należałoby pokazać właśnie ten. Wydawało mi się oczywiste, że będzie najciekawszy i że będzie najwięcej bramek.
        Poczekamy teraz na rewanże.
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • sloniatko
          Senior
          • 02-2004
          • 1014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
          Poczekamy teraz na rewanże.
          Ja wiem, że wszystko jest do odrobienia ale patrząc na dotychczasową grę Legii w lidze i pucharach to naprawdę trudno być optymistą
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Poziom meczu Legia - FC Zurych żenujący. Wyniki Wisły Płock i Legii może nie odbierają całkowicie szans ale jednak wstyd. A jedyna drużyna która wygrała swój mecz to nie wiadomo dla kogo się pcha do tych pucharów - nikt nie chce jej oglądać ani w TV ani na stadionie - 1500 osób na meczu pucharowym z niezłą w końcu słowacką drużyną to żenada.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              [...] W Widzewie długi zostawili bankrutowi i zaczęli "nowe" życie i nikt im słowa nie powiedział. [...]
              To dlaczego Widzew ma obecnie -3 punkty, mimo że wygrał oba mecze w lidze?

              Oglądałem ostatnie pół godziny meczu pucharowego w telewizorze i doszedłem do wniosku, że Szwajcarzy są beznadziejni...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                No nie przesadzaj, o pogrążeniu to będzie się mówić po rewanżach, na razie Wisła Płock jest do pasa w wodzie, a Legia lekko podtopiona
                Legła Warszawa, a w Płocku będzie bardzo ciężko o strzelenie choćby jednej bramki.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Poziom meczu Legia - FC Zurych żenujący. Wyniki Wisły Płock i Legii może nie odbierają całkowicie szans ale jednak wstyd. A jedyna drużyna która wygrała swój mecz to nie wiadomo dla kogo się pcha do tych pucharów - nikt nie chce jej oglądać ani w TV ani na stadionie - 1500 osób na meczu pucharowym z niezłą w końcu słowacką drużyną to żenada.
                  Mecze z drużynami ze Słowacji już dawno nie wzbudzają większych emocji.
                  Groclin się nigdzie nie pcha. W lidze dał się wyprzedzić tylko Wiśle, więc miejsce w pucharach należy mu się jak psu buda. Szkoda tylko, że nie potrafią tego zrozumieć kibice kolosów na glinianych nogach.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                    To dlaczego Widzew ma obecnie -3 punkty, mimo że wygrał oba mecze w lidze?

                    Oglądałem ostatnie pół godziny meczu pucharowego w telewizorze i doszedłem do wniosku, że Szwajcarzy są beznadziejni...
                    To błąd, odebranie punktów Widzewowi zostało na razie zawieszone i nie wiadomo co z tego będzie.

                    Poza tym, jeśli za opóźnienia w spłacaniu długów dostaje się -6 punktów i zakaz transferów, a za olanie długów -9 punktów, to jest to dość ciekawe i nowatorskie podejście. Taka np. Wisła ze swoją kadrą mogłaby cały rok nie płacić zobowiązań, w czerwcu przejść jakąś transformację, a potem zacząć sezon od -9 i zdobywać seryjnie mistrzostwa.

                    Szwajcarzy byli beznadziejni, a Legia jeszcze gorsza.

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      To jest k...a skandal!

                      Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nieuczciwej ukarał SSA Ruch Chorzów 6 punktami karnymi oraz zakazem transferów za długi Stowarzyszenia. W Chorzowie spółka akcyjna przejęła te długi i mozolnie je spłaca, więc dostała po tyłku. W Widzewie długi zostawili bankrutowi i zaczęli "nowe" życie i nikt im słowa nie powiedział.

                      Kowal zawinił, Cygana powiesili
                      A Ty w kółko POMIDOR. Przekształcenia w Widzewie były zgodne z prawem i wyciąganie ciągle tej sprawy jest objawem jakiejś paranoii i alergii na Widzew
                      Przypominam, że np.:Polonia Warszawa dokonała identycznych przekształceń jak Widzew - dlaczego przywołujesz tylko Widzew?
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Mecze z drużynami ze Słowacji już dawno nie wzbudzają większych emocji.
                        Groclin się nigdzie nie pcha. W lidze dał się wyprzedzić tylko Wiśle, więc miejsce w pucharach należy mu się jak psu buda. Szkoda tylko, że nie potrafią tego zrozumieć kibice kolosów na glinianych nogach.
                        Ja podałem tylko czysty fakt. Klub na który w meczu pucharowym przychodzi 1500 widzów powienien grać w okręgówce bo tam mniej więcej bywa taka frekwencja. O tym, też , że taki klub jest niepotrzebny polskiemu futbolowi świadczy frekwencja na meczach ligowych oscylująca w granicach meczu Huragan Wołomin - Wicher Kobyłka i "zainteresowanie" Tv - żadna nie chciała tego transmitować nawet za darmo.
                        Klub ten jest jedynie zaspokojenie prywatnych ambicji właściciela. Tak rozumiem słowo - pcha się do pucharów. W normalnej lidze kluby z takich miast grają w III lidze.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          (...) Klub ten jest jedynie zaspokojenie prywatnych ambicji właściciela. Tak rozumiem słowo - pcha się do pucharów. W normalnej lidze kluby z takich miast grają w III lidze.
                          Zythum, masz chyba w tej kwestii wyjątkowo (jak na Ciebie) "koncernowo-masowe" podejście do tematu Jeżeli kwestie piłkarskie przełożyć na piwne, to zgodnie z Twoim podejściem w I lidze piwnej powinna zostać jedynie masówa, bo spożywa ją najwięcej ludzi.
                          Dla mnie jeżeli Dyskobolia gra dobry futbol, to jest najważniejsze i jest to tożsame z małym regionalnym browarem robiącym dobre piwo dla społeczności lokalnej.
                          Last edited by Pinio74; 12-08-2005, 09:54.
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • sloniatko
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                            Ja podałem tylko czysty fakt. Klub na który w meczu pucharowym przychodzi 1500 widzów powienien grać w okręgówce bo tam mniej więcej bywa taka frekwencja. O tym, też , że taki klub jest niepotrzebny polskiemu futbolowi świadczy frekwencja na meczach ligowych oscylująca w granicach meczu Huragan Wołomin - Wicher Kobyłka i "zainteresowanie" Tv - żadna nie chciała tego transmitować nawet za darmo.
                            Klub ten jest jedynie zaspokojenie prywatnych ambicji właściciela. Tak rozumiem słowo - pcha się do pucharów. W normalnej lidze kluby z takich miast grają w III lidze.
                            Ale z drugiej strony Pan Drzymała ma prawo wydawać swoje pieniądze tak jak mu się podoba i jeżeli go stać na utrzymanie bardzo dobrego (jak napolskie warunki) I ligowego klubu przy małym zainteresowaniu publiczności i mediów to jest tylko jego sprawa.
                            Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              dlaczego przywołujesz tylko Widzew?
                              Bo sprawa Widzewa i Ruchu toczy się jednocześnie.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                Klub ten jest jedynie zaspokojenie prywatnych ambicji właściciela.
                                Ale co Ci Chelsea zawiniła? Albo Szachtiar Donieck? A Monaco?

                                Comment

                                Przetwarzanie...