przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8103

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    No to zostało Ci przekonać piłkarzy, że lepsze 15 tys. zł w Górniku Zabrze niż 30 tys. zł w Górniku Łęczna. Myślę, że powinieneś pójść do nich przed meczem i im o tym powiedzieć. Żeby obudzić ich świadomość, możesz wręczyć im dodatkowo kieszonkowe wydanie "Kapitału".
    I tu właśnie można ukazać różnicę między piłkarzami a kibicami.
    Piłkarz będzie grał wszedzie tam gdzie mu dobrze zapłacą.
    Kibic w większości gdy zacznie kibicować jednej drużynie,robi to do końca życia.
    Oczywiście zdarzają się wyjątki i u jednych i u drugich ale sa to tylko wyjątki.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
      A wracając do tematu _ Widzew poddał się ekipie spoconego i arcego i nie chcąc kłopotów przegrał z jedną z najsbłaszych ekip II ligi.
      Spocony jesieg arcy i jemu podobni są zadowoleni. W lidze bvędą grały tylko grozliny i amici - w sumie 1000 osób.
      Teraz do Wronek przyjeżdża Pogoń ,także z samego Szczecina przyjedzie pewnie z 1000 osób i łącznie będzie może ze 3000... Co do Widzewa nie zapominaj Zythum jak dali ciała w PP...To nie jest jeszcze ekipa na 1 ligę,ale jak się wzmocnią,może odrobią te ujemne punkty.
      Last edited by ART; 14-08-2005, 13:12. Powód: wywalono część cytatu Zythuma


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Cytat:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Moim zdaniem dla jej dobra w lidze powinny grać zespoły z dużą tradycją i z dużych miast (nawe słabsze finansowo).


        No to zostało Ci przekonać piłkarzy, że lepsze 15 tys. zł w Górniku Zabrze niż 30 tys. zł w Górniku Łęczna. Myślę, że powinieneś pójść do nich przed meczem i im o tym powiedzieć.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Sprawa uczestnictwa w lidze właściwych, zgodnych z oczekiwaniami Zythuma drużyn jest prosta do załatwienia. Wystarczy, że przez 2-3 sezony drużyny z dużych miast i z tradycjami łoją drużyny z miast małych i bez tradycji. Np. w tym roku do drugiej ligi bezwzględnie spuszczają Dyskobolię i Amicę - drużyny doprowadzające do szału niektórych kibiców z racji swojego niewłaściwego geograficznego położenia. W przyszłym roku Górnika Łęczna i Odrę Wodzisław. W kolejnym sezonie GKS Bełchatów i Zagłębie Lubin.
          Zythum, to tylko trzy sezony i będziesz miał wymarzony skład ligi. Oczywiście trzeba jeszcze zadziałać w II lidze, aby wygrywał Widzew, Jagiellonia, Śląsk. Ale skoro uda się w pierwszej, to na pewno uda się i drugiej lidze.

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            Polska reprezentacja po dość przeciętnym jak dla mnie meczu z Serbami i Czarnogórcami wygranym 3-2 zagra w środowy wieczór w finale turnieju im. W. Łobanowskiego. Ogólnie cieszy skuteczność Tomka Frankowskiego ale martwią jeszcze niektóre błędy w defensywie. Z drugiej strony nasz zespół nie grał w optymalnym składzie. Pozostaje czekać na środowy finał.
            Last edited by zAjkA; 15-08-2005, 18:57.
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Naprawdę w tym kraju nic mniejuż nie zdziwi.To znaczy jest to tzw.propagowanie piłki nożnej Na mecz sparingowy z Dyskobolią ustalono ceny biletów na 10 i 5 zł(dla posiadaczy karnetów).Co ciekawe w Libercu na plakacie widziałem ,że ceny na mecz ligowy były po 40 i 30 koron .
              Last edited by Pogoniarz; 15-08-2005, 22:35.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
                Polska reprezentacja po dość przeciętnym jak dla mnie meczu z Serbami i Czarnogórcami wygranym 3-2 zagra w środowy wieczór w finale turnieju im. W. Łobanowskiego. Ogólnie cieszy skuteczność Tomka Frankowskiego ale martwią jeszcze niektóre błędy w defensywie. Z drugiej strony nasz zespół nie grał w optymalnym składzie. Pozostaje czekać na środowy finał.
                A' propos tego meczu, pozwolę sobie przytoczyć komentarz, który znalazłem na jednym z portali. Rozbawił mnie do łez.

                Franek, gratulujemy hat-tricku! Szczególnie zapadła mi w pamięć bramka na 2:1, po rykoszecie od drzewa



                Swoją drogą, Grzesio Rasiak powoli zatraca swoją "drewniastość". Widać, że Anglia mu służy. Dobrze, bo to wcale nie jest zły grajek.
                Last edited by mluk; 16-08-2005, 01:14.
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Rasialdo strzelił... ło rety
                  Generalnie fajnie, że wygraliśmy, zobaczymy, jak poradzimy sobie z Izraelem. Może byśmy wygrali, to zawsze jakiś byłby plus dodatni.
                  Meczu nie oglądałem, bo się telepałem w ponad trzystukilometrowym korku...
                  A w Polonii zaginął Kosmalski Ponoć miał się odnaleźć, ale czy sie odnalazł, to już nie wiem... Następny w kolejce czeka Król Z milszym akcentów powraca do drużyny po dłuuuższej przerwie Łukasiewicz.
                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • mluk
                    Senior
                    • 01-2005
                    • 778

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                    A w Polonii zaginął Kosmalski Ponoć miał się odnaleźć, ale czy sie odnalazł, to już nie wiem...
                    A to on w końcu nie został sprzedany do Rumunii (chyba do Steauy)?

                    Z milszym akcentów powraca do drużyny po dłuuuższej przerwie Łukasiewicz.
                    Fajnie. Dobry zawodnik. Przyszłość przed nim. Czekamy na niego w Legii
                    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                      A to on w końcu nie został sprzedany do Rumunii (chyba do Steauy)?
                      Chyba nic z tego nie wyszło.

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        No i nasi wygrali 3:2 po bramce Szymkowiaka i dwóch Rasiaka. Ciekawe jakie teraz będą komentarze "miłośników" Rasiaka, bo po pierwszym meczu z Serbia były wyjątkowo niewybredne.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          Mecz mógł się podobać. Mnie miło zaskoczyła postawa naszych orłów, gdy grali w osłabieniu.
                          Może następnym razem na podium wejdą w Niemczech
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Mnie zaintrygowało coś innego. Przez cały mecz nie padło słowo "Żyd". Była mowa o Izraelczykach. Dlaczego nie o Izraelitach?

                            A przecież wiadomym jest, że obywatel Izraela, o ile nie jest zamieszkującym ten kraj przedstawicielem innych ludów semickich, nawet jeśli nie jest Żydem w rozumieniu narodowościowym, to jest przynajmniej żydem w sensie religijnym. Mówi o tym np. prawo do Aliji.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Trudno mi sobie wyobrazić jak komentator mówi "żydzi przy piłce" . Połowa Polski by się śmiała a druga połowa by się oburzyła
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                "Żyd" to raczej określenie przynależności religijnej. "Izraelczyk" to obywatel państwa Izrael, a więc tu jak najbardziej na miejscu. Tu mogę się mylić, ale "Izraelita" to określenie historycznego mieszkańca dzisiejszego Izraela.

                                Comment

                                Przetwarzanie...