Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    2. Przypominam, że jeszcze będzie rewanż.
    Chyba niektórzy o tym zapomnieli. Panathinaikos nie zagrał wybitnie (wbrew bajaniom Engela) ale na Wisłę wystarczyło.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6704

      No i jeszcze raz okazało się, że polskie drużyny przegrywają przez zwykłe frajerstwo. Mimo niezłego meczu Wisła odpadła z LM głównie dzięki:
      a. niepotrzebnym, frajerskim dwóm żółtym kartkom (w tym jedna zamienina na czerwoną - Sobolewski)
      b. braku koncentracji parę minut przed końcem meczu przy korzystnym wyniku - sytuacja po nieuznanej bramce - już myśleli, że wszystko mają w kieszeni.

      No ale tak to bywa - w końcu Liga Mistrzów to nie nasza liga i tam frajerstwo z reguły wybaczane nie jest.
      Może to i lepiej dla moich nerwów, w końcu z taką nonszalancją nie mieliby czego szukać dalej, choć co może zabrzmi jak paradoks mecz był niezły, a i Radzio udowodnił, że zna się nie tylko na obsłudze Dody - gdyby nie On to pewnie i dogrywki by nie było
      Last edited by iron; 23-08-2005, 22:39.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6704

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
        Chyba niektórzy o tym zapomnieli. Panathinaikos nie zagrał wybitnie (wbrew bajaniom Engela) ale na Wisłę wystarczyło.
        Arcy - wyjedź sobie do Grecji lub Niemiec i nie wk...aj ludzi swoją natarczywością w udowadnianiu swoich racji

        Wiem - narażam się na banana, lub kolejne udzielanie się w temacie o ochłonięciach, ale trochę pobudzony jestem
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • ergie
          Senior
          • 05-2004
          • 1041

          Mam dość, odpuszczam sobie kibicowanie, to nie na moje nerwy. A na miejscu Cupiała sprzedałbym to całe towarzystwo i miał świety spokój.
          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
          ------------------------------------------------------------------
          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6704

            I na koniec taka mało odkrywcza uwaga - ten mecz obnażył tylko całą słabość polskiej ekstraklasy
            Last edited by iron; 23-08-2005, 22:47.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wisła z pewością zdobędzie puchar UEFA.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Nie wiem, naprawdę nie wiem, czy będę miał mentalną siłę kibicować im w Pucharze UEFA. Ostatnio taki zrezygnowany byłem po 0:2 reprezentacji Wójcika w Szwecji.

                Nie wiem też, czy czepiać się bardziej całej drużyny, że nie chcieli walczyć, czy Zieńczuka, że nie chciał strzelać bramek. Sam mógł wygrać ten mecz. Majdan też tym jednym farfoclem na 4:1 wyrzucił do śmieci z 10 swoich błyskotliwych interwencji w poprzednich minutach meczu.

                I KTO TO, DO CIEMNEJ ŚRUBKI, JEST MALEZJANI I KONSESJAO? Jak można być analfabetą w takim wieku? Raz nawet chyba poprawił Gmocha, który prawidłowo wymówił nazwisko Conceicao...

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3309

                  oby wyszło na moje... (przy pierwszym gwizdku pomyslałem sobie życzenie, jak przy spadającej gwiazdce - nie białej...) - reszta bez komentarza a treść życzenia pozostawię sobie...
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    Wielka szkoda, po wczorajszym meczu widać, że Grecy w meczu w Krakowie po prostu zlekceważyli Wisłę. Tym razem Brożek i Frankowski sobie nie pograli, szanse miał Zieńczuk, ale ich nie wykorzystał. Piękny strzał Sobolewskiego niestety nie wystarczył. Ale wieczór był bardzo emocjonujący.
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • dziku
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 1992

                      Mieliśmy do czynienia z unikalną próbą ukazania smaku piwa "Tyskie" poprzez grę w piłkę nożną.

                      I dostaliśmy:

                      Głośno reklamowane, ładnie opakowane, na początku trochę pieni się i syczy. Sztucznie nagazowane, okazuje się juz po chwili bezbarwnym. Za to odbija się głośno i bardzo długo.
                      Dziku


                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        Szkoda gadać... Teraz kolej na W.Płock i Legię?
                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • sloniatko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1014

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                          Majdan też tym jednym farfoclem na 4:1 wyrzucił do śmieci z 10 swoich błyskotliwych interwencji w poprzednich minutach meczu.
                          Niestety chyba nie jednym, druga bramka też w pewnym stopniu obciąża jego konto.
                          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8964

                            Niezależnie od wyczynów pozostałych naszych pucharowych reprezentantów w kontekście wczorajszego meczu rozegranego przez Wisłę mowa o obronie honoru polskiej piłki kopanej ociera się o czarny humor. Jak długo drużyna myśli w czasie meczu głównie ile mogą kasiory mieć po meczu zamiast po prostu grać tak długo "wygrane" mecze będą przegrywać. A pieniądze sponsorskie wydawane przez różne KP będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Szkoda tylko nerwów, Wisła pokazała, że mimo "dobrego" wyniku z pierwszego meczu, można wszystko frajersko przegrać.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                                Jak długo drużyna myśli w czasie meczu głównie ile mogą kasiory mieć po meczu zamiast po prostu grać tak długo "wygrane" mecze będą przegrywać.
                                Przecież właśnie kasiorą miał mobilizować piłkarzy wybitny motywator Engel.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎