Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
    A co tu jest do zrozumienia , czytając Twoje posty dochodzę do wniosku że zbyt dużo czasu spędzasz w lesie i stąd te Twoje problemy ze zrozumieniem tematu , „ zapożyczyłeś” tekst z akcji protestacyjnej kibiców Lecha przeciwko KP który był wywieszony w piątkowym meczu na stadionie przy Bułgarskiej i zmodyfikowałeś go tak aby odnosił się do bardzo słabego występu Legii w Zurychu, a następnie wkleiłeś go w tym temacie z przekonaniem że udał Ci się żart , a jest to tylko przejaw złośliwości i prostactwa, a zarzucanie mi że czytam posty z zacietrzewienie jest wielką pomyłką.
    Chyba nigdy nie zrozumiem skąd się bierze u niektórych forumowiczów tyle złośliwości, zwłaszcza w temacie piłki nożnej
    Gdyby Legia grała wprost proporcjonalnie do Twojego buractwa i bezmyślności już od lat wygrywałaby Lige Mistrzów...
    Tu jest coś do zrozumienia. Na przykład to, że to Kiszot, a nie jak piszesz -ja, zapożyczył hasło kibiców Lecha. A kłamiesz, że czytasz ze zrozumieniem...
    Napisałem analogiczne hasło piwne odnoszące się do żenującego występu Legii. Gdyby na koszulkach Legii nie występowało piwne logo nie byłoby o czym pisać - jak o grze tego zespołu.
    Czy hasło, które Ty wymyśliłeś w ramach pojmowanego przez Ciebie odwetu ma coś wspólnego z piwem - NIE. Jest tylko zwykłym przejawem złośliwości i prostactwa, którego w swej bezmyślności szukasz u innych. A kłamiesz, że czytasz posty bez zacietrzewienia...
    Inna sprawa, że jeśli chodzi o moje preferencje futbolowe hasło jest idealnie... nie trafione...

    Nie obrażaj się na fakty - łatwiej Ci będzie zrozumieć na przykład to, że choćby w takim lesie jest sporo ciekawszych rzeczy niż na stadionie Legii.
    Wyjedź do lasu spędź w nim trochę czasu zamiast na stadionie lub przed telewizorem smęcić się grą Legii... Może nawet kultury Ci przybędzie lub zacietrzewienia ubędzie... U mnie już wyjeżdżasz - do ignorowanych.
    Last edited by dziku; 28-08-2005, 06:36.
    Dziku


    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      Hmm, już wiem skąd u Ciebie ta chorobliwa złośliwość ,
      no ale przecież to nie moja wina .
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Dla Ciebie, Arcego i Biermana ważniejszy jest mecz "ustabilizowanycyh finansowo" drużyn z Wronek i Grodziska któey obejrzy 1000 widzów (w porywach) niż mecz Widzewa (oczywiście "lewego" niespłacającego długów i w ogóle zakały polskiej piłki) z Legią który obejrzy 20 tysięcy i 5 milionów w TV. No cóz zyjcie sobie w swoim świecie utopii i ułudy - nie pierwszy i nie ostatni obszar życia w którym tą ułudą się kierujecie.
        Nie rozumiesz - dla mnie nie znaczenia, jakie drużyny będą grały w której lidze. Uważam po prostu, że o miejscu w klasyfikacji powinny decydować wyniki sportowe, a nie "zasługi", ilość kibiców czy majątek sponsora. To nie jest żadna ułuda, tylko marzenie o dobrej piłce, którą warto oglądać.

        A tak w ogóle - cóż tekiego przeszkadza Widzewowi grać tak, żeby awansować do ekstraklasy? Chyba tylko buractwo kibiców, którzy tolerują tak nieudolnych piłkarzy, jacy grają w tej drużynie. Spuśćcie im wpierdol i niech się wezmą do roboty.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          Dla Ciebie, Arcego i Biermana ważniejszy jest mecz "ustabilizowanycyh finansowo" drużyn z Wronek i Grodziska któey obejrzy 1000 widzów (w porywach) niż mecz Widzewa (oczywiście "lewego" niespłacającego długów i w ogóle zakały polskiej piłki) z Legią który obejrzy 20 tysięcy i 5 milionów w TV.
          Zawsze mnie bawi ślepe uwielbienie Zythuma dla takich niszowych drużyn jak np. Legia czy Widzew. Drużyny te (szczególnie Legia) są zbywane totalną obojętnością mieszkańców swojego miasta. Na ostatni ligowy mecz Legii z wicemistrzem Polski przyszło maksymalnie 7 tysięcy ludzi (tyle podają kibice Legii, inne źródła mówią o mniejszej liczbie widzów). Jest to najwyżej 0,4% mieszkańców Warszawy i okolicznych wsi. Nie wymagam, aby było tak jak w Grodzisku czy Wronkach, gdzie na mecze chodzi 20 razy więcej ludzi, czyli 7-10% mieszkańców. Ale co by Legii zaszkodziło, gdyby było choćby tak jak np. w Poznaniu i na mecze chodziłoby 3-4% mieszkańców, czyli 10 razy więcej niż obecnie? Oczywiście gdybam sobie, bo w Warszawie nie ma ani jednego porządnego stadionu, mogącego zmieścić więcej niż kilka tysięcy ludzi. Na podstawie liczb, faktów myślę więc, że w jeśli w takiej sportowej pustyni jak Warszawa na ligowy mecz przychodzi liczba widzów w okolicach błędu statystycznego, to musi to wynikać z jakiejś niechęci mieszkańców miasta do tej drużyny. Innych wytłumaczeń nie widzę.

          No, a te 5 milionów przed telewizorami czekające na mecz Widzew-Legia powali każdego na podłogę (ze śmiechu). Tyle widzów nie ogląda "za darmo" nawet łyżwiarstwa figurowego, czy innej dyscypliny zrozumiałej dla przeciętnej gospodyni domowej. Zythum, w całej Polsce nie znajdziesz miliona ludzi gotowych zapłacić (bo darmowych transmisji już nie będzie) za obejrzenie w telewizji jakiegokolwiek meczu ligowego. Rozumiem, że lubisz Legię, Widzew i kilka innych klubów z tradycjami i z dużych miast, ale daj sobie spokój z takimi księżycowymi fantazjami. W ten sposób wystawiasz się do łatwego odstrzału.

          Comment

          • biermann
            Senior
            • 09-2001
            • 2552

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            Dla Ciebie, Arcego i Biermana ważniejszy jest mecz "ustabilizowanycyh finansowo" drużyn z Wronek i Grodziska któey obejrzy 1000 widzów (w porywach) niż mecz Widzewa (oczywiście "lewego" niespłacającego długów i w ogóle zakały polskiej piłki) z Legią który obejrzy 20 tysięcy i 5 milionów w TV. No cóz zyjcie sobie w swoim świecie utopii i ułudy - nie pierwszy i nie ostatni obszar życia w którym tą ułudą się kierujecie.
            Oczywiście, że dla mnie ważnieszy jest każdy mecz Groclinu niż Legii, meczu Legia - Widzew ( mała bo mała szansa, ale jest, że za rok będzie w II lidze ) bym nie oglądał nawet gdyby mi mieli za to zapłacić, są to dla mnie drużyny całkowicie z księżyca. Ciekawszy jest nawet mecz Las Puszczykowo - Orkan Granowo, nie mówiąc już o meczach wirtualnych drużyn na Hattricku...
            Twoja Zytchumie (specjalnie tak napisałem on mi obciął literkę ja mu dodałem) zacietrzewienie, przechodzące w zwierzęcą agresję spowodowane jest chyba jakimiś kompleksami. Naprawdę daj sobie spokój i pisz tylko o czeskich piwach i browarach i tym podobnych tematach, bo tam przynajmniej widac, że coś wiesz. A w piłce i polityce po prostu irytujesz.

            Przy okazji jestem naprawdę ździwiony, że za swój wyjątkowo chamski atak na Arcego nie zostałeś przykładnie zbananowany. Nowych za lżejszego kalibru "przestępstwa" co poniektórzy by od razu wywalili z forum. A tu cisza..., nic sie nie dzieję... znaczy wszyscy sa równi ale niektórzy równiejsi ???
            Ktoś z takim stażem (zwłaszcza z takim stażem) na forum powinien też liczyć się z konsekwencjami gdy mu odpali
            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Najbardziej na miejsce w I lidze zasłużył ten klub, który właśnie w niej jest. Wszystkie pozostałe, jeśli chcą, mogą o to walczyć i jeśli będą najlepsze, awansują. To bardzo prosta filozofia, sprawdza się w takiej np. Anglii od XIX wieku.

              Dobre wieści z Gdyni. Bałtyk Gdynia na czele IV ligi.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Panowie, załóżcie sobie temat "Dla kogo I liga" i tam gadajcie jeden do drugiego jak w dziale Pol... eee... jak do ściany.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
                  Tu jest coś do zrozumienia. Na przykład to, że to Kiszot, a nie jak piszesz -ja, zapożyczył hasło kibiców Lecha. A kłamiesz, że czytasz ze zrozumieniem...
                  Napisałem analogiczne hasło piwne odnoszące się do żenującego występu Legii. Gdyby na koszulkach Legii nie występowało piwne logo nie byłoby o czym pisać - jak o grze tego zespołu.
                  Dziku wydaje mi sie że trochę przesadziłeś i źle zrozumiałeś to hasło co je zapożyczyłem od poznańskich kibiców.Te hasło nie ma nic wspolnego z Wisłą jako tako a z jej sponsorem czyli Tyskim.Natomiast twoje podobne hasło z Królewskim nijak nie pasuje do tego co ja napisałem.I niepotrzebnie s tego wychodza takie kłótnie i obopólne obrażania.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Dzisiaj Polonia jako gospodarz gra w Ostrowcu z KSZO.Może wreszcie zdobędą komplet punktów.
                    Last edited by kiszot; 28-08-2005, 16:26.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Europejska potęga, postrach stadinów całego świata Widzew Łódź zremisował 1:1 z drużyną Heko Czermno, reprezentującą wieś liczącą ok. 1000 mieszkańców.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Zagłębie po porażce w Płocku już na samym dole tabeli , chyba gorzej być nie może, teraz znów wyjazd z Arką, może się odblokują .

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                          Zagłębie po porażce w Płocku już na samym dole tabeli , chyba gorzej być nie może, teraz znów wyjazd z Arką, może się odblokują .
                          Jest duża szansa na remis

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            Jest duża szansa na remis
                            Remis niewiele tu zmieni

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Żurawski w końcu zaczął strzelać w Celtiku. Po dwóch strzelonych bramkach i jednej asyście został uhonorowany mianem "man of the match"
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Oby tak dalej. Zawsze ciężko się aklimatyzował.

                                A ja natrafiłem przed chwilą na Polsacie na mecz 2 ligi Śląsk Wrocław-Zagłębie Sosnowiec. Po trybunach właśnie zaczął snuć się czarny dym, jakby ktoś opony podpalił, ale to chyba nie jest właściwa oprawa.

                                Migawki ze stadionu przygnębiające - na łukach pobojowisko drewnianych ławek. O, przepraszam, na jednym łuku, bo pod drugą bramką w ogóle nie ma trybun. Słowa komentatora: Ten stadion widział mistrzostwo Polski dla Śląska...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎