przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mnemonic
    Junior
    • 09-2005
    • 17

    Pierwsza połówka ładna... , ale druga to koszmar, choć z drugiej strony ogromne emocje do końca...parę kardynalnych błędów w obronie no i ten Linz...chłopaka dosłownie szukała piłka...wielkie brawa i szczęście dla nas, że nie grał od początku, bo mogło być różnie.
    Teraz kibice - nareszcie jakiś ciekawszy doping a nie tylko te trąbki jak się zgrał cały stadion to fajnie było to wszystko słychać... ogólnie wszystko pięknie tylko niepotrzebne nerwy w 2 połówce....

    Mamy baraże, to chluśniem
    W środe czekamy na awans !!!!
    Fanatyk Newcastle ...

    Comment

    • sloniatko
      Senior
      • 02-2004
      • 1014

      Łatwo nie było, ale na szczęście skończyło sie dobrze. za ostatnią interwencję Radomskiego.
      Natomiast zupełnie inna historia co wyrabiał sędzia, juz w pierwszej połowie mogła być czerwona dla Austriaków a w drugie to na 100%. Mozę ktos mi wyjaśni za co kartkę dostał Smolarek
      Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Mnie przebieg tego meczu przypominał niedawną potyczkę Wisły z Grekami. W pierwszej połowie wszystko było pod kontrolą, a im bliżej końca tym bardziej się sypało,. Dobrze, że chociaż efekt końcowy był tym razem korzystniejszy...

        Comment

        • Mnemonic
          Junior
          • 09-2005
          • 17

          Sędziemu chodzio chyba o to, że Smolarek wykonał tzw. "skok do basenu" (chyba tam faulu nie było, ale to jest moje zdanie...)
          Fanatyk Newcastle ...

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
            Mnie przebieg tego meczu przypominał niedawną potyczkę Wisły z Grekami. W pierwszej połowie wszystko było pod kontrolą, a im bliżej końca tym bardziej się sypało,. Dobrze, że chociaż efekt końcowy był tym razem korzystniejszy...
            Jdealna ocena Dokładnie tak było


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
              Końcówka meczu wykończyła mnie nerwowo
              ... ja już dawno przerzuciłem się na hokej i nie mam sercowych problemów.

              Polska gra znowu mnie rozczarowała, to jest gra ale raczej na ME i mecze o utrzymanie się w europejskiej elicie - zaś nagłośnienie tego meczu wyglądało jak gdyby wygrali ponownie z Anglią !?

              Comment

              • grzes_ch
                Senior
                • 10-2003
                • 612

                ".. ja już dawno przerzuciłem się na hokej i nie mam sercowych problemów."
                - Hokej w polskim wydaniu to dopiero powód do zmartwień ale rozumiem że zawęziłeś swoje zainteresowanie GKSem Tychy

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                  ".. ja już dawno przerzuciłem się na hokej i nie mam sercowych problemów."
                  - Hokej w polskim wydaniu to dopiero powód do zmartwień ale rozumiem że zawęziłeś swoje zainteresowanie GKSem Tychy
                  .. też !

                  Ale przede wszystkim ten " ćeskoslovensky " w wydaniu klubowym i narodowym.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8103

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    .. też !

                    Ale przede wszystkim ten " ćeskoslovensky " w wydaniu klubowym i narodowym.
                    A jest taki?
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8103

                      Wreszcie jakiś punkt. 3:3 Polonii z Kujawiakiem we Włocławku.Czyli teraz zacznie sie marsz w górę.Oby.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        O matko, mało mnie w sobotę o zawał nie przyprawili. Przecież tak nie można...
                        No ale trzy punkty są, a i Czesi się wyłożyli, więc nie będę krytykował (wyjątkowo ). Jeszcze dwa mecze i sześć punkcików do zdobycia. No, niech będą 4, to też nam gwarantuje wejście bez baraży, tylko jeszcze trzeba trochę pograć...
                        A Polonia zremisowała 2-2 z Wisłą z Płocka.
                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          Polska - Austria 3-2 uufff, ale horror był w końcówce. Po świetnej I połowie, na II chłopaki wyszli, jakby już wiedzieli, że będzie 4-0. A obrona dała popis, jak nie powinno się grać. Mam nadzieję, że Janas na Walię inaczej złoży linię obrony. Coś te 3-2 za nami ostatnio chodzi...
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mnemonic
                            Pierwsza połówka ładna... , ale druga to koszmar, choć z drugiej strony ogromne emocje do końca...parę kardynalnych błędów w obronie no i ten Linz...chłopaka dosłownie szukała piłka...wielkie brawa i szczęście dla nas, że nie grał od początku, bo mogło być różnie
                            Po tym jak grał Linz mam wrażenie, że w Jego przypadku nie istniał żaden bank informacji . Chłopak strzelił dwie bramki - raz z lewej raz z prawej strony, strzelił 3 bramkę ze spalonego i dodatkowo trafił w poprzeczkę. Jakoś nie mogę zgodzić się z opinią Fachowców w studiu, że wszystkiemu winne to, że Krankl zmieniał ilość napastników w czasie meczu. Często się to robi, więc nawet bez pomocy trenera linia obrony powinna umieć się do tego dostosować. Tym bardziej jeśli grają tam piłkarze 'doświadczeni'.
                            Jedynym wytłumaczeniem sukcesów Linza może być to, że polski sztab w ogóle nie wierzył, że może On wejść na boisko, więc nie analizowali Jego gry.
                            Albo po prostu ... brak sił na powstrzymywanie Jego ataków*.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                            Czemu "Żuraw" strzelał karnego...????Powiedziałem Ani ,że nie strzeli ,dobrze ,że dobił uff
                            No widzisz. Było tak mówić, było? Niech co drugi kibic tak pomyśli, co czwarty powie, a już pech niemal pewny.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Słoniątko
                            Łatwo nie było, ale na szczęście skończyło sie dobrze. za ostatnią interwencję Radomskiego.
                            A po co innego On tam stał. Zrobił to co powinien zrobić, więc nie wiem za co takie peany


                            * - kogo nieznanego ma Walia
                            Last edited by kalifat; 05-09-2005, 07:45.
                            bla bla bla

                            Comment

                            • sloniatko
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1014

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                              A po co innego On tam stał. Zrobił to co powinien zrobić, więc nie wiem za co takie peany

                              Gdyby w każdym meczu, każdy zawodnik robił to co do niego należy to wiekszość spotkań kończyła by się wynikiem 0:0.
                              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                                Gdyby w każdym meczu, każdy zawodnik robił to co do niego należy to wiekszość spotkań kończyła by się wynikiem 0:0.
                                Nieprawda, bo robotą napastników jest strzelanie goli - a więc ... 3:3
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...