Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    No niestety, było żenująco. Obrony praktycznie nie było, no i Dudek - ten strzał mógł chyba obronić, ale martwi mnie co innego. Chyba za bardzo przyzwyczaił się do stylu gry na wyspach i do zaufania do swoich obrońców w Liverpool'u i nie wychodził do dośrodkowań na 5-6 metr, a przecież to są piłki bramkarza. O ile w Liverpool'u ma obrońców którzy te piłki wybijają (taki mają tam styl), to w reprezentacji takich obrońców nie znajdzie, a jak będziemy grali z silniejszymi zespołami, to grad bramek murowany.
    No i uczciwie trzeba przyznać, że bardzo przyzwoicie(jeśli nawet nie dobrze) zagrał Hajto.
    To tyle, a teraz zamiast podniecać się grą naszych nielotów proponuję powrócić do strzelania karnych dziadowi w niebieskiej koszulce
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      ye2bnik napisał(a)
      Żal za d... ściska, kiedy się patrzy jak stacza się po równi pochyłej polska piłka. Ja się żadnych pozytywów w grze naszych orłów nie doszukałem....
      a ja mam wrażenie, że ona tam - na dnie jest od lat osiemdziesiątych.
      Przecież to, że Polacy byli na mistrzostwach świata to praktycznie zasługa Olego. Od momentu, gdy i jemu nie chce się grać polska piłka kopana wróciła na swoje niestety należne miejsce.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Ahumba napisał(a)

        Przecież to, że Polacy byli na mistrzostwach świata to praktycznie zasługa Olego. Od momentu, gdy i jemu nie chce się grać
        No i się nam Oli obraził na wypowiedź Hajty, że olewa kadrę. Powiedział, że nie jest przygotowany na grę w reprezentacji, z takim kapitanem, złą atmosferą i chyba nie prędko go zobaczymy. Podobno po powrocie do Grecji, lepiej się poczuł i być może zagra w niedzielnym meczu .

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          robox napisał(a)
          No i się nam Oli obraził na wypowiedź Hajty, że olewa kadrę. Powiedział, że nie jest przygotowany na grę w reprezentacji, z takim kapitanem, złą atmosferą i chyba nie prędko go zobaczymy. Podobno po powrocie do Grecji, lepiej się poczuł i być może zagra w niedzielnym meczu .
          Oli Boli?
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            I jak tu nie być rasistą
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              Bardzo prosto. Mię osoba Pana Olisadebe jest równie obojętna, jak i losy tzw. reprezentacji.

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                grzech napisał(a)
                Bardzo prosto. Mię osoba Pana Olisadebe jest równie obojętna, jak i losy tzw. reprezentacji.
                Nasz kraj ma reprezentację???, nie wydaje mnie się.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • krzysfryna
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 107

                  Za całą grę naszej reprezentacji jest odpowiedzialny PZPN , po co było Engela zwalniać po MŚ to ja niewiem, teraz powinni go na kolanach prosić o powrót.

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    krzysfryna napisał(a)
                    Za całą grę naszej reprezentacji jest odpowiedzialny PZPN , po co było Engela zwalniać po MŚ to ja niewiem, teraz powinni go na kolanach prosić o powrót.
                    I grałyby Gorące Kubki z Arkiem Bąkiem (który ledwo mieści się na ławie Amiki Wronki) Żewłakowy (jeden z nich swietnie się wczoraj prezentował) czy "najlepszy na boisku" Kryszałowicz :/

                    Engel nie pomoże bo polska piłka stoi w miejscu a reszta ucieka nam tak daleko że nie dogonimy jej za szybko
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      krzysfryna napisał(a)
                      , po co było Engela zwalniać po MŚ to ja niewiem, teraz powinni go na kolanach prosić o powrót.
                      Bardzo dobry pomysł, jakoś nie widzę Engela w roli dyrektora na Łazienkowskiej.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        ye2bnik napisał(a)
                        Nie żebym był po stronie policji, ale...
                        Jakie wyjście miała w tej sytuacji policja? Mieli grzecznie poprosić o przejście chuliganów na jedną stronę i wtedy ich pacyfikować?
                        Jestem zdecydowanym zwolennikiem tępienia chamstwa i chuligaństwa na stadionach. Burdy wywołuje zwykle łatwa do identyfikacji grupka debili, natomiast reszta siedzących obok kibiców ich toleruje. A w myśl zasady "Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą", w przypadku takiej akcji oberwie się również osobom niezainteresowanym bójkami.
                        Winni są wszyscy: policja i wymiar sprawiedliwości za marne efekty walki ze stadionowymi idiotami, władze klubów za brak kontroli nad "kibicami", wreszcie prawdziwi kibice za tolerowanie wybryków chuliganów.
                        To spróbuj zderzyć się z gościami dużo większymi i cięższymi-życzę powodzenia.Mnie też się "średnio" podoba,gdy przyjezdni wyzywają mój klub i moje miasto.Co myślę o Swoim mieście to moja sprawa,ale nie pozwolę,by ktoś je znieważał!Milicja,teraz Policja weryfikuje swoje kadry podobno inaczej


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • alph
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 195

                          ye2bnik napisał(a)
                          Żal za d... ściska, kiedy się patrzy jak stacza się po równi pochyłej polska piłka. Ja się żadnych pozytywów w grze naszych orłów nie doszukałem....
                          Jest jeden pozytyw: Skończyli.
                          Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Gra była tragiczna.Chłopaki powinni się cieszyć,że zagrali z kopaczami równymi sobie.Oglądanie czegoś takiego to masochizm


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • dziku
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 1992

                              A mnie powalał swoimi tekstami komentator, ten który był w Estonii. Najlepszy był tekst z pierwszej połowy:
                              "Pressing biało - czerwonych!!! Na szczęście Hajto uspokaja grę..."
                              Bo panowie zamiast spacerować po boisku na chwilę przeszli w truchcik...
                              Dziku


                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Pan Basałaj powinien raczej pracować w rządzie i zajmować się propagandą. Ale o tym już chyba ktoś niedawno wspomniał. Powinien on napisać piosenkę ?Bo tutaj nie jest tak jak jest?.
                                Mecz oczywiście mnie nie porwał ale na szczęście przyzwyczaiłem się już do takiego stanu rzeczy i moje nerwy trzymałem na wodzy. Obecny poziom polskiej reprezentacji ma i swoje plusy a przynajmniej jeden, wiemy czego się spodziewać tak więc nie będzie rozczarowań oraz zmniejszy się liczba zawałów. Choć nie ukrywam że jednak wolał bym tracić nerwy i ekscytować się pojedynkami naszych kopaczy niż z góry wiedzieć że skopią nam tyłki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎