Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Pogrom, to np. 6:0 lub 8:1. Wynik 4:2 to najzwyklejsze zwycięstwo.
    Gdyby to były wyrównane zespoły to tak.Ale Alkmaar jest nieporównywalnie słabszym zespołem(organizacyjnie,finansowo,kibicowsko,histo rycznie) niż Ajax.Więc sytrata 4 goli na rzecz Alkmaaru to jest to dla mnie pogrom.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      Czy was też denerwuje ten bubek w okularach z magazynu ekstraklasy w TVN, któremu wydaje się, że jest zabawny?
      Im wszystkim się wydaje, że są zabawni. Głównie przez szczerzenie zębów i głośne chachacha. W ogóle za dużo w tym magazynie towarzyskich pogaduszek jak przy kuflu piwa a za mało rzetelnej analizy.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • kalifat
        Senior
        • 10-2004
        • 1168

        Nie widzę problemu, możecie przecież tego nie oglądać. Ja obejrzałem to tylko raz i podziękowałem.
        Bramki, udane obrony, faule i błędy sędziów znajdę przecież na wielu portalach internetowych. Zresztą na co tu patrzeć. Już Pomarańczowa Alternatywa jest ciekawsza od Pomarańczowej Kopaniny.

        Zresztą kto ogląda program o niczym prawie o północy w niedzielę?
        Chyba tylko studenci, ci co idą na drugą zmianę i ... właściciele TVN-u.

        ps. a kto załapał się na experta po tym jak Wdowczyk trafił do Legii?
        bla bla bla

        Comment

        • kalifat
          Senior
          • 10-2004
          • 1168

          Polska ma szansę otrzymać, wraz z Ukrainą, prawa do organizacji finałów mistrzostw Europy w 2012 roku – powiedział prezydent Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Lennart Johansson, który od piątku przebywał z wizytą w naszym kraju - czytamy w Życiu Warszawy.

          – Polska ze względu na piłkarskie tradycje jest jedną z ważniejszych federacji zrzeszonych w UEFA. Jeśli spełnicie wszystkie warunki, zbudujecie nowe stadiony, będziecie mieli dobre drogi i niezbędną infrastrukturę, to macie szansę na organizację wraz z Ukrainą mistrzostw Europy w 2012 r. – zapewnił szef UEFA Lennart Johansson, który w sobotę w Kutnie spotkał się z polskimi dziennikarzami. – Musicie także zadbać o ładną pogodę – dodał żartobliwie, spoglądając w stronę obecnego na sali prezentera pogody w TVN Tomasza Zubilewicza.

          Buuuhhhhhhaaaahahahhahahhahhahahhahha
          To chyba jest angram od 2210 r.
          bla bla bla

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            Im wszystkim się wydaje, że są zabawni. Głównie przez szczerzenie zębów i głośne chachacha. W ogóle za dużo w tym magazynie towarzyskich pogaduszek jak przy kuflu piwa a za mało rzetelnej analizy.
            To prawda, robią z tego jakiś wieczór z wampirem - wczoraj dali Bednarzowi, ponoć zapalonemu myśliwemu, strzelbę do rozłożenia.

            Wzorem dla mnie są tutaj Smokowski z Twarowskim z Canalu +. Też dowcipkowali, ale robili to z klasą... Fajnie się też przekomarzali z Witem Żelazką.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
              Zresztą kto ogląda program o niczym prawie o północy w niedzielę?
              Chyba tylko studenci, ci co idą na drugą zmianę i ... właściciele TVN-u.

              ps. a kto załapał się na experta po tym jak Wdowczyk trafił do Legii?
              Ja oglądałem i o 5.50 wstawałem do pracy.

              Załapał się Jacek Bednarz.

              Comment

              • kalifat
                Senior
                • 10-2004
                • 1168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Załapał się Jacek Bednarz.
                No to panowie DW i JB zamienili się poniekąd rolami. Poniekąd, bo Wdowczyk na dyrektora sportowego się nie załapał.

                Widać z tego, że nastąpiły zwykłe przesunięcia kadrowe, bo pracodawca obu panów wciąż jest ten sam.
                bla bla bla

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                  Polska ma szansę otrzymać, wraz z Ukrainą, prawa do organizacji finałów mistrzostw Europy w 2012 roku – powiedział prezydent Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Lennart Johansson, który od piątku przebywał z wizytą w naszym kraju - czytamy w Życiu Warszawy.

                  – Polska ze względu na piłkarskie tradycje jest jedną z ważniejszych federacji zrzeszonych w UEFA. Jeśli spełnicie wszystkie warunki, zbudujecie nowe stadiony, będziecie mieli dobre drogi i niezbędną infrastrukturę, to macie szansę na organizację wraz z Ukrainą mistrzostw Europy w 2012 r. – zapewnił szef UEFA Lennart Johansson, który w sobotę w Kutnie spotkał się z polskimi dziennikarzami. – Musicie także zadbać o ładną pogodę – dodał żartobliwie, spoglądając w stronę obecnego na sali prezentera pogody w TVN Tomasza Zubilewicza.

                  Buuuhhhhhhaaaahahahhahahhahhahahhahha
                  To chyba jest angram od 2210 r.
                  Niech się łudzą Jest wtedy szansa ,że ze dwa stadiony powstaną i może ze 100 km dróg-to zawsze już coś


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • mluk
                    Senior
                    • 01-2005
                    • 778

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                    Poniekąd, bo Wdowczyk na dyrektora sportowego się nie załapał.
                    Ależ jak najbardziej się załapał, lecz nie z nazwy. Wdowczyk jest w Legii menedżerem (managerem, menadżerem?), a funkcja ta - przynajmniej w Legii - obejmuje również obowiązki dyrektora sportowego.
                    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Druga bramka to nie był swojak,Pesković odbił piłke na słupek i ta wtoczyła się do bramki.W/g bramkę przypisać trzeba Szałachowskiemu .
                      Gratulujemy sędziom tego meczu(Małopolski OZPN)-szkoda słów,wyniku meczu nie wypaczyli ,ale pojęcie o sędziowaniu mieli doprawdy niewielkie(stawiam na notę 7.9) Ja bym dał 7.4 max.
                      Pan sędzia Szydłowski zadzwonił do Pawła Magdonia i Go przeprosił,za co?Za to ,że podyktował rzut wolny z kapelusza,a w konsekwencji tego błedu Legioniści strzelili po chwili bramkę.Strzelcem okazał się Magdoń,"faulował"też On.Brawa za przyznanie się do błędu,szkoda,że to nic nie zmieni.Ciekaw jestem Jego noty,będę obserwował co tam przyznał obserwator.
                      Tak z innej beczki,coś Legia ma szczęście do tych dziwnych wolnych(patrz mecz z Lechem...)
                      Dziś Pogoń gra z ŁKS-em w PP w Łodzi.Czyżby Antonio gorąco Spotkanie jest transmitowane w Polsacie Sport.Piwka już się chłodzą


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        To w kwestii Wisła (i inne kluby) a sprawa polska (za onetem):

                        Jeśli ani Wisła, ani Groclin nie awansują do fazy grupowej Pucharu UEFA, to w najbliższym czasie zapewne stracimy jedno miejsce w tych rozgrywkach.

                        Strata jednego miejsca w Pucharze UEFA (2007/2008) jest bardzo realna, zwłaszcza, że bardzo dobrze spisują się kluby z krajów będących tuż za nami w rankingu UEFA. Jeśli stracimy jedno miejsce, to bezpośredni awans do Pucharu UEFA zapewni sobie tylko wicemistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski, a trzeci zespół w lidze będzie musiał obejść się smakiem.

                        Przed rozpoczęciem sezonu Polska zajmowała 18. miejsce w rankingu UEFA. Obecnie jesteśmy na 20., bo wyprzedziły nas Szwajcaria i Norwegia. Jeśli spadniemy jeszcze o dwie pozycje, to zostaną nam tylko dwie drużyny w Pucharze UEFA. Niższa lokata dodatkowo utrudni walkę o Ligę Mistrzów, bo mistrz Polski będzie musiał zaczynać te rozgrywki od drugiej rundy eliminacyjnej, a na dodatek nie będzie miał szans na rozstawienie w trzeciej rundzie.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          No to żeś sobie Żą popisal, ale dla niektórych to nieważne, bo to nie ICH klub przegrał a wtedy to już nie jest sprawa ogólna/krajowa tylko kilku zboczonych kiboli.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Nie popisałem, zrobiłem kopiuj/wklej

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              Ahumba, ale nasze kibicowanie czy nie naprawdę nie doda nam punktów w rankingu UEFA. Te sa wyłącznie w kompetencji samych pilkarzy.


                              PS. Po meczu w Warszawie nawet kibice Wisły odwrócili sie do nich plecami po meczu.
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Albeertos, wg mnie co innego liga ( tam kluby, przyjaźnie i inne pierdoły ) a co innego puchary, rozgrywki międzynarodowe. Ktoby to nie grał z polskich drużyn, to im kibicuję.
                                Nikt (poza wytrawnymi kibicami) w takiej Portugalii czy innym Anglikowie jakby Cię spotkał, czy kogokolwiek innego to nie będzie pytał za kim kibicujesz, tylko powie, a to u was nie potrafią kopać piłki. A JA nie chciałbym musieć się wstydzić, że mieszkam w KRAJU, gdzie wygrywa się tylko wtedy, gdy losowanie jest "szczęśliwe", lub przeciwnik "nie miał swojego dnia".
                                Ja oprócz tego, że urodziłem się i mieszkam w Warszawie (co się niektórym może nie podobać), kibicuję Legii (co się niektórym może nie podobać a niektórzy i tak nie uwierzą), to JESTEM i CZUJĘ się Polakiem. I chciałbym nie musieć się tego wstydzić.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎