przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6712

    Może (a nawet z pewnością) trochę nie na temat, ale Ahumbo większe powody do wstydu od naszych kopaczy dostarczają nam niestety nasi tzw "politycy" i ich wypowiedzi poparte całokształtem zachowania
    A żeby było choć trochę na temat, to zarówno na poziom naszych kopaczy jak i poziom reprezentowany przez "polityków" zbyt dużego wpływu nie mamy, więc proponuję wstydzić się tylko za ewentualne swoje niezbyt chwalebne dokonania (oczywiście nie był to przytyk do Ahumby - nie insynuuję, ani nie imputuję tu nic nikomu ).
    Last edited by iron; 20-09-2005, 12:15.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8968

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
      większe powody do wstydu od naszych kopaczy dostarczają nam niestety nasi tzw "politycy" i ich wypowiedzi poparte całokształtem zachowania
      proponuję wstydzić się tylko za ewentualne swoje niezbyt chwalebne dokonania (oczywiście nie był to przytyk do Ahumby - nie insynuuję, ani nie imputuję tu nic nikomu ).
      1. A co to jest ten polityk, co o nim piszesz?
      2. dzięki za "ewentualne"
      3. ja nie twierdzę, że od naszych zachcianek przybędzie nam jakichś punktów w rankingach UEFy, ja tylko apeluję o minimum przyzwoitego "zachowania" (nawet przed tiwi) w trakcie meczy międzynarodowych. Wszak to POLSKIE zespoly grają. A jak to się komuś nie podoba, to wg mnie ma problem z tożsamością.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
        .....ja tylko apeluję o minimum przyzwoitego "zachowania" (nawet przed tiwi) w trakcie meczy międzynarodowych. Wszak to POLSKIE zespoly grają. A jak to się komuś nie podoba, to wg mnie ma problem z tożsamością.
        Po meczu Wisły z Vitorią porozmawiałem z kilkunastoma znanymi mi paniami. Żadna nawet nie znała wyniku tego meczu. I żadna nie miała kłopotów z tożsamością. Proponuję więc nie dokonywać projekcji swoich piłkarskich fiksacji na pozostałą, jak się wydaje zdrowszą część społeczeństwa.

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8968

          Wiesz Pieczarku ja od jakiegoś czasu noszę do czytania okulary. Ty chyba nie, bo zobaczyłbyś na końcu wypowiedzi mojej cuś takiego .
          Po drugie mowa jest nie o Twoich (czy też innych ) paniach, lecz o kibicach, którym powiewa to, że są Polakami ( no chyba, że nie są) i w niektórych sytuacjach sprawa klubowego (bo nawet nie lokalnego) patriotyzmu przesłania "racjonalne" kibicowanie.

          I przepraszam, więcej na ten temat nie będę pisał, chyba że na pw.

          Miłego kibicowania
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            Za www.lech.poznan.pl:

            "20/09 Oldboje Lecha Poznań - TPS Winogrady 1:0

            W kolejnym meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu Oldboje Lecha Poznań, pokonali zespół TPS Winogrady 1:0. Bramkę dającą awans w 37 minucie spotkania strzelił Mirosław Okoński. W końcówce spotkania goście groźnie atakowali bramkę Lecha, ale nasi zawodnicy umiejętnie się bronili i często wyprowadzali szybkie kontry, jednak nie udało im się podwyższyć prowadzenia."

            Mają chłopaki poczucie humoru
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8968

              w tvn podali właśnie, że Pogoń pogoniła ŁKS chyba 4:1. Wisła Płock też coś wygrała w PP
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                w tvn podali właśnie, że Pogoń pogoniła ŁKS chyba 4:1. Wisła Płock też coś wygrała w PP
                Nie chyba, Maćku Mecz stał na przeciętnym poziomie,zasłużone zwycięstwo Portowców,obydwa zespoły nie grały w podstawowych składach.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Tak, ŁKS-Pogoń 1-4, Warta Sieradz-Wisła Płock 0-2, a Zagłębie zremisowało w Małogoszczy 1-1.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    ... Mecz stał na przeciętnym poziomie...
                    Oj, Pogoniarz, zawsze był z ciebie jajarz... Ten mecz stał na koszmarnym poziomie, Portowcy po strzeleniu drugiej bramki olali przedsięwzięcie z góry (wcześniej też nie błyszczeli), ale to, co zademonstrowali piłkarze ŁKS to po prostu kompromitacja i żenada. W A-klasie zdarzją się zespoły lepiej grające. Po trzeciej bramce odpuściłem sobie to beznadziejne widowisko.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Jak to często bywa na tym etapie rozgrywek PP, jest dobrym poligonem doświadczalnym dla wielu "grzejących ławę".

                      Comment

                      • sibarh
                        PremiumUżytkownik
                        • 01-2005
                        • 10386

                        A to czytaliliście , wzięte z onetu:

                        10 tysięcy litrów piwa kontra Bayern

                        10 tysięcy litrów gratisowego piwa otrzymają kibice drużyny, która jako pierwsza w tym sezonie Bundesligi pokona Bayern Monachium. Bawarski klub jak dotychczas jest niepokonany w rozgrywkach ligi niemieckiej.
                        Taką ofertę, jak podaje dziennik "Bild", przedstawił browar Bitburger. "Chcemy w jakiś sposób zmotywować rywali Bayernu. Nie mamy nic przeciwko temu klubowi, ale mistrzowie Niemiec muszą odczuwać jakąś presję" - powiedział rzecznik prasowy fundatora piwa Dietmar Henle.
                        Bayern Monachium wygrał 15 meczów z rzędu - sześć w tym sezonie i dziewięć ostatnich w poprzednim. To rekord w historii Bundesligi. Bawarski klub z 18 punktami na razie jest niezagrożony na pozycji lidera niemieckiej ekstraklasy.
                        Piwna pula będzie podwyższana o tysiąc litrów po każdej kolejce w przypadku, gdy Bayern będzie nadal niepokonany.
                        2800 nowe piwa opisałem na forum
                        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                          Druga bramka to nie był swojak,Pesković odbił piłke na słupek i ta wtoczyła się do bramki.W/g bramkę przypisać trzeba Szałachowskiemu .
                          Gratulujemy sędziom tego meczu(Małopolski OZPN)-szkoda słów,wyniku meczu nie wypaczyli ,ale pojęcie o sędziowaniu mieli doprawdy niewielkie(stawiam na notę 7.9) Ja bym dał 7.4 max.
                          No i dostał notę 7.9 Doprawdy gratuluję obserwatorowi...ale to nie ważne Cyrk po prostu cyrk... Z innej beki-bramka została słusznie przypisana Szałachowskiemu
                          Last edited by Pogoniarz; 23-09-2005, 10:04.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10747

                            meczu Dyskobolii nie chciała pokazać żadna polska telewizja z najjaśniejszą TVP i jej szefem sportu (i kij im w ....) to pokaże EUROSPORT
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • sibarh
                              PremiumUżytkownik
                              • 01-2005
                              • 10386

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
                              A to czytaliliście , wzięte z onetu:

                              10 tysięcy litrów piwa kontra Bayern

                              10 tysięcy litrów gratisowego piwa otrzymają kibice drużyny, która jako pierwsza w tym sezonie Bundesligi pokona Bayern Monachium. Bawarski klub jak dotychczas jest niepokonany w rozgrywkach ligi niemieckiej.
                              Taką ofertę, jak podaje dziennik "Bild", przedstawił browar Bitburger. "Chcemy w jakiś sposób zmotywować rywali Bayernu. Nie mamy nic przeciwko temu klubowi, ale mistrzowie Niemiec muszą odczuwać jakąś presję" - powiedział rzecznik prasowy fundatora piwa Dietmar Henle.
                              Bayern Monachium wygrał 15 meczów z rzędu - sześć w tym sezonie i dziewięć ostatnich w poprzednim. To rekord w historii Bundesligi. Bawarski klub z 18 punktami na razie jest niezagrożony na pozycji lidera niemieckiej ekstraklasy.
                              Piwna pula będzie podwyższana o tysiąc litrów po każdej kolejce w przypadku, gdy Bayern będzie nadal niepokonany.
                              Bayern przegrał.Szkoda że nie jestem kibicem drużyny która ich pokonała
                              2800 nowe piwa opisałem na forum
                              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10747

                                ale tyskie zlało lecha
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...