Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Zobaczymy jak w Lechu zabłyśnie gwiazda Świerczewskiego ?
    Dziwne, że jego dobry kolega Koźmiński nie wziął go do Górnika Zabrze.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Gratuluję PZPN za przesunięcie meczu PP pomiedzy Jagą a Pogonią na wtorek 16.09 o godź 15.00.Jest to idealna pora do rozgrywania spotkań
      Pan Basałaj był niesamowity jak i nasi kopacze-załamka
      Pogoń chce u siebie Kuzerę z Wisełki.Po co?Nie mają z kim pić i jeździć po pijaku?
      Ciekawostką jest gra Dudki w Amice.Zabił po pijaku,a jest na wolności i gra sobie w najlepsze.Pewnie dostanie wyrok w zawieszeniu.Pisałem już o tym ,ale to jest bulwersujące!


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        Pogoniarz napisał(a)
        Gratuluję PZPN za przesunięcie meczu PP pomiedzy Jagą a Pogonią na wtorek 16.09 o godź 15.00.Jest to idealna pora do rozgrywania
        a niby skąd te wiadomości i jakie to ma znmaczenie 16 czy 17??
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Piecia napisał(a)
          a niby skąd te wiadomości i jakie to ma znmaczenie 16 czy 17??
          Ze strony internetowej Pogoni.Niby fakt co do dnia,ale wtorek,no to może w poniedziałek o 11:00?Czy wliczając dogrywkę i karne rozpoczęcie meczu o 16:00 to zbyt późno?Chyba w Białymstoku ludzie pracują?Przecież te 3000 kibiców powinno się zebrać!Jaga jest teraz na fali!Przecież jest spora szansa na awans!


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            Dogrzebałem się i ja do tych wiadomości i mecz został przeniesiony na prośbę SSA Jagiellonia a z mozliwą dogrywką mecz mógłby skonczyć się około 18 czyli ciemno jeszcze nie będzie (chociaż we wrześniu kto wie a pomiędzy Białymstokiem a Szczecinem jest godzinka różnicy) a te nie 3000 a 5000 przyjdzie i tak i tak ponieważ z reguły chetnych jest więcej niż biletów i za każdym razem na stadion wchodzi więcej ludzi niż pozwala na to licencja...
            Last edited by Piecia; 21-08-2003, 21:11.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              [QUOTE]Piecia napisał(a)
              [B]I grałyby Gorące Kubki z Arkiem Bąkiem (który ledwo mieści się na ławie Amiki Wronki) Żewłakowy (jeden z nich swietnie się wczoraj prezentował) czy "najlepszy na boisku" Kryszałowicz :/

              Chodziło mi o Engela a nie o stary skład , wierze w to że na pewno by odmłodził drużynę.

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                [QUOTE]krzysfryna napisał(a)
                [i]
                Chodziło mi o Engela a nie o stary skład , wierze w to że na pewno by odmłodził drużynę.
                A ja nie wierze ani troche bo w kadrze Engela rządziły UKŁADY co było aż nadto widoczne podczas finałów MŚ
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • krzysfryna
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 107

                  Piecia napisał(a)
                  A ja nie wierze ani troche bo w kadrze Engela rządziły UKŁADY co było aż nadto widoczne podczas finałów MŚ
                  TAk ale presja publiczna była już tak silna że pewnie wyrzuciłby na stałe kilku "reprezentantów",zresztą przekonał się w Korei że te układy są do d... .

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pogoń z Jaworzna wywiozła punkt po bezbramkowym remisie.To cieszy-czwarty mecz bez straty bramki,ale skutecznośc słabiutka Niestety ten remis oznacza spadek w tabeli.
                    W Lubinie inauguracja jupiterów(w piątek)-teraz Robox poczuje pewien komfort,do tego ilu było kibiców na trybunach!
                    Last edited by Pogoniarz; 23-08-2003, 18:39.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Górnik Łęczna miał spaść do drugiej ligi z wielkim hukiem a jak na razie gra na nosie faworytom. Jednym słowem idą na mistrza

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pogoniarz napisał(a)

                        W Lubinie inauguracja jupiterów(w piątek)-teraz Robox poczuje pewien komfort,do tego ilu było kibiców na trybunach!
                        Oj się działo, dobry mecz Zagłębia, jak przystało na takie święto, wreszcie doping przez całe spotkanie, no i tłumy kibiców (ostatnio taka frekwencja na meczu sprzed kilku lat z AC Milan). A ja w pracy . Oby więcej tak dobrych spotkań i trzeba poprawić skuteczność u napstników.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Jaga liderem,to było do przewidzenia( dalej Zagłebie,Ruch,Pogoń,Cracovia-to są ekipy-brak jeszcze Arki i Łksy.Błękitni w tym składzie(jeszcze dochodzą kontuzje)i z takim trenerem (jaki ojciec taki syn)będą mieli problemy ze zdobywaniem punktów w lidze.
                          W Pogoni brak ataku.Batata raz gra jako libero,raz jako ofensywny pomocnik.Tak ustawia Baniak zespół i dotychczas to przynosi efekty,ale to nie jest skład na 1 ligę.Chociaż beniaminkowie w ekstraklasie(hi hi) spisują się doprawdy dobrze!


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            No a ja wreszcie spokojnie mogłem wczoraj ze stadionu wychodzić , mimo nerwówki w pierwszej połowie , druga była bez zarzutu i pewna wygrana 4-1 mimo że Wiesła to słabiutka drużyna
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              No i Górnik Polkowice nareszcie wygrał, nie byle z kim, bo z Amicą. Jest szansa, że kolega Polanka wreszcie się odezwie chyba, że dalej świętuje po pierwszym zwycięstwie w ekstraklasie.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Oglądałem w sobotę występ naszych asów z Schalke.Nie wiem jak ocenić Wałdocha-chyba na zero,Hajto-no jeden.
                                Ciekawie musiało być na derbach w Warszawie.Czerwona kartka dla Jóźwiaka,przestrzelony karny przez Polonię i wreszcie pod koniec meczu zwycięski gol dla Legii chyba ratujący posadę Kubickiemu.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎