Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    W amerykańskich ligach zawodowych nie ma żadnych awansów, a ogląda je trochę więcej ludzi niż podziwia naszych kopaczy.

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      No wreszcie, Wczoraj epokowe wydarzenie, wygraliśmy u siebie mecz i to z trzecioligowcem! ... Całe 2-0, choć w drugiej połowie było gorąco i mogło być 2-2...
      Zagrało trochę zawodników z rezerw, w tym Król, któremu degradacja najwyraźniej pomogła. Strzelił dwie piękne bramki i mógł jeszcze przynajmniej jedną. Po za tym trzeba wyróżnić Igwe. Pojawił się z nikąd w derbach i to na bardzo odpowiedzialnej pozycji na środku obrony, zagrał bardzo dobrze. Wczoraj również był bardzo solidny w defensywie, a i mógł gola strzelić. No i wyróżnuł sie nasz makaroni. Nazywa sie Jezzi i w przeciwieństwie do pozostałych gra do przodu, a nie w poprzek Bramki padły po jego akcjach.
      Gwatemala, (który w pomocy, to może mógłby grać, ale w obronie, to nawet trzecia liga go robi w zyzia) i Arifovic sa jakoś bez formy, reszta gra znacznielepiej, niż na to wskazują wyniki. Żeby tylko jeszcze bramki zaczęli strzelać w lidze...
      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
        W amerykańskich ligach zawodowych nie ma żadnych awansów, a ogląda je trochę więcej ludzi niż podziwia naszych kopaczy.
        Tyle, że tam nie pompuje się milionów w przeciętniaków, wmawiając im do tego na siłę gwiazdorstwo.
        Zawodowe podejście zawodników do grania.
        Zawodowe podejście klubów do płacenia.
        To i nie potrzeba dodatkowych zachęt do dobrego grania w postaci awansów, czy spadków z ligi
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
          do ps buchachachacha tylko taka może być moja odpowiedź – oczywiście twoim zdaniem policja stwarza większe zagrożenie na stadionach tylko że policji nie ma na stadionie dopóki nie ma zadymy. Gdyby kibice nie robili zadym to policja nigdy nie wchodziła by na stadion bo od utrzymania porządku jest ochrona. Ale oczywiście zawsze winna jest policja bo to ona prowokuje wypisuje sprayami po mieście ch.j w d..ę kibicom, wyśpiewuje piosnki typu “Zabiłeś dziecko jesteś szczęśliwy polscy kibice to skur....ny i wiele innych. Co policja ma prosić kibiców żeby nie demolowiali miasta ? bo ich kolega łamiąc przepisy i narażając życie innych wpada pod autobus i się zabija. Gdyby się sam nie zabił mógłby zabić dziecko wracające ze szkoły ale oczywiście zła policja go goniła i to ich wina.
          Jesteś żałosny.

          Czemu zawsze najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy o temacie mają małe pojęcie?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            You Peter - byłeś chociaż raz na stadionie? Bo o wyjazd nie pytam bo Twoja wypowiedź świadczy, że napewno nie. Też jak Kiszot zastanawiam się po co wypowiadają się o takich sprawach ludzie którzy NIGDY nie byli na stadionie na meczu a całą swoją wiedzę czerpią z gazet i TV?
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Nie wiem Zythumie, czy do mnie też pijesz.
              Napiszę jednak , ale jak ja chodziłem na mecze na Legię to Ty (bez urazy) z koszulą w zębach na stojąco pod szafę wchodziłeś.
              Przestałem chodzić wcale nie przez policję (przepraszam milicję), ale przez coraz gorsze zachowanie części ludzi przychodzących na mecze ( nie mylić z kibicami ). Latające wyrwane ławki i inne kamienie nie były rzucane przez mi- po- licję, tylko przez łobuzerię, którym ja osobiście za niszczenie ręce bym łamał.
              A opluwana przez min. Ciebie policja jest powołana by z objawami wandalizmu walczyć.
              Inna sprawa to jest, że często dostaje się przy okazji i niewinnym ludziom.
              W Polsce jednak jak coś się dzieje, to nie chowamy się unikając zbłakanych kul tylko wystawiamy dzioby i sami się prosimy aby w nie dostać.
              Nie nalatuj więc na policję, bo OBIE strony są winne a ja bym zaryzykował stwierdzenie, że co najmniej w 75% winni są wandale i zwyczajni bandyci przychodzący na stadiony.
              A to co pokazano na Legii ( race i przerwany mecz ) a Ty wychwalasz, pokazało że "im" nie chodzi o doping i kulturę tylko o prawo do zadym. Kto z kim gra jest najmniejszym problemem, ważne że przyjeżdżają ch... z ..... i trzeba im wp..... spuścić.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Nie wiem Zythumie, czy do mnie też pijesz.
                Napiszę jednak , ale jak ja chodziłem na mecze na Legię to Ty (bez urazy) z koszulą w zębach na stojąco pod szafę wchodziłeś.
                Przestałem chodzić wcale nie przez policję (przepraszam milicję), ale przez coraz gorsze zachowanie części ludzi przychodzących na mecze ( nie mylić z kibicami ). Latające wyrwane ławki i inne kamienie nie były rzucane przez mi- po- licję, tylko przez łobuzerię, którym ja osobiście za niszczenie ręce bym łamał.
                A opluwana przez min. Ciebie policja jest powołana by z objawami wandalizmu walczyć.
                Inna sprawa to jest, że często dostaje się przy okazji i niewinnym ludziom.
                W Polsce jednak jak coś się dzieje, to nie chowamy się unikając zbłakanych kul tylko wystawiamy dzioby i sami się prosimy aby w nie dostać.
                Nie nalatuj więc na policję, bo OBIE strony są winne a ja bym zaryzykował stwierdzenie, że co najmniej w 75% winni są wandale i zwyczajni bandyci przychodzący na stadiony.
                A to co pokazano na Legii ( race i przerwany mecz ) a Ty wychwalasz, pokazało że "im" nie chodzi o doping i kulturę tylko o prawo do zadym. Kto z kim gra jest najmniejszym problemem, ważne że przyjeżdżają ch... z ..... i trzeba im wp..... spuścić.
                Tak jest masz całkowitą rację . Ja też przestałem chodzić na mecze przez troglodytów, którzy mieli się za "prawdziwych kiboli", ale do niektórych to oczywiście nie dociera
                Last edited by biermann; 28-09-2005, 09:49.
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  W amerykańskich ligach zawodowych nie ma żadnych awansów, a ogląda je trochę więcej ludzi niż podziwia naszych kopaczy.
                  W Ameryce jest również Bud, pity przez trochę więcej ludzi, niż delektuje się...

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Wczoraj oglądając mecz LM bardzo raził mnie w oczy widok reklam ...zagadka jakiego piwnego koncernu ? Sam mecz niezły,szkoda mi Benfiki,wczoraj mogli spokojnie wyjechać z jednym punktem.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      You Peter - W swym poście poruszyłeś conajmniej kilka różnych spraw wrzucając je wszystkie do jednego worka , mieszając i pisząc tak żeby zgadzało się to z twoimi poglądami. W podobny sposób wyborców zyskuje Samoobrona , czysta demagogia. Zarzucasz nam , że całą wine zwalamy na policje , a ty robisz to samo odbijając piłeczkę w naszą stronę. Nikt z nas nie napisał , ze kibice sa święci i są bez winy, ale bardzo wiele awantur jest prowokowana przez panów w niebieskim mundurze i jakoś nikt o tym nie mówi. Radze się przejechać na wyjazd i samemu zobaczyć jak traktowani są ludzie , którzy jadą setki kilometrów na mecz swej drużyny i wtedy pogadamy.
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • YouPeter
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2379

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        You Peter - byłeś chociaż raz na stadionie? Bo o wyjazd nie pytam bo Twoja wypowiedź świadczy, że napewno nie. Też jak Kiszot zastanawiam się po co wypowiadają się o takich sprawach ludzie którzy NIGDY nie byli na stadionie na meczu a całą swoją wiedzę czerpią z gazet i TV?
                        Drogi Zythum-ie jestem niemal na każdym meczy Wisły u siebie. Na wyjazdy pierwszoligowe nie jeżdżę ale za to w przypadku mojej regionalnej drużyny jestem na każdym meczu zarówno u siebie jak i na wyjeździe. I szczerze mówiąc nigdy nie zauważyłem agresywnego zachowania (przynajmniej na Wiśle) policji wobec kibiców a w odwrotnym kierunku niemal na każdym meczu.
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Ciekawe skąd Zythum wie, kto i na jakie mecze chodzi lub nie? No bo chyba nie przyznaje sobie wyłączności na kibicowanie?

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Widzisz Arcy - ten zythum to wszystko tylko z TV wie a tam mówili, ze Arcy nie chodzi na mecze
                            You Peter - hmm, kazdy ma swoje "patrzenie" - pamietasz Rashomona? albo kto co chce to to zobaczy? Po drugie zadymy są głównie na wyjazdach bo jak policja przez ileś godzin cię wyzywa, bije, szturcha, nie pozwala iść do toalety, a do tego widzisz jak bije stojąca obok ciebie kobietę czy 12 letnei dziecko to zadaj sobie pytanie - wytrzymasz?
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Kiszot - wróciłeś już? Moja radość nie jest Twoją radością ale szczerze życzę utrzymania a przede wszystkim gry na SWOIM stadionie.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                Po drugie zadymy są głównie na wyjazdach bo jak policja przez ileś godzin cię wyzywa, bije, szturcha, nie pozwala iść do toalety, a do tego widzisz jak bije stojąca obok ciebie kobietę czy 12 letnei dziecko to zadaj sobie pytanie - wytrzymasz?
                                Rozumiem, że na mecze wyjazdowe jeździ sporo kobiet i dzieci, na których potem wyżywa się miejscowa policja? Swoją drogą, silne te babki i dzieciaki, skoro tak dzielnie stawiają opór, m. in. za pomocą kostki brukowej, wyrwanych krzesełek itp.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎