Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Chłopie nie pisz jeśli nie masz pojęcia o co chodzi faktycznie .Kto jak kto ,ale ja śledzę na bieżąco te "rozgrywki "miasto kontra Ptak i choć Birda nie lubię,to muszę przyznać Jemu rację.Jak dotychaczas dzięki Jurczykowi musimy my mieszkańcy Szczecina płacić kary za jego niekompetencję.(kilka spraw jest jeszcze w toku).
    Czyli uważasz, że miasto powinno oddać atrakcyjne tereny z pominięciem prawa zamówień publicznych w ręce niewiarygodnego "dobrodzieja" piłki nożnej w Łodzi, Piotrkowie, a teraz Szczecinie.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10743

      przed Ptakiem mieliście już gościa któremu zależało na tylko na terenach i wyszło z tego
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        "Sponsor ŁKS Daniel Goszczyński przekazał dziś prasie oświadczenie, w którym pisze: W związku z wydarzeniami związanymi ze sprzedażą biletów dla kibiców ŁKS na sobotni derbowy mecz na stadionie Widzewa informuję, że od zaraz zaprzestaję sponsorowania drugoligowej drużyny ŁKS. Oznacza to, że nie będę już uczestniczył w organizacji spotkań na stadionie przy al. Unii, nie będę finansował wyjazdowych pojedynków zespołu, zaprzestaję wypłacania pensji, premii oraz opłacania mieszkań zawodnikom ŁKS, nie będę ponosił kosztów obsługi medycznej i innych związanych z prowadzeniem zespołu. Na moją decyzję nie mają wpływu wyniki osiągane przez drużynę, która jest niepokonana od sześciu kolejek ligowych.

        W piątek otrzymałem liczne telefony od kibiców, którzy na stadionie ŁKS chcieli kupić bilety na derby, lecz przy kasach zostali zastraszeni przez osoby organizujące bojkot. Podobna sytuacja miała miejsce w sobotę.

        Po meczu z Widzewem od kierownictwa drużyny otrzymałem informację, że piłkarze muszą wracać na stadion przy al. Unii na spotkanie z bojkotującymi mecz kibicami, gdyż obawiają się, że w innym przypadku ich samochody mogą zostać uszkodzone.

        Mój piątkowy apel, aby kibice ŁKS przyszli na derby i żeby nie przeszkadzano im w zakupie biletów, nie został opublikowany na oficjalnej stronie internetowej klubu. Rzekomo nastąpiła awaria serwera. Odebrałem za to arogancki telefon od osoby, która przedstawiła się jako Laskowski, prezes Stowarzyszenia Kibiców ŁKS. Usłyszałem m.in., że z kibicami przegrał Ptak i ja również przegram.

        Zdaję sobie sprawę, że chuligani to zdecydowana mniejszość wśród kibiców ŁKS - kilkanaście, może kilkadziesiąt osób. Nie będę jednak toczył z nimi wojny, skoro ten problem nie interesuje powołanych do tego państwowych instytucji, a grupa normalnych kibiców poddała się ich wpływom. Niech teraz osoby organizujące sobotni bojkot zapewnią środki finansowe na bieżące utrzymanie drugoligowego zespołu ŁKS i walkę o awans do ekstraklasy.

        Z poważaniem

        Daniel Goszczyński"

        źródło: Dziennik Łódzki

        Ciekawy komentarz był pod tym tekstem. Jeden z internautów dopatruje się tu szansy na powrót Ptaka skoro temu odwidział się Szczecin.
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Czy aby pan Goszczyński nie szukał pretekstu do zaprzestania sponsorowania klubu? Jeżeli tak to kibice podali mu go na tacy.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Widać czarno na białym, że to prowokacja policji.

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Oj, Polonio... gorzej już chyba być nie może

              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
                Krzysiu - ja po meczu nie widziałem nikogo zniesmaczonego (może oprócz przyjezdnych)
                To tylko dowodzi, że kibiców Lecha zaślepia fanatyzm - dzisiaj w Rzepie w opisie meczu też nie zachwycano się poziomem. No ale każdy ma prawo widzieć to, co chce.

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                  Brak kasy,brak trenera,brak stadionu Czy kiedyś będzie normalnie?
                  Stare historie ... ale tak jest ciekawiej, a umiejętności i honor są ?

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    Stare historie ... ale tak jest ciekawiej, a umiejętności i honor są ?
                    Umiejętności są a z honorem? To już chyba nie bardzo.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                      Czy aby pan Goszczyński nie szukał pretekstu do zaprzestania sponsorowania klubu? Jeżeli tak to kibice podali mu go na tacy.
                      Zachowanie ełkaesiaków wprawiło mnie w prawdziwe osłupienie Dostać wielokrotnie więcej biletów niż 5 procent (wymóg PZPN), dostać zapewnienie, że ilu by ich nie przyszło (w zeszłym roku weszli wszyscy) to wejdą i się ...obrazić i zrobić bojkot. Co prawda sprawa jest prosta - wiedzieli, że nie mają szans zebrać tylu ilu ich było w zeszłym roku (jednorazowa mobilizacja) więc kombinowali, kombinowali aż ... przekombinowali.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        W onecie piszą, że Mourinho opatentował swoje nazwisko. "Wkrótce będzie mógł czerpać dochody z umieszczania swojego imienia i nazwiska na towarach począwszy od majtek, a skończywszy na parasolach".

                        Co teraz poczną szarzy Jose Mourinhowie w Portugalii? Będą musieli płacić za umieszczenie swojego nazwiska w dowodzie osobistym.

                        Dawno takiego megalomana nie widziałem...

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          Zachowanie ełkaesiaków wprawiło mnie w prawdziwe osłupienie Dostać wielokrotnie więcej biletów niż 5 procent (wymóg PZPN), dostać zapewnienie, że ilu by ich nie przyszło (w zeszłym roku weszli wszyscy) to wejdą i się ...obrazić i zrobić bojkot. Co prawda sprawa jest prosta - wiedzieli, że nie mają szans zebrać tylu ilu ich było w zeszłym roku (jednorazowa mobilizacja) więc kombinowali, kombinowali aż ... przekombinowali.
                          Nie pisz głupotek.Zebrali by spokojnie ze 3000 tysiaki,ale fakt faktem dostać 1700 biletów i marudzić na ilość i cenę-która faktycznie była wygórowana to głupota.No i stało się derby w Polsce to tragedia na trybunach(patrz Warszawa,Kraków teraz Łódź).Ostatnio zdarzył się wyjątek w Katowicach.Prawie 9000 tysięcy na IV lidze,w tym ponad 1500 Tyskich wraz ze zgodami i super oprawa.Wielkie brawa
                          Jak tak dalej pójdzie to i my zagramy w IV lidze i,lub od razu w A czy B klasie i każdy mecz będzie derbowym.Nie uśmiecha mi się jeździć po "dziurach"w zachodniopomorskiem,ale jak tak się stanie,to pozwiedza się okolice,może jakieś ciekawe piwo się trafi


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            1. w żcyiu nie zebrali by 3000
                            2. bilety dla nich obniżono do 20 PLn co za prawie najwżniejsze wydarzenie w polskiej piłce chyba nie jest ceną wygórowaną
                            3. dostali zapewnienie, że wszyscy wejdą - w zeszłym roku dostali raptem 300 biletów więcej i tez weszli wszyscy więc bez przesady szum o 300 biletów
                            4. chciałbym aby na jakikolwiek stadion wpuszczono tylu kibiców gości. inni się ciesza jak dostana 500 biletów
                            5. można w związku z tym spokojnie założyć, że nie mieli szans zebrać 2500 kibiców i dlatego odwalili szopkę
                            6. Widzew zapowiedział, ze chce w takim razie 6000 biletów bo bez problemu tylu kibiców przyjdzie (około 5500 było w zeszłym roku) - ciekawe czy będą tacy chętni dać tyle ile My chcemy
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • lzkamil
                              kierowca bombowca
                              • 01-2003
                              • 3611

                              Słyszałem że pod kasami na ŁKS-ie stały ogolone na łyso sk....syny (nazywający się dumnie ŁKS hools) i nie dopuszczały kibiców którzy chcieli kupić bilety. Nie wiem na ile to zmniejszyło liczebność ełkaesiaków na Widzewie. Szacunek dla tych co przyszli i chcieli przyjść.
                              Lepszy jabol pod okapem
                              niż GŻ, CP i KP !


                              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Ci łysi to byli gliniarze w cywilu. Klasyczna policyjna prowokacja.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎