Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Czy Anglia-Austria można obejrzeć gdzieś poza Canal +?

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Skoro mecz dwóch przeciętnych drugoligowców ma być "prawie najważniejszym" wydarzeniem w polskiej piłce, to trzeba sobie szczerze uświadomić - czeka nas wiele lat trudnej wspinaczki, zanim dotrzemy do dna.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2869

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
        Czy Anglia-Austria można obejrzeć gdzieś poza Canal +?
        Miałem napisać gdzie można go obejrzeć, ale okazało się, że pomyliłem mecze więc nie napisze .
        Last edited by grzeber; 08-10-2005, 17:22.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Dobrze, że nie oglądałem. 1:0 po karnym.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            "Prowadzimy 2 : 0", powiedział Nasz Ulubiony Komentator z Pragi. W tłumaczeniu na polski, oznacza to, że Holandia wygrywa z Czechami.

            A jak nasze chłopaki w studiu się ucieszyli. Oznacza to bowiem, że mogą olać mecz z Anglią i nawet jak dostaną łomot, awansują do finałów i nikt nie będzie miał pretensji.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Ja będę miał! Łomot na Białorusi 4 lata temu też mnie wkurzył.

              Gratulacje, ale w środę mają zagrać na maksa.

              Jak wam się podobało studio?

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                Jak wam się podobało studio?
                Żenada. Jak zwykle w TVP.

                Najbardziej podobał mi się Włodek Szaranowicz śpiewający na końcu "ole ole ole ole łi ar de czempions łi ar de czempions"
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6704

                  Dobrze, że awansowali i cóż z tego, że dzięki drużynie Holandii.
                  Jeśliby mieli nie awansować, byłoby to przykre, bo jakby nie narzekać na naszych reprezentacyjnych kopaczy, to jednak jest to jedna z bardziej wyróżniających się reprezentacji od ładnych paru lat. Mam nadzieję, że nie pójdą w ślady "Orłów Engela".

                  No i moim skromnym zdaniem, napsuć krwi "dumnym synom Albionu" to nasi mogą grając tylko w meczu, który nie jest meczem o wszystko. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie jak przed czterema laty i nie zaczną już bankietu.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Lepszy od Mandaryny . Albo to, tuż przed reklamą:

                    - ole ole ole ole, nie damy się, nie damy się

                    - komu?

                    - angolom!

                    - [chóralnie] he he he he

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Dobrze, że awansowali i cóż z tego, że dzięki drużynie Holandii...
                      Ja uważam, że niedobrze, bo taki już jestem honorny, że lubię, aby samemu załatwiać swoje sprawy, a nie za pomocą jakichś "pomarańczowych", czy innych. Całe to studio to dla mnie po prostu hańba, jak chłopaki wyliczali te bramki, punkty i inne śmieci.

                      Dla mnie zasada jest prosta - gra się, aby wygrać, a nie czekać, że ktoś się podłoży.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Może raz popatrzmy na to w ten sposób, że to wcześniejszymi meczami nasi zapewnili sobie wejście do mistrzostw. Gdyby nie tamte mecze to Holendrzy mogli by cuda robić na boisku, a my i tak bylibyśmy "w lesie". No i zobaczymy co będzie w Anglii.
                        Last edited by adam16; 09-10-2005, 05:36.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Dobrze, że od wczoraj mamy zapewniony awans, może w meczu Anglia- Polska nasi zagrają na luzie i osiągną korzystny rezultat, no a jak się nie uda, to zawsze można powiedzieć, że mecz było o tzw. pietruszkę.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8963

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                            Dobrze, że od wczoraj mamy zapewniony awans, może w meczu Anglia- Polska nasi zagrają na luzie i osiągną korzystny rezultat, no a jak się nie uda, to zawsze można powiedzieć, że mecz było o tzw. pietruszkę.
                            Ja mam tak zwane mieszane uczucia.
                            Z jednej strony jako Polak chciałbym, aby wygrali, z drugiej chciałbym aby Angole pokazali naszym gwiazdorkom, że do dobrej drużyny to im jeszcze daaaaaaleeeeekooooo.
                            A tiwi robiąc takie szopki jak wczoraj, robi krzywdę naszym kopaczom, bo pompują im sodówkę do głów, a boję się, że większość z nich nie "szczepiła się" przeciw sodówce.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Ja tam jestem zadowolony.Teraz muszę stanąć na dyńce i zakupić dwa bilety na jakikolwiek mecz naszej drużyny na mundialu (wolę dmuchać na zimne i niech to będzie mecz w fazie grupowej ) Dawno nasza repra nie była tak skuteczna i oprócz meczu z Anglią dokopała wszystkim i chwała im za to Nie grają pięknie,z polotem ,popełniają dużo błędów ,ale wygrywają i to się liczy.
                              Co do meczu z Anglią...Synowie Albionu grają naprawdę słabiutko i jest wielka szansa ich oklepać.Znając życie pewno dostaniemy w d.,a chłopaki chleją od wczoraj na potęgę.Jeśli przegramy mogą się łatwo wytłumaczyć,że nie było ciśnienia itp.Jakby Czesi wygrali,a nasi dostali od Angoli to oczywiście presja związała im nogi.
                              Patrząc perpektywicznie na wczoraj potrzebny nam jest lewy obrońca-Rząsa gra tragicznie i musimy jeszcze nauczyć się grać do przodu i to na jeden kontakt-tylko komu będzie się chciało biegać przez co najmniej 90 minut (po wcześniejszych imprezach)
                              Last edited by Pogoniarz; 09-10-2005, 11:11.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                Również się cieszę z awansu do MŚ. Wolał bym jednak przypieczętować sukces zwycięstwem nad Anglią niż żeby później ktoś powiedział że awansowaliśmi dzięki "Oranjes" nie pamiętając o tym iż wygraliśmy 8 z 9 spotkań w grupie.
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎