przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Franek Smuda czyni cuda
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      A o co chodzi z tym protestem?
      Żą nie udawaj ,że nie wiesz ale jakby co :http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8023
      W Grodzisku ostatki Radolskiego,jego miejsce zajmie Liczka(wyrazy współczucia).
      Last edited by Pogoniarz; 19-10-2005, 19:14.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        No właśnie nie rozumiem tego, podobno ten Liczka to porażka jest. Ale z drugiej strony jak kiedyś trenował Polonię to zbierał pochlebne recenzje, bł nawet w sztabie reprezentacji Czech, ale coś nagle z niego zrezygnowali. Wydaje mi się jednak że Drzymała błąd popełnił.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • mluk
          Senior
          • 01-2005
          • 778

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
          Wydaje mi się jednak że Drzymała błąd popełnił.
          Się okarze. Moim zdaniem Radolsky nie mógł już "wycisnąć" więcej z tego zespołu. Po prostu przyszedł czas na zmiany - jak to w piłce bywa.
          "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

          Comment

          • lzkamil
            kierowca bombowca
            • 01-2003
            • 3611

            Gomes praktycznie sam zatrzymał Milan. Jego zdrowie

            Czy nazwisko Cocu naprawdę się tak wymawia, czy to Szpaku chciał brzmieć bardziej zagranicznie? Tej litery pośredniej w brzmieniu między "u" i "y" chyba nie ma nawet w tablicy znaków specjalnych Worda
            Lepszy jabol pod okapem
            niż GŻ, CP i KP !


            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Żą nie udawaj ,że nie wiesz ale jakby co :http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8023
              W Grodzisku ostatki Radolskiego,jego miejsce zajmie Liczka(wyrazy współczucia).
              Troche rozjaśniło to mój mętlik informacyjny, ale niekoniecznie przekonało do racji protestujących:

              Jak w Legii wygrają pedały stawiające na popkornowców, to znajdą się następni, którzy te wzorce zechcą wprowadzać u siebie. Po co przepychać się z kibicami, którzy na płotach wywieszają flagi z krzyżami celtyckimi, z trudnymi do zaakceptowania przez pedałów hasłami i innymi przyzwyczajeniami, skoro można mieć nie dochodzących swoich praw popkornowców?

              Jak ja bym chciał, żeby takie wzorce wprowadzono w całej Polsce. Dam głowę, że na mecze przychodziłoby wtedy 10 razy więcej osób. Ja na ten przykład teraz nie mam nic do roboty na jakimkolwiek polskim stadionie, bo nie jestem w stanie identyfikować się z tym, co się tam dzieje. Cóż, jestem pewnie "pedałem". A ultrasi niech dalej sobie roją, że to oni najwięcej robią dla klubu.

              Zgadzam się za to co do rac i kombinowania z herbem klubu, choć chciałbym znać tę sprawę z trochę szerszej perspektywy.

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Tak chyba masz rację co do wypalenia się Radolskiego, naściągał zagranicznych graczy i idzie mu coraz gorzej. Liczka chyba jednak będzie robił podobnie. Po jego zwolnieniu z Wisły tamtejsi piłkarze zresztą niezbyt entuzjastycznie wypowiadali się o jego metodach szkoleniowych.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Troche rozjaśniło to mój mętlik informacyjny, ale niekoniecznie przekonało do racji protestujących:

                  Jak w Legii wygrają pedały stawiające na popkornowców, to znajdą się następni, którzy te wzorce zechcą wprowadzać u siebie. Po co przepychać się z kibicami, którzy na płotach wywieszają flagi z krzyżami celtyckimi, z trudnymi do zaakceptowania przez pedałów hasłami i innymi przyzwyczajeniami, skoro można mieć nie dochodzących swoich praw popkornowców?

                  .
                  ŻĄ,to pisali kibice Śląska Wrocław solidaryzujący się w proteście.Ja się w zdecydowanej większości z tym co napisali zgadzam.Niepotrzebne są pewne wstawki,ale emocje jak widać zwyciężyły...
                  Żygo z jego dziewczynką Dziewulską poszli się pożalić w PZPN-ie i od razu kibice dostali działkę w postaci zakazów.Zdziwią się bardzo jak w Lubinie zobaczą Legionistów(chyba że Lubinianie nie udostępnią im miejsca,albo poczują,że nie zapanują nad niektórymi "rozpalonymi głowami.")Wojna trwa i będzie trwała. Żygo odczuje wyraźnie ,że kibice Legii są siłą.Co on sobie wyobrażał,że to chłopaki z jakiegoś Pierdziszewa i będzie sobie mógł robić co chce? Zresztą po co gadać po próżnicy,ten typ raczej tego nie pojmie.Niech sobie jeszcze zmieni nazwę klubu na ITI ,a w herbie strzeli logo TVN na przykład.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pogoniarz, ty jesteś pewien, że się dobrze czujesz? Czytałeś to, co napisałeś?

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Pogoniarz, ty jesteś pewien, że się dobrze czujesz? Czytałeś to, co napisałeś?
                      Tak Krzysiu czytałem i z pełną odpowiedzialnością podtrzymuję to co napisałem.
                      Teraz śmigam tam gdzie jest miejsce prawdziwego kibica,czyli na trybunach (ja akurat walę na Papricanę).Będę darł się ile tylko dam radę,aby trzy punkty zostały w Grodzie Gryfa
                      Last edited by Pogoniarz; 21-10-2005, 16:58.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Fani Rasiaka nie ustają w wysiłkach:

                        Gdzie Rasiak gra, tam wióry lecą.

                        Przychodzi Rasiak do knajpy i mówi:
                        - Dębowe Mocne!

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          Odra Opole pokonnała Walkę Zabrze 1:0. Niestety od 44 minuty Odra grała w 10
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            Fani Rasiaka nie ustają w wysiłkach:

                            Gdzie Rasiak gra, tam wióry lecą.

                            Przychodzi Rasiak do knajpy i mówi:
                            - Dębowe Mocne!

                            Żą zbieraj wszystko potem wydrukujesz i zrobisz mi prezent
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8963

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              Żą zbieraj wszystko potem wydrukujesz i zrobisz mi prezent
                              zajrzyj na pw
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8963

                                Europejska Unia Piłkarska (UEFA) ukarała Legię Warszawa grzywną w wysokości 12 tys. franków szwajcarskich za nieodpowiednie zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu z FC Zurich w meczu kwalifikacji Pucharu UEFA.


                                Ponadto UEFA poleciła Legii niezwłoczne skontaktowanie się ze szwajcarskim klubem, w sprawie ustalenia zakresu zniszczeń dokonanych przez polskich pseudokibiców.

                                Według Legii wysokość kar nałożonych na warszawski klub za nieodpowiednie zachowania kibiców sięgnęła w 2005 roku już 60 tysięcy złotych.

                                I przepraszam Cię Pogoniarz, ale Ty się dziwisz p. Żygo i innym, że nie chcą chołoty na stadionie?
                                Last edited by Ahumba; 21-10-2005, 19:16.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X