przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Szkoda, że akurat Ty nic nie zrozumiałeś albo nie chciałeś.
    1. Co jest złego we wniesieniu wódeczki na stadion???????????????????? Czy uważasz, że lepiej się jej napić przed samym wejściem? Mogłem zrobić i tak - efekt byłby ten sam. Poza tym na całym świecie normalnie piwo (czyli też alkohol którym mozna się upić) jest dostępne na stadionie tylko u nas są debilne przepisy. I w końcu - czy gdyby było to piwo to Twoje obiekcje byłyby podobne?
    2. Tu musze uściślić - a) rzucało trzech kolesi kilkoma śnieżkami - oczywiście uważasz, że za to policja powinna wejść na sektor i go całkowcie spacyfikowac przy uzyciu shotgunagów i armatek wodnych??????????????????????????? - nic się tym policjantom nei stało ani nie mogło - snieżka kontra tarcza ma raczej słabe szanse. b) nie pochwalam takiego zachowania i zwróciłem uwagę kolegom po szalu - zaprzestali rzucania (to tak gwoli wyjasnienia) ale nie znaczy, to, że popieram ataki polcji absolutnie NIEADEKWATNE do zagrożenia. Nikt z tych 13 latków nic złego więcej poza rzucaniem śnieżakmi by nie zrobił.

    Ech albeertos - Ty na pewno nigdy nie złamałeś żadnego przepisu? A za przechodzenie na czerwnym świetle pewnie należy się kara śmierci???? Każdy młdy gówniarz ma na swoim koncie jakieś głupie zachowania ale czy zasługują one od razu na najwyższy wymiar kary???
    Zythum, dokładnie zrozumiałem. Sam jestem kibicem i chodzę na stadion.

    Ale - przepisy sa przepisami. Jak nie możesz wnieść wódeczki, to nie możesz. I tutaj nie wiem co się oburzasz. Sam jestem gorącym zwolennikiem takich przepisów, bo co z tego że Ty (albo ja) wypijesz i się świetnie bawisz, jak zaraz ktoś bardziej nadpobudliwy rzuci Ci pustą butelką w głowę. Tak jak pisał Ahumba - Polacy nie dorośli do takich "przywilejów".
    Jestem też za tym żeby nietrzeźwych nie wpuszczać na stadion. W Poznaniu wybudowano nową trybunę, są eleganckie ubikacje (nie Toi-Toi), a pijacka dzicz i tak szcza po kątach. Nie mówiąc o bluzganiu która jest dla wielu jedyną rozrywką na stadionie po spożyciu.

    A co do śnieżek - szkoda słów, Ahumba to dobrze opisał.

    A na czerwonym świetle zdarza się, owszem. Nieraz nawet mandat zapłacić. Ale wiem za co i nie krzyczę na cały świat CHWDP, bo mnie akurat złapali.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Dobre wychowanie powinno zadecydować o nie piciu wódy na stadionie. Piwo to zupełnie inna para kaloszy, oczywiście w rozsądnych granicach. Ja wcale nie pojmuję zachowań kiboli dlatego na mecze ligowe przestałem chodzić gdy miałem 12 lat.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        Wielka piłka w Świebodzinie

        Na sobotni, trzecioligowy mecz Pogoń Świebodzin - Odra Opole przybyło 60 kibiców gości. Do przerwy Odra przegrywała 0:2. Najbardziej "kibicujący" kibice Odry zaczęli wyrywać deski z ławek. Ponieważ miejscowi widzowie z sąsiednich sektorów zachowali się jak kompletni szmaciarze i po prostu uciekli, przyjezdni na przełaj przez boisko rzucili się do szalikowców Pogoni. Niestety, nie popisała się policja. Jak w najczarniejszych relacjach Zythuma rzucili chłopców na glebę i skuli kajdankami. Gdy chłopcy już nieźle zmarzli leżąc sobie na wilgotnej murawie zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Co gorsza, do poziomu policji dostroił się Sąd Grodzki. Po wytrzeźwieniu kibiców postawiono przed sędzią, a ten pięciu najenergiczniejszym wlepił mandaty po 1000 zł.
        Inni kibice z Opola po zakończeniu meczu chcieli, aby autobus PKS czekał do skutku, czyli do uwolnienia ich kolegów. Policja znowu nawaliła na całej linii i aresztowała kilkunastu "zatrzymywaczy" autobusu. Ci czekają jeszcze na rozprawę.

        Tak więc, dzięki przyjezdnym fanom piłki nożnej nasze małe miasteczko liznęło trochę wielkiego futbolu. Relację z meczu znam z gazety i od kolegów, którzy tam byli (i zwiewali przed kibicami Odry). I dziennikarze, i moi koledzy byli pełni podziwu dla determinacji gości z Opola.

        PS. Mecz skończył się wynikiem 4:2 dla Pogoni.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          Na szutki i małe żarciki które nikomu nic złego nie robią. Uważasz, że policja za te rzucanie powinna te dzieci aresztowac i przykładnie ukarać-najlepiej bijąc do nieprzytomności??????????????????????????
          A podobały ci się żarciki polskich kibiców w Harrachovie, kiedy rzucali pigułami w Hannavalda?

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8972

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
            Co gorsza, do poziomu policji dostroił się Sąd Grodzki. Po wytrzeźwieniu kibiców postawiono przed sędzią, a ten pięciu najenergiczniejszym wlepił mandaty po 1000 zł.
            Masz rację Pieczarku, że sąd się nie popisał.
            Co najmniej przez pół roku w dniach i godzinach rozgrywania meczy, Ci pokrzywdzeni powinni pracować społecznie w jaskrawych strojach na swoim osiedlu, przed kościołem i w innych publicznych, często odwiedzanych miejscach (kluby osiedlowe, dyskoteki itp.) zbierając psie odchody, papierki i inne smieci, naprawiając połamane ławki, wymieniając na swój koszt pobite szyby itp.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8103

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
              Masz rację Pieczarku, że sąd się nie popisał.
              Co najmniej przez pół roku w dniach i godzinach rozgrywania meczy, Ci pokrzywdzeni powinni pracować społecznie w jaskrawych strojach na swoim osiedlu, przed kościołem i w innych publicznych, często odwiedzanych miejscach (kluby osiedlowe, dyskoteki itp.) zbierając psie odchody, papierki i inne smieci, naprawiając połamane ławki, wymieniając na swój koszt pobite szyby itp.
              Dobre
              Nie sądzisz,że trzeba tak postąpić z każdym skazanym?Dlaczego specjalnie wyróżniać kibiców(ok chuliganów) Tym bardziej że ich przewinienia w stosunku do pijanych kierowców,morderców,gwałcicieli,pedofilów,politykó w są raczej marniutkie.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6716

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                A podobały ci się żarciki polskich kibiców w Harrachovie, kiedy rzucali pigułami w Hannavalda?
                Mi się podobały, tak fajnie się anorektyk osłaniał swoimi cienkimi łapinkami
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                  Tak więc, dzięki przyjezdnym fanom piłki nożnej nasze małe miasteczko liznęło trochę wielkiego futbolu.
                  To pewnie dopiero początek. Jak probosz postawi figurę Jezusa, to burmistrz powinien Maracanę wybudować. Ile byłoby wtedy ławek do połamania.

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Arcy, niewtajemniczonym należą się wyjaśnienia, że miejscowy proboszcz na pagórku za miastem chce postawić 30 metrową, plastikową statuę "Chrystusa-króla". Najmocniej w głowę stukają się inni księża. No, ale proboszcz Sylwester Zawadzki zawsze słynął z "wielkich" pomysłów. Np. aby zbudować kościół kupił cegielnię.
                    Jak już będziemy mieli nad miastem figurę, to faktycznie będzie brakowało Maracany. No i jakiegoś Pelego.
                    Last edited by pieczarek; 21-11-2005, 23:20.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      W Ptakovii jest kilku "potencjalnych" Pele, wystarczy oddać Antkowi Ptakowi rynek miejski pod jego hale to na pewno ich przywiezie.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        A podobały ci się żarciki polskich kibiców w Harrachovie, kiedy rzucali pigułami w Hannavalda?
                        Mnie było najnormalniej wstyd za tych kibiców.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          Przyznam, że Wisła mnie wczoraj zaskoczyła. Wydawało mi sie, że są bez formy i jeszcze okoliczności im nie sprzyjają, że wygra Cracovia, albo ewentualnie będzie remis, a tu proszę Nie to, żebym, się cieszył... ale pod wrażeniem jestem.

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Wczoraj Pogoń zagrała rewelacyjny mecz z Kujawiakiem
                            Zaangażowanie piłkarzy-powinni się uczyć od "babci" lub "dziadka" walczących o miejsce siedziące w tramwaju czy też autobusie.
                            Ustawienie drużyny-mało kto wiedział na jakiej pozycji ma grać.
                            Sędziowanie-po raz pierwszy sędzia od niepamiętnych czasów podyktował karnego dla Portowców(tylko za co ) )Edi naprawił pomyłkę i walnął z dobry metr nad bramką.Nie dał ze trzech żółtych kartek dla piłkarzy Kujawiaka,jednej czerwonej dla gracza Pogoni za uderzenie łokciem ,za to dał czerwoną,kiedy należała się żółta.
                            Gwoli sprawiedliwości gracze z Włocławka ,byli wczoraj lepsi od tej zbieraniny cholera wie skąd.
                            Mecz znowu na poziomie 3 ligi...


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pogoniarz, po cy ty tam chodzisz? Stresujesz się, wydajesz pieniądze, wiesz, że ciebie oszukują ... uważasz, że to jest kibicowanie? Bo ja sądzę, a właściwie przekonany jestem, że zboczenie.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Pogoniarz, po cy ty tam chodzisz? Stresujesz się, wydajesz pieniądze, wiesz, że ciebie oszukują ... uważasz, że to jest kibicowanie? Bo ja sądzę, a właściwie przekonany jestem, że zboczenie.
                                Pozwól wydawać mi moje pieniądze tak jak mi się spodoba.
                                Dziękuję za troskę o mój stan psychiczny


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...