przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Hehehe rzeczywiście Murinio musi mieć niezły towar A jak się wkurzał przy PRAWIDŁOWYCH decyzjach sędziego. Dla niego każda decyzja przeciwko Chelsea jest niewłaściwa


    A jednak Harnaś.

    """Zgodnie z tą umową, w zamian za wsparcie finansowe klubu logo marki Harnaś będzie obecne na koszulkach zawodników, na tablicach wokół boiska i korony stadionu, na biletach i plakatach.„Decyzja o sponsorowaniu Widzewa jest wypadkową dwóch elementów. Pierwszy to niezwykle mocny związek ze sportem całej międzynarodowej grupy Carlsberga, której jesteśmy uczestnikiem. Warto tu przypomnieć, że od wielu lat jesteśmy sponsorem drużyny piłkarskiej Liverpool. Drugi aspekt tej sprawy to nasza ambicja uczynienia marki Harnaś piwnym liderem polskiego rynku. Liczymy na to, że współpracując z klubem, który ma za sobą wspaniałe osiągnięcia, a przed sobą jeszcze większe, cel ten szybciej osiągniemy.” – powiedział reprezentujący Carlsberg Polska Menedżer ds. Public Realations Leszek Siwecki."""

    Bardzo podoba mi się tekst :" ...wspaniałe osiągnięcia...a przed sobą jeszcze większe..."
    Już niedługo finał LM - Widzew - Liverpool - mrzonka? pewnie tak ale ja w to naprawdę wierzę
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      O co chodzi - wypiłem 6 Harnasiów i były pijalne i nagle 7 ( z innego źródła) jest do wylania metaliczna słodkość, poprzednie wszytskie miały solidna goryczkę.
      Ogólnie ciężko będzie wspomagać sponsora
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        Na szczęście ja mam do wyboru dwa. Przynajmniej jedno jest wypijalne

        Kolejorzem
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          O co chodzi - wypiłem 6 Harnasiów i były pijalne i nagle 7 ( z innego źródła) jest do wylania metaliczna słodkość, poprzednie wszytskie miały solidna goryczkę.
          Ogólnie ciężko będzie wspomagać sponsora
          Wniosek - pij tylko 6 piw. W języku polskim, jak w piłce nożnej nie można być do końca pewnym. Mi się wydaje na przykład, że wypiłeś 6 Harnasi.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Co ciekawe, poprawna jest i forma "Harnasi" i "Harnasiów". Ale jakoś bardziej mi "Harnasi" podchodzi. Niemniej pomimo sympatii do Widzewa nie zamierzam wspomagać sponsora. Chyba że portera wypuści

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8963

              A Lech w jedynym dziesiejszym meczu ekstrakasy ma kłopoty z Zagłębiem.
              Trwa druga połowa. Jest 0:0 a w 30 minucie Reiss nie wykorzystał karnego
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                A Lech w jedynym dziesiejszym meczu ekstrakasy ma kłopoty z Zagłębiem.
                Trwa druga połowa. Jest 0:0 a w 30 minucie Reiss nie wykorzystał karnego
                No i w meczu zgody Leszki utopiły 0:1


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Xaurus
                  Junior
                  • 03-2006
                  • 2

                  Podzielam Twoje odczucia "w tym zakresie" {wg. Gosiewskiego]. Mam Cyfrę+ od lat, ale od jakiegoś czasu co najwyzej przy naszej lidze wytrzymuję na Lidze+.Mizeria jest straszna. Zaczynają grać u nas całe szkółki piłkarskie z Brazylii."KIcha". Jako stary kibic Wisły Płock [teaz już tylko z sentymentu] tylko czasami przy dobrej pogodzie jestem na meczu.Nie ma co ogladać,a wkurzania mam na codzień dość.Lepiej walnąć piwko.

                  Comment

                  • mluk
                    Senior
                    • 01-2005
                    • 778

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    No i w meczu zgody Leszki utopiły 0:1
                    Franek Smuda, jak powiedział, tak zrobił.
                    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8085

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Xaurus
                      Jako stary kibic Wisły Płock [teaz już tylko z sentymentu] tylko czasami przy dobrej pogodzie jestem na meczu.Nie ma co ogladać,a wkurzania mam na codzień dość.Lepiej walnąć piwko.
                      No to jaki z Ciebie był kibic? Kibicem sie albo jest albo nie.A w Twoim przypadku to chyba tylko byłes oglądaczem co najwyżej.Kibicem jest sie bez wzglądu na wyniki i upływ lat.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        No i w meczu zgody Leszki utopiły 0:1
                        To mnie bardzo ucieszyło Szkoda, że w obstawianiu wyników nie byłem takim optymistą.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Ło matko Brazyliana zagrała straszny piach.Wydawało się że, w pierwszej połowie Edi strzelił prawidłową bramkę i nie było spalonego,podobnie ktoś z Amici.W ogóle sędziowie odwalali dziś cuda.Pan żyro i jego asystenci w obydwie strony podejmowali niesamite decyzje
                          Co do meczu jak najbardziej zasłużona wygrana Kuchennych,w Pogoni tylko przebłyski dobrej gry,ogólnie dno
                          Na meczu około 14-15 tysięcy widzów
                          Last edited by Pogoniarz; 11-03-2006, 22:19.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Kolejny sparing w Skierkach i kolejne potwierdzenie, że laptop Stefana Majewskiego nie nauczy taktyki zawodników. Podwórkowa gra, przebłysk realizmu mówi, że z taką grą to środek tabeli ledwo. Serce jeszcze wierzy.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • grzes_ch
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 612

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                              No to jaki z Ciebie był kibic? Kibicem sie albo jest albo nie.A w Twoim przypadku to chyba tylko byłes oglądaczem co najwyżej.Kibicem jest sie bez wzglądu na wyniki i upływ lat.
                              No i właśnie tacy "prawdziwi kibice" znowu dali wczoraj o sobie znać na Dębnikach w Krakowie.
                              Myślę że Xaurus ma w pełni prawo nazywać siebie kibicem. A to o czym ty mówisz , a my czytamy w rubrykach niekoniecznie sportowych to są fanatycy , psychole i inne hoole....

                              Comment

                              • kibi
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 1875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                                No i właśnie tacy "prawdziwi kibice" znowu dali wczoraj o sobie znać na Dębnikach w Krakowie.
                                Myślę że Xaurus ma w pełni prawo nazywać siebie kibicem. A to o czym ty mówisz , a my czytamy w rubrykach niekoniecznie sportowych to są fanatycy , psychole i inne hoole....
                                A co mordercy z Krakowa mają wspólnego z kibicami???
                                Zgadzam się z Kiszotem. Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną niezależnie od jej formy, wyników i ligi w jakiej się chwilowo znajduje. Kibicuję Legii od urodzenia, bo urodziłem sie na Łazienkowskiej, naprzeciw stadionu. Ostatnio z różnych przyczyn nie bywam na meczach, ale płacę za CANAL+ prawie wyłacznie ze względu na transmisje z meczów mojej drużyny. Nigdy, nawet jak byłem młodszy, nie przychodziło mi do głowy żeby biegać z nożem czy bejsbolem za kibicami innych drużyn. Chodziłem na Legię, nie tylko wtedy kiedy zdobywała mistrzostwo, albo puchar, ale również wtedy, kiedy walczyła o górną połówkę tabeli, nieraz bezskutecznie. Nie uważam się za fanatyka, psychola ani innego hoola. Jestem kibicem i stanowczo protestuję przeciwko łączeniu kibiców z hołotą, nie zwracającą uwagi na mecz, grę, wynik, tylko szukającą okazji do wyżycia się.
                                Last edited by kibi; 13-03-2006, 10:09.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X