Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    celt_birofil napisał(a)

    A w następnej kolejce przyjedzie Arka Gdynia
    W większości będą ich wspomagać ziomki z Kraksy Kibice BKS-u i Zagłębia pewnie są już gotowi na godne przyjęcie.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Mnie, mimo zwycięstwa, martwi nieskuteczność piłkarzy Zagłębia. W pojedynku ze słabymi Tłokami, grając większą część drugiej połowy w przewadze jednego piłkarza (czerwona dla piłkarza z Gorzyc), strzeliła zwycięską bramkę dwie minuty przed końcem. Ale trzy punkty są .

      Comment

      • ye2bnik
        Senior
        • 07-2003
        • 171

        W meczu kolejki Jaga pokonała Cracovię 3-1. Brawa dla klubu z Białegostoku, który po 6 meczach bez porażki zajmuje pozycję wicelidera Oby tak dalej
        Krok po kroku, krok po kroczku,
        Najpiękniejsze w całym roczku
        Idą Święta...

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          Pogoniarz napisał(a)
          Cieszę się,że Pogoń połknęła kolejnego przeciwnika,ale na szczycie ani drgnęło(no może spadek Bełchatowa,ale przegrali przecież w Chorzowie!)
          Piecia chyba mecz w kolejnej rundzie PP Jaga rozegra na starym stadionie.Chętnych faktycznie nie zabraknieWłaśnie co się z nim stało?Zarósł,czy go odnawiają?Słyszałem,że jest w planach budowa nowoczesnego obiektu-widziałem makietę.To ma być zupełnie nowy stadion,czy odrestaurowany stary?
          Nasz miał(ma )wyglądać podobnie...tylko za ile lat?
          Z oficjalnych wypowiedzi prezesa klubu (który zamiast pilnowac spraw klubowych jeździ na "wycieczki" po Watykanie) wynika że klubu nie stać na taką modernizacje stadionu Hetmana żeby uzyskał on licencję PZPN i najwcześniej zagramy tam wiosną , szkoda że nie powiedział w którym roku (nie muszę chyba dodawać że na nowy stadion kasy nie ma tym bardziej) na stronie klubu
          jest apel kibiców dowładz miasta aby interweniowały i pomogły w modernizacji stadionu

          A teraz na tym stadionie gra czwartoligowy Hetman (Jaga rozegrała tam dwa lata temu 4 mecze nie strzelając ani jednej bramki) a każdego dnia na koronie i w okolicach stadionu jest największy w regionie bazar (który nawiasemmówiąc podupada z racji przeszkód stawianym przybyszom ze wschodu oraz kryzysu naszej gospodarki)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Dzięki Piecia za wyjaśnienia
            W sobotę pomęczymy się oglądając reprezentację,ale w niedzielę znowu liga i mecz Pogoni z Niebieskimi(nie tymi w takich mundurach).Tempo ligi jest bardzo ostre,tylko czekać pierwszych zawieszeń za żółte kartki i odpukać kontuzji.W 2 lidze trup słania się gęsto,technika nie jest ,aż tak istotna niestety.Musiałem się w pracy zamienić na służby,by być na meczu z Ruchem,lecz w czasie pobytu na Zlocie ominie mnie hiciorek z Arką
            Last edited by Pogoniarz; 04-09-2003, 13:16.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Ja postanowiłem przestać narzekać na naszych kopaczy i widzieć TYLKO sprawy pozytywne. Ciekawe, czy będę miał co pisać w sobotę
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Ahumba napisał(a)
                Ja postanowiłem przestać narzekać na naszych kopaczy i widzieć TYLKO sprawy pozytywne. Ciekawe, czy będę miał co pisać w sobotę
                Myślisz tylko o naszej pierwszej,czy o rozgrywkach ligowych też?TYLKO gdzie Chcesz je znaleźć(te pozytywy oczywiście)?Może przed pierwszym gwizdkiem...?


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Myślisz tylko o naszej pierwszej,czy o rozgrywkach ligowych też?TYLKO gdzie Chcesz je znaleźć(te pozytywy oczywiście)?Może przed pierwszym gwizdkiem...?
                  o kopanej w cały tego słowa znaczeniu
                  przed meczem też jest fajnie gotówki zmieniają kieszenie ( I-rata)
                  a podczas meczu:
                  - bramkarzowi udało się na 3 strzały przeciwnika 1 raz złapać piłkę a raz się od niego odbiła ( znaczy się dobrze się ustawił )
                  - pomocnikowi 2 razy w ciągu meczu udało się celnie podać w tym raz nawet do swojego zawodnika
                  - drużyna po meczu nie wykazuje zmęczenia, nie są spoceni ( to im najlepiej zresztą wychodzi, bo śpią w czasie meczu)
                  przykładów pozytywnych można mnożyć.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Ahumba napisał(a)
                    o kopanej w cały tego słowa znaczeniu
                    przed meczem też jest fajnie gotówki zmieniają kieszenie ( I-rata)
                    a podczas meczu:
                    - bramkarzowi udało się na 3 strzały przeciwnika 1 raz złapać piłkę a raz się od niego odbiła ( znaczy się dobrze się ustawił )
                    - pomocnikowi 2 razy w ciągu meczu udało się celnie podać w tym raz nawet do swojego zawodnika
                    - drużyna po meczu nie wykazuje zmęczenia, nie są spoceni ( to im najlepiej zresztą wychodzi, bo śpią w czasie meczu)
                    przykładów pozytywnych można mnożyć.
                    Ja myślał ło rzeczach przyjemniejszych przed pierwszym gwizdkiem;mianowicie zakup odpowiedniego piwka i spotkanie się ze Znajomymi i oczywiście nie pod stołem tylko na legalu wymianka i wspólną degustację w czasie meczu.
                    Last edited by Pogoniarz; 04-09-2003, 14:15.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Dzisiaj na wp wyczytałem że Smuda szykuje się na objęcie posady trenera w... Wiśle Kraków. Ponoć rozmowy z Cupiałem już trwają.
                      Może to i dobrze bo Kasperczaka szkoda na taką polską mizerię.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Franek orbituje pomiędzy Wisłą a Widzewem, kiedy tylko pojawia się informacja o poszukiwaniu trenera. W łódzkim klubie ubiegnie go chyba Kasalik.
                        Czytałem, że w Lechu chcą zatrudnić Jerzego Engela za Libora Palę, szczególnie po porażce poznaniaków z Legią. Szarpik coś więcej powinien wiedzieć .

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          baklazanek napisał(a)
                          Dzisiaj na wp wyczytałem że Smuda szykuje się na objęcie posady trenera w... Wiśle Kraków. Ponoć rozmowy z Cupiałem już trwają.
                          Może to i dobrze bo Kasperczaka szkoda na taką polską mizerię.
                          Kasperczak wybierze Nigerię??
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Młodzieżówka pokonała Łotyszy po bardzo słabym meczu 2:0 i dalej jest liderem w grupie,a w meczu towarzyskim Legia pokonała Partizana Belgrad 1:0(tzn.rezerwy Partizana)W Warszawie pożegnano byłego trenera Legii Okukę.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • szarpik
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 676

                              Czytałem, że w Lechu chcą zatrudnić Jerzego Engela za Libora Palę, szczególnie po porażce poznaniaków z Legią. Szarpik coś więcej powinien wiedzieć .
                              Fakt coś takiego sie mówi ale jak na razie jest to wersja bardzo nieoficjalna
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                Pierwszoligowy klub piłkarski,zagrożony spadkiem do drugiej ligi. Narada sztabowa przed końcówką rozgrywek.
                                Trener do menedżera :
                                -Wypatrzyłem świetnego napastnika w III-lidze. Bardzo się nam przyda.
                                Za transfer jego klub żąda 600 000zł.
                                Menedżer odpowiada :
                                - Za taką kasę to ja kupię cztery najbliższe mecze , i nie spadniemy z ekstraklasy.
                                ********
                                To taki dowcip na marginesie afery korupcyjnej w polskiej lidze ( afery ?!?!? - przecież sprzedawanie meczy w Polsce to normalność ).
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎