przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Naprawdę bilety na II ligę są tak tanie? Zaledwie 12 złotych?
    Napiszcie mi proszę, ile kosztują teraz bilety na I, II i III ligę.

    No i popełniłem błąd w moich wyliczeniach. Przy bilecie za 25 zł dochód klubu z biletów to tylko 750 tys. zł. A tu specjaliści piszą, że bilety są o połowę tańsze.
    Pieczarku litości,nawet tu musisz prowadzić swoje wyliczenia
    Do aktywnych kibiców mam prośbę,nie dajmy się bezsensownie prowokować
    Za Heko Czermno i ich wiernych kibiców jeżdżących na wyjazdy


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      Na IV ligę wejście jest za darmo. Bo wtedy deklaruje się policji, że przychodzi 100 widzów i można zaoszczędzić na ochroniarzach
      Nie wszędzie. Równie dobrze "ochroniarzami" mogą być klubowi młodzieżowcy, kibice, którym wystarczy po meczu po piwie postawić. Albo firma ochroniarska jest sponsorem. I wtedy i na IV ligę są bilety.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Generalnie wyliczenia Pieczarka dowodzą jednego - z ekonomicznego punktu widzenia kibice na stadionie dla większości klubów nie mają znaczenia. Np. gdyby w Lubinie poważnie podejść do remontu przestarzałeg kolosa, to wyszłoby że taniej jest rozgrywać mecze bez publiczności. Niestety, do forumowych kibiców nie bardzo dociera, że ich wkład w utrzymanie klubu jest znikomy. Chyba tylko szefowie Lecha Poznań poważnie podchodzą do wpływów z biletów - ale coś za coś - Lech nie ma sponsora strategicznego czy bogatego właściciela, za to na mecze przychodzi sporo ludzi.

        O ile się nie mylę, to najbardziej opłacalni dla klubów są kibice żużlowi - przychodzą licznie (w Gdańsku bywało, że miejsc siedzących brakowało) , bilety nie są tanie (w Poznaniu na de facto III ligę 14 zł + 5 zł za program, w Gdańsku w ekstralidze bilety były po 25 zł), a budżety zdecydowanie mniejsze. Więc i udział kibiców większy.
        Last edited by arcy; 23-04-2006, 20:55.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          Pieczarku litości,nawet tu musisz prowadzić swoje wyliczenia
          Do aktywnych kibiców mam prośbę,nie dajmy się bezsensownie prowokować
          Za Heko Czermno i ich wiernych kibiców jeżdżących na wyjazdy

          Kibice Pogoni wiernie jeździli na wyjazdy, co zupełnie nie przeszkodziło w doprowadzeniu do sytuacji, gdy ich klub znalazł się gdzieś w IV lidze, a na ich stadionie kompromituje się "Brazylia" Piotrków Trybunalski, w dodatku bezczelnie podszywająca się pod Pogoń Szczecin. A kibice zamiast dać dowód swej wierności wobec klubu (jak kibice Lechii, którzy nie chcieli hybrydy w III lidze, a zaakceptowali drużynę w VI lidze i nawet tam jeździli na wyjazdy), akceptują ten stan rzeczy i chodzą na mecze "Brazylii".

          Gdyby o jakości miały decydować liczby, w finale MŚ Chiny powinny zmierzyć się z Indiami.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Kibice Pogoni wiernie jeździli na wyjazdy, co zupełnie nie przeszkodziło w doprowadzeniu do sytuacji, gdy ich klub znalazł się gdzieś w IV lidze, a na ich stadionie kompromituje się "Brazylia" Piotrków Trybunalski, w dodatku bezczelnie podszywająca się pod Pogoń Szczecin. A kibice zamiast dać dowód swej wierności wobec klubu (jak kibice Lechii, którzy nie chcieli hybrydy w III lidze, a zaakceptowali drużynę w VI lidze i nawet tam jeździli na wyjazdy), akceptują ten stan rzeczy i chodzą na mecze "Brazylii".

            Gdyby o jakości miały decydować liczby, w finale MŚ Chiny powinny zmierzyć się z Indiami.
            Lechia dała dowód wierności swojemu klubowi jeżdżąc do W-wy na zadymę ,gdy panowie z Miodowej nie chcieli zaakceptować ich fuzji z chyba Olimpią Poznań.Potem też bardzo licznie walili na stadion we Wrzeszczu i jeździli na wyjazdy.Czyżbym się mylił...?
            Last edited by Pogoniarz; 23-04-2006, 21:10.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              W Polonii, chyba już koniec, a przynajmniej pewnego rozdziału.
              Mamy jeszcze matematyczne szanse, więc bedę wierzył do końca, tyle mi zostało na dziś
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Nie mylisz się, ale tylko częściowo Hybrydą, o której pisałem, była Lechia-Polonia, oparta zresztą o miejsce w lidze należące do Polonii.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                  W Polonii, chyba już koniec, a przynajmniej pewnego rozdziału.
                  Mamy jeszcze matematyczne szanse, więc bedę wierzył do końca, tyle mi zostało na dziś
                  Z nami trzy punkty sobie dolicz-bankowo


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8089

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    Do aktywnych kibiców mam prośbę,nie dajmy się bezsensownie prowokować
                    Chyba masz rację.Oni i tak lepiej wiedzą oczywiście nie wystawiając nosa poza drzwi.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Dlatego też kompletnie zignorowałem pewne posty.
                      Widzew vs Sędzia Radomiak 2:2. Takiego drukowania nie oglądałem już od kilku lat naprawdę cały stadion włącznie z piknikami i VIPami był w szoku i skandował niecenzuralną opinię na temat pana w czerni (a raczej w żółci bo taką miał koszulkę). Zastanawiam się czy to wypadek przy pracy czy PZPN nie chce Widzewa w I lidze. Zobaczymy co będzie dalej bo na razie jeżeli chodzi o grę i wyniki to było bardzo dobrze.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Dlatego też kompletnie zignorowałem pewne posty.
                        Widzew vs Sędzia Radomiak 2:2. Takiego drukowania nie oglądałem już od kilku lat naprawdę cały stadion włącznie z piknikami i VIPami był w szoku i skandował niecenzuralną opinię na temat pana w czerni (a raczej w żółci bo taką miał koszulkę). Zastanawiam się czy to wypadek przy pracy czy PZPN nie chce Widzewa w I lidze. Zobaczymy co będzie dalej bo na razie jeżeli chodzi o grę i wyniki to było bardzo dobrze.
                        Jakby Grzelak strzelił karnego to by było 3-2...
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          Zastanawiam się czy to wypadek przy pracy czy PZPN nie chce Widzewa w I lidze
                          A ktoś go tam chce

                          Dla kibiców telewizyjnych i milośników rodzinnych wyjść na popcorn (przy okazji czego można sobie oglądnąć kopaczy różnorakich) my też nie dajmy się prowokować
                          Last edited by biermann; 24-04-2006, 23:11.
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Zagłębie nie chciało za bardzo przeszkadzać Legii w drodze do mistrzostwa i mimo, że grało z przewagą jednego zawodnika, mecz "wtopiło". Teraz w środę pierwszy mecz o Puchar Polski z Wisłą Płock, innej możliwości niż zwycięstwo nie widzę

                            Comment

                            • Pinio74
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 3881

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                              Zagłębie nie chciało za bardzo przeszkadzać Legii w drodze do mistrzostwa i mimo, że grało z przewagą jednego zawodnika, mecz "wtopiło". Teraz w środę pierwszy mecz o Puchar Polski z Wisłą Płock, innej możliwości niż zwycięstwo nie widzę
                              I niestety chyba masz rację. Po ostatnich "wyczynach" Wisły ja też wiele się nie spodziewam. Na szczęście jest to dwumecz i zawsze pozostanie jeszcze rewanż.
                              BIRRARE HUMANUM EST

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Misterek Bird podziękował kolejnym super canarinios.Tym razem odfrunęło pięciu( w sumie już sześciu pożegnało się z objazdowym cyrkiem).
                                Co dalej?Antoś zapowiada ,że latem sprowadzi(chyba jego zaćpany synek Dawidek)nowych,lepszych piłkarzy z Ameryki Południowej.
                                Jest jedno ale, kto będzie chciał mieszkać w Gutowie na wsi i być może grać w polskiej drugiej lidze...?
                                Ręce mi opadają, ale jest jakieś maluskie światełko w tunelu.Kuras powiedział,że mieszkanie wspólnie w zamknięciu,to nie jest najlepszy pomysł(delikatnie mówiąc) i ptaszysko ma przemysleć zagadnienie,ale jak na razie jest zdecydowanie na NIE


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X