Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Ja bym nie wypowiadał się straszie krytycznie, zagrali kilka ciekawych akcji, brakowało wykończenia, ale zdecydowanie przycisnęli Łotyszy, którzy momentami się gubili. Fakt, nasi troszkę nie spisywali się w obronie, kilka razy było groźnie, gdyby tak zagrali ze Szwecją to na pewno dostali by baty. Podsumowując, mecz nie był porywający, ale nie można powiedzieć że był strasznie nudny, gole ładne, akcji sporo, ożywienie, kiedy sędzia zaczął rzucać kartkami na prawo i lewo, trochę się działo. Zawiodłem się na grze Żurwskiego, jak w pierwszej połowie się starał tak w drugiej kompletnie już nic mu nie szło, potem chyba nawet odpuścił. Poza tym kiepsko wyglądała współpraca Kosowskiego z Krzynówkiem w tych ostanich 20 minutach, jakoś nie widzę ich razem na boisku, Janas powinien zdecydować się który z nich ma grać, i od początku na niego stawiać, ew potem wymienić. Ja jestem zadowolony, wynik odpowiedni, gra do poprawienia, ale nie fatalna.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Jaga liderem?? na to wygląda...pierwsze od dwóch lat zwyciestwo wyjazdowe nad KSZO , dreszczowiec w Szczecinie Pogoń od 0-2 wciągu minuty wyrównała na 2-2 czyli obaj faworyci tracą punkty, przegrała też Szczakowianka ze skazanymi przed sezonem na spadek Tłokami
      Ogólnie w każdym meczu padały gole - we wszystkich meczach jakie rozegrano w 7 kolejce padło ich aż 27
      Fakt faktem - Jaga nie przegrała meczu i jest na czele!!!(dalej Zagłębie - punkt straty, Pogoń - 2 pkt i Ruch - 4 pkty za Jagą)
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Tak Piecia brawa dla Jagi!
        Pogoń w obecności około 16.000 tysięcy ludzi zagrała przecietne spotkanie.Zamiast prowadzić do przerwy 2:0,przegrywali 0:1.Później gra beznadziejna i bramka na 0:2 po ładnej kontrze.Obudzili się i po preblamatycznym karnym było 1:2 i za chwilę 2:2.Sędzia mimo ,że techniczny pokazał doliczenie 3 minut,mecz zakończył po pół minucie.
        Mecz emocjonujący. Pogoń nie potrafiła,a Ruch był nastawiony na koszenie i totalną destrukcję i swój cel osiągnął.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Zagłębie wygrało na wyjeździe z Piastem, co cieszy strzeliło dwie bramki i to na wyjeździe. Jaga prowadzi, ale w czołówce dalej ścisk faworytów.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            W końcu od lat zagraliśmy mecz i co lepsze go wygraliśmy. Mam nadzieję, że Stadion ŚlAski będzie pełny i to pełny dopingu dla drużyny narodowej a nie klubów. Co do ligi to Piecia, Pogoniarz walczą ostro. Wygląda na to, że Jaga i Pogoń wrócą do ligi i bardzo dobrze bo dość mam meczów na które przychodzi 1000 osób a doping ogranicza się do okrzyków: Waldek ile dzisiaj wypiłeś.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              Wolę byle jaki mecz i zakończony zwycięstwem a nie porażki w pięknym stylu(dotyczy reprezentacji),co są warci nasi piłkarze okarze się w środę.Nic tylko trzymać kciuki.

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                krzysfryna napisał(a)
                Wolę byle jaki mecz i zakończony zwycięstwem a nie porażki w pięknym stylu(dotyczy reprezentacji),co są warci nasi piłkarze okarze się w środę.Nic tylko trzymać kciuki.
                Kto kogo będzie karał ?

                Comment

                • Mafar
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1262

                  Jak będą grać tak jak w sobotę to znów nie pojedziemy na ME
                  Polakom gratulujemy Brackiego

                  Gdy rozum śpi budzą się demony

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    Zawodnicy Jagiellonii po każdym wygranym meczu nie kryją zdumienia...dociera do nich że grają znacznie powyżej oczekiwań (cel zarządu => utrzymać się bez baraży). Grają ładnie, widowiskowo, ciekawie jednak mało skutecznie...
                    Wśród kibiców chodzą słuchy że Jaga w momencie kiedy zapewni sobie ligowy byt bedzie chciała "dorobic' do skromnego klubowego budżetu. Wszak wszyscy wiemy że klubu z Białegostoku na 1 lige nie stać (chyba że znajdzie się bogaty sponsor spoza regionu bo na Podlasiu takiego nie znajdziemy...)
                    Ale myśle że trener tak nastawi tych młodych chłopaków że przestaną mysleć o iejscu w tabeli i na wzór Małysza bedą myśleć o tym aby rozegrać jak najlepszy mecz a wtedy wynik przyjdzie sam.
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Oglądałem urywki z ostatniego meczu Pogoni i szlag mnie trafił.Pierwsza bramka dla Ruchu wpadła po ewidentnym faulu.Zawodnik Ruchu uwiesił się na obrońcy i strzelił.Wszyscy czekali na odgwizdanie faulu,a tu bramka uznana.
                      Druga wpadła z metrowego spalonego!
                      Dla Pogoni pierwsza też kontrowersyjna.Śrutwa leżał i dostał piłką w rękę.Sędzia odgwizdał karnego.
                      Ciekawe jaką dostał notę pan Ryżka z...Poznania?Znając obserwatorów-pewnie dobrą.
                      Last edited by Pogoniarz; 09-09-2003, 09:27.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        Polska-Łotwa

                        W zasadzie nie wypowiadam się na temat piłki kopanej, bo mnie to średnio pociąga, meczu też nie oglądałem, ale powiem tyle - żałuję że wygrali. Teraz znowu zacznie się gadanie o jakichś nadziejach na awans, znowu ktoś stwierdzi, że nasza reprezentacja może, znowu będą ładować w tę reprezentację kasę, a tak - jakby przegrali - to by można było pozamiatać, zaorać, zgasić światło i powiedzieć do widzenia.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Dzisiaj gra Młodzieżówka ze Szwecją(o 17:00)Zwycięstwo może zapewnić Jej awans.Trzymam kciuki,piwo się schładza


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Remis ze Szwecją dał chłopakom pierwsze miejsce w grupie i dalsze szanse na awans na Olimpiadę.Sam mecz stał na bardzo słabym poziomie.Obie drużuny oddały po jednym celnym strzale na bramkę i skonczyło się 1:1(o przepraszam Polacy,aż dwa)


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • elwood
                              Member
                              • 09-2002
                              • 53

                              Odp: Polska-Łotwa

                              [QUOTE]breslauer napisał(a)
                              [B]W zasadzie nie wypowiadam się na temat piłki kopanej

                              Jeżeli masz do powiedzenia tyle co w tym poście to niech tak pozostanie...

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Oglądałem tylko II połowę meczu młodzieżówek więc nie wiem co było w I. Z tego co widziałem wyciągnąłem dwa wnioski
                                a) polscy piłkarze są nieźli piłkarsko (choć technikka użytkowa pozostawia jeszcze trochę do życzenia)
                                b) niestety są słabi fizycznie (odbijali się od Szwedów w każdej akcji, ciągle padali na murawę - na szczęście mają jeszcze odrobinę czasu na wzmocnienie ciała)

                                A dzisiaj mam nadzieję wielki mecz. Jako wierny kibic mogę psioczyć mogę narzekać (ale po meczu) natomiast przed meczem zawsze będę z każdą polską reprezentacją.[/list]
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎