przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
    ...Ja jednak wolę być mistrzem...
    Uwielbiam takie przykłady kibicowskiego zadęcia, po prostu palce lizać. Jeśli piłkarze wygrywają to "ja jednak wolę być mistrzem". Jeśli im się nie wiedzie, to "oni znowu przegrywają".

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
      Uwielbiam takie przykłady kibicowskiego zadęcia, po prostu palce lizać. Jeśli piłkarze wygrywają to "ja jednak wolę być mistrzem". Jeśli im się nie wiedzie, to "oni znowu przegrywają".
      Zarzucasz mi coś, co jest - w moim przypadku - nieprawdą. Nieładnie.
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        No dobrze, nie wiem na pewno czy mówisz "oni znowu przegrali". Jeśli zaprzeczasz, to zapewne tak nie mówisz. Ale z całą pewnością twierdzisz "ja jednak wolę być mistrzem". Każdy by wolał, ale udaje się to tym kilkunastu osobom, które grają na boisku.

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          Ostatni wyjazd sezonu z naszej strony w miarę udany. Frekwencja dobra , ale jeśli chodzi o doping to na wyjazdach bywało lepiej , często jest tak , że na liczniejszych wyjazdach doping kuleje. Ogólnie nie było jednak źle. Na zdjęciu poniżej nasz sektor :

          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8089

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek

            Najbardziej wrośnięte w miejscowe społeczności, cieszące się największym zainteresowaniem są jak zwykle kluby z małych miejscowości. Tam frekwencja na stadionie wynosi od 15 do 20%.
            Bo tam jedyna atrakcja sa mecze w I lidze.Czemu się tu dziwić?


            Pieczarku jak zwykle ustawiasz wszystko pod siebie.Piszesz tak jak ci wygodnie.Nie sądzisz,że 0.5 % z Warszawy jest sporo większe niż 20 % z Łęcznej?
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              W sumie ja nie mam co narzekać, bo Zagłębie zajęło 3 miejsce w Ekstraklasie i zagra w Pucharze UEFA. Dobrze, ze się liga skończyła, bo tempo na wiosnę było zabójcze i widać było w końcówce sezonu, że piłkarze są "zajechani". Teraz tylko kilka niewiadomych co do przyszłości Smudy i transferów czołowych piłkarzy.

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Nie sądzisz,że 0.5 % z Warszawy jest sporo większe niż 20 % z Łęcznej?
                Oczywiście, że tak sądzę. Pół procenta w Warszawie to w przeliczeniu na sztuki więcej niż 20% w Łęcznej. Ale to świadczy też o tym, że w Warszawie 99,5% mieszkańców ma głęboko w d.... panów futbolistów. Co oczywiście świadczy dobrze o Warszawiakach, bo wszystkie te klubiki tylko na to zasługują. Ludzie z Łęcznej są godni głębokiego politowania, bo powszechnie zajmują się sprawami ze swej natury niepoważnymi.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                  Bo tam jedyna atrakcja sa mecze w I lidze.
                  A w Warszawie to niby nie? Wskaż mi jakąś dyscyplinę - oprócz piłki nożnej - która ma w tym mieście drużynę na jakimś ludzkim poziomie. Koszykówka nie, siatkówka nie, żużel nie. Chyba tylko cymbergaj i bambuko. Warszawa to sportowa pustynia. Ale jak już napisałem mieszkańców ma mądrych, którzy olewają istniejące w tym mieście piłkarskie kluby.

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 5006

                    Wlasnie ogladam, na zywo przez internet, mecz Polska : Wyspy Owcze.
                    Prowadzimy 1 : 0 ale gra nie zachwyca.
                    "Wyspiarze" mogli juz wysoko prowadzic ale nie potrafia celnie strzelac.

                    P.S.
                    O rany, wciskaja Polakom Peugeoty 307 z 2005 roku (reklama) jako nowki
                    5430 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 5006

                      Rasiak na 2 : 0

                      Czy zamknal usta swoim krytykom ?
                      5430 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        No to Rasiak na bank jedzie na mundial.

                        Comment

                        • Bekiesz
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 140

                          85 minuta-Rasiak na 4-0!Boazerio rulez!A tak na poważnie,to przecież naprawde wartościowy zawodnik-jak czegoś nie strzeli,to przynajmniej rozśmieszy
                          Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                          Comment

                          • babalumek
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1207

                            Dawno nie oglądałem reprezentacji (mecze towarzyskie rzadko oglądam), ale dzisiejszy mecz był idealny na pojuwenaliowego kaca - akurat trochę odespać W zasadzie na mundial oprócz bramkarzy nie nadaje się nikt. Ciekawy byłem Gancarczyka - biegał sporo, ale ze 2 razy dał sie tak zrobić, że... Raisak pojedzie, ale wiadomo to było wcześniej. Ciekaw jestem czy weźmie Sagana czy Sosina. Jeleń pojedzie jako zmiennik Smolarka, ale też nie zachwycił. Ogólnie żenada, zaczynam się bać tych mistrzostw...
                            MRKS Kuźnia Jawor

                            WTS Sparta Wrocław

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Nie ma to jak zwycięstwo nad drużyną będącą na 137 miejscu w rankingu FIFA

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                Dla fanów naszego ulubionego strzelca

                                Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
                                - Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
                                Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
                                - Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę,
                                dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
                                Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
                                - Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X