przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    Mechanizm ma byc taki:
    Kończy sie kadencja Listkiewicza, a Listkiewicz po przejściu na emeryturę, ma zostać prezesem Polonii, a wiadomo, że taka "postać" wolalaby być prezesem I ligowego klubu, a nie II ligowego, a że dużo może "postać", więc coś trzeba uczynić, np. nie przyznać licencji jednej drużynie (Górnik Zabrze???). Prawdopodobne?
    Tylko wtedy Polonia musiałaby jeszcze wygrać baraże.

    Sprawa Fabiańskiego jeszcze:

    1. Po co ma się promować, skoro już teraz mógłby odejść. Ponoć cały czas jest aktualna oferta Man Utd, w której Fabian miałby zostać kupiony przez MU, ale pozostawiony w Legii - na zasadzie wypożyczenia - jeszcze przez rok. Na Ł3 słychać też o innych klubach.
    2. Sam Fabiański mówi, że na razie nie chce się ruszać z Legii.
    Last edited by mluk; 16-05-2006, 16:26.
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
      ... Po opublikowaniu składu pozbyłem się resztek nadziei na przyzwoity występ...
      Ciekawe, co zrobisz, jak reprezentacja osiągnie przyzwoity wynik.

      Aż założę osobny temat na to konto.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
        ... Tylko dlaczego kosztem Frankowskiego? ...
        A co to jest Frankowski? Jakaś świętość? Wg mnie zawsze był przereklamowany, a teraz jest już całkiem beznadzieny.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
          Podlega. Nie naginaj jednak faktów...
          No comments... Jest święta prawda i prawda pieczarka. To powyżej, to właśnie to drugie. A ja nie mam ochoty strzępić jęzora po próżnicy...
          Absurd na zakończenie to dobra rzecz. Szczególnie kiedy ma się niewiele do powiedzenia.
          No właśnie, jakbyś podał jakiś fakt, twoje słowa miałyby większą wagę, a tak - to tylko pobozne życzenia...

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
            Szczerze powiem: zdziwiłbym się, gdyby Janas Rasiaka nie powołał...

            Jeszcze przed rozpoczęciem eliminacji twierdziłem, że Janas nie ma żadnej koncepcji tej reprezentacji. Mimo to piłkarze eliminacje przeszli. Wygląda na to, że selekcjoner koncepcji nie ma nadal i działa na zasadzie impulsów - ale może to jakaś metoda. W końcu Engel miał wszystko przeanalizowane i rozpisane...
            W pełni popieram. Też od tych eliminacji mam taki pogląd. Wydaje mi się że awans był poprzez splot szczęścia, dobrej formy kilku graczy oraz olbrzymiej chęci przez nich awansu. Trener najmniej miał do tego. Niby Janas zawsze próbował nas czymś zaskakiwać podczas spotkań (tak jak podczas nominacji), ale zawsze te jego niespodzianki okazywały się największymi pomyłkami. Ja nie widziałem w grze reprezentacji (nieważne czy sparing, czy mecze eliminacyjne) jakiejkolwiek koncepcji. Gra była słaba, a o zwycięstwach przesądzali indywidualnymi akcjami "z niczego" pojedyńczy piłkarze. Może się myle, ekspertem nie jestem, ale tak to wyglądało. Na MŚ może będzie lepiej, ale większość naszej kadry albo jest bez formy, albo nie gra w klubie...
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              No właśnie, jakbyś podał jakiś fakt, twoje słowa miałyby większą wagę, a tak - to tylko pobozne życzenia...
              O jakich moich pobożnych życzeniach piszesz krzysiu?
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Bez obrazy ale niektóre osoby powinny założyć kabaret. Jak można pisać o tym, iż awans Polski był kwestią szczęścia? Pomijam fakt, iż nie wierzę w takie coś, jak szczęście. Rozumiem, że moglibyście tak pisać, o pojedynczym meczu ale nie o całych eliminacjach! Janas dobrał graczy po, których się spodziewał, iż będą więcej strzelać niż tracić. I to się zazwyczaj sprawdzało i nie można tego przypisywać szczęściu. W taki sposób mógłbym pisać, iż Anglicy mieli w ostatnich dwóch meczach z nami farta, gdyż ja nie grałem. Bo gdybym zagrał to ustrzelił bym im co najmniej hatrika!

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek

                  Wracam do - absurdalnej wg iommi, który ma wiele do powiedzenia - sprawy wykupienia Dudka. Otóż rzecz wcale nie jest taka absurdalna, podobne rzeczy już się działy. Np. podczas olimpady w Callgary Kanadyjczycy zbierali pieniądze na czasowe "wykupienie" Gretzky'ego z jego klubu NHL. Chodziło o to, żeby mógł występować w reprezentacji, a nie grać w tym czasie w lidze. Sprawa nie doszła do skutku, bo Kanadyjczycy uznali, że wolą mieć tego zawodnika na stałe w pasjonującej NHL niż podczas jakiejś tam olimpiady. Po prostu zebrana kwota była za mała. A wystarczyło, aby zaledwie milion Kanadyjczyków dał po 20 centów. Tak tanio można to było zrobić, a nie wypaliło. Podobnie z Dudkiem. Wielu mądralińskich ma pomysły na Dudka, na polską ligę, na polską reprezentację. Ale tylko do tego momentu, gdy trzeba wyłożyć kasę. Świetnie to widać na przykładzie Pogoni Szczecin. Kibice wiedzą dokładnie jak powinny wyglądać sprawy tego klubu: Ptak won, jego syn won, Brazylijczycy won, zatrudnić kilku porządnych piłkarzy, zatrudnić porządnego trenera, znaleźć sponsorów. Ale już żaden z nich nie chce słyszeć o podniesieniu cen biletów na jakieś 200 zł, co w pełni by pozwoliło na realizację takich zamierzeń.
                  Mędrców jest ci u nas dostatek panie Pieczarek.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Tak jest, panie Kiszot. Szczególne tych, co się znają na piłce nożnoj lepiej od trenerów.

                    Comment

                    • mluk
                      Senior
                      • 01-2005
                      • 778

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Tak jest, panie Kiszot. Szczególne tych, co się znają na piłce nożnoj lepiej od trenerów.
                      Tych jest ponoć 38 milionów.
                      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6716

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        Ciekawe, co zrobisz, jak reprezentacja osiągnie przyzwoity wynik.

                        Aż założę osobny temat na to konto.
                        No no - stałem się sprawcą tematu Twego

                        A co zrobię - zapewne się nieco upiję. Zrobię to pewnie i wtedy, gdy spełni się moje czarnowidztwo, czego i Tobie życzę (chodzi oczywiście o lekkie pijaństwo)
                        Last edited by iron; 16-05-2006, 19:49.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8972

                          Zapraszam na stronę, zwłaszcza lubiących zabawę w typowanie wyników:

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                            A czy możesz przypomnieć, w którym meczy kadry wykazał się Fabiański? Najpierw trzeba trochę pograć w kadrze, żeby dostać takie wyróżnienie jak wyjazd na MŚ. Skąd wiesz, że Fabiański nie zrobi tego co Przyrowski? Dał ci słowo?
                            Zacznijmy od tego że Fabiański nie miał kiedy się wykazać w kadrze bo nie otrzymał takiej szansy. Wystarczy że wykazał się w lidze. A co do tego słowa to zgadłeś. Jeszcze gdy nie był nominowany do kadry miałem okazję porozmawiać z nim w cztery oczy i powiedział że jeśli pojedzie na MŚ (w co nie wierzył) to da z siebie wszystko. Dodam że spotkanie było całkiem przypadkowe.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              A co to jest Frankowski? Jakaś świętość? Wg mnie zawsze był przereklamowany, a teraz jest już całkiem beznadzieny.
                              Bez nadzienia?

                              Frankowski to strzelec wielu ważnych i ładnych bramek, w lidze i dla reprezentacji. Po prostu cenny zawodnik, Janas powinien go wziąć na MŚ niejako "na wszelki wypadek".

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Mam pytanie do kibiców Legii, mieszkańców Warszawy siedzących w temacie. Rzecz nie dotyczy powołań na mistrzostwa świata.

                                Otóż podczas jesiennej rundy rozgrywek I ligi czarną owcą dla kibiców Legii był niejaki Zygo. Zajrzałem kiedyś na stronę kibiców Legii i można się było o tym panu (i jego mamusi) dowiedzieć najróżniejszych rzeczy. Ogólny wniosek miał być taki, że to dyletant i powinien sobie pójść jak najdalej od przeświętej Legii. Czy mistrzostwo Polski jest wynikiem tego, że ten pan sobie rzeczywiście poszedł w diabły? Czy może przeżył jakąś metamorfozę? Czy też Zygo został a kibice Legii wyżywający się na nim, to jednak osoby słabo znające się na piłce nożnej, działalności klubu? Proszę o garść informacji co się działo z panem Zygo od jesiennej rundy rozgrywek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...