przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
    No to po co Jabłońskiego zatrudniali? Przecież to Smuda wyciągnął z tych chłopaków max. możliwości, to on zbudował obecną pozycję tego klubu. Mowił że zostanie jak będzie miał spokój w pracy, wizję rozwoju i długoletni kontrakt, a oni mu roczne przedłużenie i nic ponadto proponowali. Tam chyba dalej polityka działaczy rządzi. Niestety, Lubin chyba nic w tym UEFA nie zwojuje.
    Po wyborach, do KGHM wróciła stara ekipa awuesowska, tym razem pod szyldem PiSu, a za tamtych czasów ich ulubieńcem był Jabłoński. Po Płocku nie miał pracy, więc go wkręcili na prezesa klubu. Ot, polityka...
    O występie naszych Mundialeiro nic pozytywnego nie można powiedzieć

    Comment

    • Rude_Boy
      Senior
      • 09-2004
      • 195

      To może z innej beczki - dlaczego na koszulkach naszych reprezentantów ich nazwiska są napisane małą literą ?
      Co na to FCJP ?

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Albo ktoś ich przebił(Górnik)
        A teraz Górnik może się "przebić" na miejsce barażowe
        W tv podali, że jest jeszcze jedno rozwiązanie a pro po spadkowiczów z naszej ekstraklasy. Arce ma być przyznany walkower za mecz z Wisłą Kraków (zadyma na boisku po zakończeniu meczu), a to oznacza zamienienie się miejscami z Górnikiem Zabrze.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Kurde Szymkowiak znowu pokazał, że na rozgrywającego reprezentacji się nie nadaje. Szkoda, że nie ćwiczono wariantu z Żurawskim jako rozgrywającym. Jak ten zawodnik często się cofa po piłkę, to umie coś z nią zrobić. Ciekawie rozegrać lub przynajmniej wykonać normalne podanie.
          Publiczność odwaliła totalną wiochę. Pokazali, że stadion śląski słusznie nie znalazł się wśród tych na, których miałyby się odbywać ME.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Mecz naszej repry to po prostu koszmar.Kibice na Śląskim pokazali klasę Nigdy więcej nie rozgrywajmy już tam spotkań Też przed TV darłem się o brak powołania Franka,ale"ole" dla zagrań Kolumbijczyków to zachowanie poniżej krytyki.
            Żal mi Kuszczaka.Dał totalnie d.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Mecz naszej repry to po prostu koszmar.Kibice na Śląskim pokazali klasę Nigdy więcej nie rozgrywajmy już tam spotkań .
              A jaka miała być reakcja na taką żenadę
              W pewnym momencie sam dałem sobie spokój i wyłączyłem TV
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • piotrrat
                Senior
                • 11-2002
                • 730

                Ciekawy jestem co Dudek powiedział Janasowi w rozmowie telefonicznej po meczu?
                Janas musi odejść!!

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20221

                  hahaha, przepraszam wszystkich kibiców, nie interesuje mnie piłka nożna, ale tę bramkę widziałam przypadkiem w wiadomościach - kurka, szlag by mnie chyba trafił, jakbym kibicowała
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    A jaka miała być reakcja na taką żenadę
                    W pewnym momencie sam dałem sobie spokój i wyłączyłem TV
                    Adamie,prawdziwi kibice nie zachowują się tak,drą się do końca.Można wygwizdać ich ,ale po pierwszej połowie i po zakończeniu ,ale takie zachowanie w trakcie meczu świadczy o tym ,że to dno.Tym palantom dziękujemy
                    Co do haseł ,Janas pewnie i tak nie zrozumiał-wypowiada się jak Boruc


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Adamie,prawdziwi kibice nie zachowują się tak,drą się do końca.Można wygwizdać ich ,ale po pierwszej połowie i po zakończeniu ,ale takie zachowanie w trakcie meczu świadczy o tym ,że to dno.Tym palantom dziękujemy
                      Co do haseł ,Janas pewnie i tak nie zrozumiał-wypowiada się jak Boruc
                      Najprawdziwszego kibica krew może zalać po czymś takim.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Bombadil13
                        • 05-2005
                        • 2479

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bekiesz
                        Bramkarz Kolumbii strzelił Nam gola.
                        Ale przyznać musicie, że porządnie kropnął i precyzyjnie... pod samą ladę
                        Taki strzał ze 120 metrów to dopiero sztuka
                        Poszukuję

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat
                          Janas musi odejść!!
                          Teraz??? 10 dni przed Mundialem???


                          Polacy celowo tak grali by uśpić rywali. Dobrze grali w sparingu ze Szwajcarami i dlatego nikt tego nie widział. Teraz wszyscy będą myśleli, że Polacy to biedaki i odpuszcą mecze z Polską, a za nim się zorientują Polska będzie Mistrzem Świata. Tak to sobie Janas wymyślił. A to spryciaż.
                          Poszukuję

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            Polacy zagrali bardzo źle, ale to co zrobili kibice to było żenujące. Po kolejnych "ole" dla Kolumbii i ciągłych gwizdach dla Kuszczaka pomyślałem sobie, że dla nich po prostu nie warto grać.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              Bardzo cieniutko, ale jakoś nie popadłem w rozpacz. Może bezpodstawnie, ale wydaje mi się, że będzie lepiej. Na osłodę przeuroczy gol Kolumbijczyków. Przecierałem oczy ze zdumienia
                              No i rzeczywiście fatalna postawa kibiców. Bardzo mi się to nie podobało.
                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              • grzes_ch
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 612

                                Pozwolę sobie nie zgodzić się z wami jeśli chodzi o krytykę zachowania kibiców.
                                Po pierwsze przybyli na stadion z różnych zakątków Polski , zapłacili aby oglądać widowisko - a to co zobaczyli można oglądać za dużo mniejsze pieniądze na meczach III ligowych.
                                Mają więc prawo czuć się zawiedzeni.
                                Po drugie - przed nimi wystąpili ich reprezentanci - więc fala krytyki jest jak najbardziej na miejscu . Gdzie kibice mają ją okazać jak nie na stadionie.
                                Dziś kupimy lub kupiliśmy gazety gdzie dziennikarze nie zostawili suchej nitki na drużynie - dlaczego więc uważacie , że im wolno jest krytykować drużynę a kibicom w Chorzowie nie?
                                Wszelkie moje wątpliwości dotyczące zachowania kibiców rozwiał dziś Boruc wypowiadając się :
                                "Z takimi kibicami to nawet nie jest żal się żegnać. W ogóle nie wiem, czy powinniśmy się żegnać. Odstawili lekką wieś. Przy bramce był rykoszet, ciężko było ruszyć z miejsca. Nie wiem, czy jest powód do niepokoju. Kadra Kazimierza Górskiego też przegrywała przed mistrzostwami świata."
                                Więc ja mu odpowiem
                                "Z takimi piłkarzami nie żal się żegnać . Niech jak najpóźniej do nas wracają "- to nie znaczy , że wróżę im sukcesy na Mundialu tylko nie chcę ich w takiej formie oglądać .

                                Comment

                                Przetwarzanie...