przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Leo ogłosił powołania dla zawodników z zagranicy. Generalnie nic nowego, powrót Dudka i Franka, pojawił sie Sagan. O ile powołanie Franka ma może jakiś sens (chociaż jego forma nadal jest słabiutka, to jego doświadczenie i boiskowy spryt mogą się przydać) to powołanie Dudka, wygląda mi na działanie Jana de Zeuw i jego układów Zobaczymy kto z ligi polskiej uzupełni skład.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      A Listkiewicz się nie poddaje i nie oddaje fotela prezesa PZPN Grzegorzowi Lacie.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
        Leo ogłosił powołania dla zawodników z zagranicy. Generalnie nic nowego, powrót Dudka i Franka, pojawił sie Sagan. O ile powołanie Franka ma może jakiś sens (chociaż jego forma nadal jest słabiutka, to jego doświadczenie i boiskowy spryt mogą się przydać) to powołanie Dudka, wygląda mi na działanie Jana de Zeuw i jego układów Zobaczymy kto z ligi polskiej uzupełni skład.

        Warto dodać, że w kadrze znalazł się inteligent Sobolewski. No i najlepszy rozgrywający, który dba ponoć tylko o swoją fryzurę

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Prochu to ten Holender nie wymyślił...
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • mr-perez
            † 1971-2008 Piwosz w Raju
            • 09-2005
            • 514

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
            Odpowiedź jest jedna: FC Den Haag i Atletico Madryt.

            Jeżeli gra np. Wisła z Lazio to mi ten mecz generalnie zwisa, tak samo jak nie obchodzi mnie czy Legia wyeliminuje amatorów z Islandii, ponieważ liczy sie tylko Widzew. Najwazniejsze żeby Widzewek wygrał w następnej kolejce w lidze. I nie ważne czy będzie to I liga czy III liga. Jak się kibicuje 25 lat jednemu klubowi to nie ma znaczenia w której lidze gra. Ale tacy niedzielni kibice , którzy raz są za Juve , a zaraz potem za Chelsea bo tam jest kasa i wygrywają nigdy tego nie pojmą.

            PS. I nie lubie jeszcze jak jakiś frajerzyna na forum pisze "rts widzew zawsze z małej". Grzecznie go prosiło kilka osób żeby usunął ten podpis, ale do niego nie dociera... trudno, takie życie.

            Normalny człowiek potrafi uszanować inny klub i napisać z dużej litery np. Legia , Wisła, Lech ale nie on. Dla mnie łoś pierwszej wody.
            RTS WIDZEW
            www.kapsle.piwko.pl

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
              PS. I nie lubie jeszcze jak jakiś frajerzyna na forum pisze "rts widzew zawsze z małej". Grzecznie go prosiło kilka osób żeby usunął ten podpis, ale do niego nie dociera... trudno, takie życie.

              Normalny człowiek potrafi uszanować inny klub i napisać z dużej litery np. Legia , Wisła, Lech ale nie on. Dla mnie łoś pierwszej wody.
              Buahahaha jeśli grzeczne proszenie to szantaż negatywem na allegro to mogę być łosiem nawet drugiej i trzeciej wody... , poza tym kupa pisana duża lterą nadal będzie śmierdzieć. Kumaci to wiedzą
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                jeśli grzeczne proszenie to szantaż negatywem na allegro to mogę być łosiem nawet drugiej i trzeciej wody... , poza tym kupa pisana duża lterą nadal będzie śmierdzieć.
                Jeszcze nikogo nie szantażowałem negatywem
                Musisz zmienić lekarza , bo ten Cię okłamuje . Kończę polemikę z Tobą ... obrażaj dalej, historia osądzi kto miał rację.
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                  Jeszcze nikogo nie szantażowałem negatywem
                  Musisz zmienić lekarza , bo ten Cię okłamuje . Kończę polemikę z Tobą ... obrażaj dalej, historia osądzi kto miał rację.
                  A mam wkleić meile od Ciebie??
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Wklej

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Skoro mr-perez zaprzecza, to koniecznie wklej.
                      Ja też ku pamięci przechowuję maile jakie dostałem od kilku osób z tego forum pełne kurwowania, innych wyzwisk, nawet pogróżek pobicia. Zawsze mnie fascynowała poetyka tego typu listów.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Wygląda na to że w terminologii Zythumowej byłbyś popcornem. Swoją drogą, szkoda że Piotrcovia nie gra w pucharach, dopiero miałbyś zagwostkę.
                        Nie, po prostu co innego kibicowanie prowincjonalnemu klubowi a co innego jak się od małego chodzi na mecze Widzewa czy Legii. Inne tam są standardy kibicowania i taki podział w małych miasteczkach nie jest widoczny. Była o tym mowa nie tak dawno przy okazji wyjaśniania kibicowskich podziałów przez Zythuma albo Pogoniarza.
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                          Nie, po prostu co innego kibicowanie prowincjonalnemu klubowi a co innego jak się od małego chodzi na mecze Widzewa czy Legii. Inne tam są standardy kibicowania i taki podział w małych miasteczkach nie jest widoczny. Była o tym mowa nie tak dawno przy okazji wyjaśniania kibicowskich podziałów przez Zythuma albo Pogoniarza.
                          Sugerujesz, że Szczecin w którym aktualnie gościnnie występuje Piotrcovia (a może już Gutovia Mała?) to prowincja?

                          Poza tym, jeżeli jest się kibicem jakiegoś klubu, czy to Juve, czy LZS, to kibicuje mu się niezależnie od tego, przeciw komu gra.

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                            Skoro mr-perez zaprzecza, to koniecznie wklej.
                            Ja też ku pamięci przechowuję maile jakie dostałem od kilku osób z tego forum pełne kurwowania, innych wyzwisk, nawet pogróżek pobicia. Zawsze mnie fascynowała poetyka tego typu listów.
                            Kłamstwo ma krótkie nogi ( fragment )
                            " Dobra nie chce mi sie pisać...umówmy się tak: podpisu nie bedzie,
                            wystawiamy sobie po 4 ładne komentarze. Może się kiedys spotkamy na giełdzie
                            , możemy nawet pogadac i wypić piwko ( jeżeli bedziesz miał życzenie).
                            Albo , druga wersja jest taka: Jesteś jednak uparty, podpisu nie usuniesz ,
                            wpierdalamy sobie po 4 negatywy i jestesmy wrogami do końca życia."
                            No i kto ma zmienić lekarza... ehhh
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Sugerujesz, że Szczecin w którym aktualnie gościnnie występuje Piotrcovia (a może już Gutovia Mała?) to prowincja?
                              Nic nie sugeruję, odniosłem się tylko do tego zaszufladkowania jako popcorn

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Poza tym, jeżeli jest się kibicem jakiegoś klubu, czy to Juve, czy LZS, to kibicuje mu się niezależnie od tego, przeciw komu gra.
                              Oczywiście, ale to ogólne stwierdzenie czy co, bo gdzie ja pisałem że jest inaczej?
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                O, tutaj:

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                                Ja kibicuję Juventusowi, mam ich koszulkę i szalik, ale nie wyobrażam sobie sytuacji że np. o wejście do LM z Juve gra jakakolwiek polska drużyna (chociażby Widzew) i ja kibicuję Juve. To nie do pomyślenia a jak ktoś w tym względzie myśli inaczej to albo jest kibicem na poziomie 10 latka albo niech się na szachy przerzuci.

                                Comment

                                Przetwarzanie...