Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Tak ale co innego kibicowanie drużynie z Polski a co innego z zagranicy. Jeśli jest Liga Mistrzów to ja co roku kibicuję Juventusowi, zawsze jestem za nimi obojętnie jak grają i czy z Realem czy z Chelsea. Kibicuję Juve już od czasów podstawówki, mam ich szalik z Włoch i koszulkę sprzed około 10 lat (pierwsza partia Polskich replik koszulek zagranicznych klubów - kto się tym interesował to wie o co chodzi). Ale przede wszytkim kibicuję naszym drużynom. To jest na pierwszym miejscu. Jestem Polakiem i kibicuję polskim drużynom, dla mnie to odiotyzm kibicowanie np. Szachtarowi za tydzień tylko dlatego że ktoś Legii nie lubi. To mniej więcej tak jak ktoś kibicuje na MŚ Polsce i jeszcze np. Włochom. Kibicuje Włochom ktoś taki w ich meczach grupowych i w dalszych fazach, ale najbardziej się nastawiamy wszyscy na mecze Polaków i nawet jeżeli Polacy trafili by na takich Włochów to kibicowanie tym drugim schodzi na plan dalszy oczywiście.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Czyli Twoje kibicowanie drużynie (np. Juve) w zależności od rywala się nie zmienia, aczkolwiek się zmienia.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
        Ale przede wszytkim kibicuję naszym drużynom. To jest na pierwszym miejscu. Jestem Polakiem i kibicuję polskim drużynom, dla mnie to odiotyzm kibicowanie np. Szachtarowi za tydzień tylko dlatego że ktoś Legii nie lubi.
        Bredzisz panie i to bardzo. To tak jak picie Tyskiego w knajpie majac do wyboru jakieś ciekawe zagraniczne piwo tylko dlatego bo Tyskie jest z Polski.Bzdura kompletna.
        Albo się kibicuje jakiemuś klubowi albo nie.A kraj pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
          Bredzisz panie i to bardzo. To tak jak picie Tyskiego w knajpie majac do wyboru jakieś ciekawe zagraniczne piwo tylko dlatego bo Tyskie jest z Polski.Bzdura kompletna.
          Albo się kibicuje jakiemuś klubowi albo nie.A kraj pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy.
          Właśnie że ma tu do rzeczy najwięcej, nie rozumiem w ogóle sytuacji żeby taki normalny Polak (nie mówię tu o pseudokibicach) kibicował zagranicznej drużynie w spotkaniu z naszą - dajmy na to za tydzień Szachtarowi, bo to taki przykład na czasie. A porównanie do picia piwa jest mocno nietrafione. Ja lubię próbować różne piwa i po kiego grzyba miałbym pić po raz 500 Tyskie mając w knajpie jeszcze np. lane Newcastle. To może na tej podstawie byśmy wysnuli wniosek że wobec tego mógłbym też popróbować pokibicować innej drużynie? Np gra Polska - Japonia to po kij Polsce kibicować jak zawsze - można by tak Japonii dla odmiany. Także bez sensu takie porównania są...
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Czyli Twoje kibicowanie drużynie (np. Juve) w zależności od rywala się nie zmienia, aczkolwiek się zmienia.
            Kibicuję Polskim drużynom w meczach z zagranicznymi, obojętnie kto z naszych z kim stamtąd gra. Natomiast w rogrywkach klubowych nasze ekipy praktycznie nie istnieją, np. w LM od 10 lat nikogo nie mamy. Więc zazwyczaj i tak oglądamy zmagania obcych drużyn. Z tych zagranicznych kibicuję Juventusowi. I jest to jedyna zagraniczna drużyna której kibicuję wytrwale, bowiem dla mnie bycie fanatykiem zagranicznej drużyny jest troche nie na miejscu. I jeżeli w LM kosztem Juve miałby zagrać jakikolwiek Polski klub to jestem za tym jak najbardziej. Jak oglądam LM to chcę widzieć ładną grę a nie umierać na atak serca że przegrywa np. Barcelona z Chelsea. Zawsze oglądając mecz jest się za kimś, ale trzeba rozdzielić bycie za kimś w czasie meczu od ślepego uwielbienia.
            Tak na marginesie to jeżeli np. Kiszot czy Arcy obsesyjnie kibicują Realowi Madryt i wielbą jego wiernych i wielkich piłkarzy - Raula czy Casillasa, a nienawidzi Wisły Kraków na której byłych lub obecnych piłkarzach oparta jest kadra to co: w meczu Hiszpania - Polska kibicowałby Hiszpanii????
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
              Właśnie że ma tu do rzeczy najwięcej, nie rozumiem w ogóle sytuacji żeby taki normalny Polak (nie mówię tu o pseudokibicach) kibicował zagranicznej drużynie w spotkaniu z naszą - dajmy na to za tydzień Szachtarowi, bo to taki przykład na czasie. A porównanie do picia piwa jest mocno nietrafione. Ja lubię próbować różne piwa i po kiego grzyba miałbym pić po raz 500 Tyskie mając w knajpie jeszcze np. lane Newcastle. To może na tej podstawie byśmy wysnuli wniosek że wobec tego mógłbym też popróbować pokibicować innej drużynie? Np gra Polska - Japonia to po kij Polsce kibicować jak zawsze - można by tak Japonii dla odmiany. Także bez sensu takie porównania są...
              Tak to jest jak sie nie rozumie pewnych pojęć.Mieszasz strasznie.Chcesz coś wyjaśnic ale nie za bardzo Ci idzie.


              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
              Tak na marginesie to jeżeli np. Kiszot czy Arcy obsesyjnie kibicują Realowi Madryt i wielbą jego wiernych i wielkich piłkarzy - Raula czy Casillasa, a nienawidzi Wisły Kraków na której byłych lub obecnych piłkarzach oparta jest kadra to co: w meczu Hiszpania - Polska kibicowałby Hiszpanii????
              Oczywiście,że nie.Nie potrafisz odzielis klubu od reprezentacji? Dwa różne zagadnienia.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 5005

                Pozwole sobie cos wtracic, tak z daleka.

                Moim zdaniem kibicem (polskim) mozna byc tylko jakiejs polskiej druzyny.
                Druzyny spoza granic naszego kraju mozna byc sympatykiem i tyle.
                Bo jesli zagraniczna druzyna, ktorej jestesmy sympatykiem gra z jakimkolwiek polskim zespolem i kibicujemy zespolowi polskiemu, to dla kibica bylaby to zdrada a dla sympatyka nie.
                5430 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • kalifat
                  Senior
                  • 10-2004
                  • 1168

                  Oj widzę, że zupełnie NIE CHCECIE się dogadać, jedni swoje, a inni swoje.
                  Dla mnie jasne jest co chciał napisać Babalumek, choć tak mu namieszaliście, że w ogólności wyszły niezłe farmazońske przykłady .

                  A zacznijmy od dwóch prostych pytań.

                  Co to jest kibicowanie?
                  i
                  Dlaczego kibicujesz tej właśnie drużynie?
                  bla bla bla

                  Comment

                  • babalumek
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1207

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                    Pozwole sobie cos wtracic, tak z daleka.

                    Moim zdaniem kibicem (polskim) mozna byc tylko jakiejs polskiej druzyny.
                    Druzyny spoza granic naszego kraju mozna byc sympatykiem i tyle.
                    Bo jesli zagraniczna druzyna, ktorej jestesmy sympatykiem gra z jakimkolwiek polskim zespolem i kibicujemy zespolowi polskiemu, to dla kibica bylaby to zdrada a dla sympatyka nie.
                    Dobrze, no więc niech Wam będzie że jestem kibicem Polskich zespołów grających w pucharach, a oprócz tego sympatykiem Juventusu. Teraz chyba wszystko będzie jasne.
                    MRKS Kuźnia Jawor

                    WTS Sparta Wrocław

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                      Na Interii napisali "niespodzianka w Łodzi".
                      Jaka niespodzianka????? A co to Groclin ????
                      No i wielki ponadczasowy Widzew padł ze słabym malutkim Bełchatowem. A co to jest Bełchatów? No i po co się tak puszyłeś?
                      Miej trochę szacunku dla innych i patrz bardziej obiektywnym okiem.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • YouPeter
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2379

                        Po prostu Widzew zmobilizował się na Groclin jak to beniaminek na pierwszy mecz i żadnych wniosków z tego meczu nie należy wyciągać dopóki nie zobaczymy Widzewa w jeszcze kilku potyczkach. Podobna sytuacja miała miejsce jak Ruch Radzionków zmasakrował Widzew w swoim pierwszym meczu w I lidze.
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          No i wielki ponadczasowy Widzew padł ze słabym malutkim Bełchatowem
                          Wypadek przy pracy .
                          Ale częściowo się z Tobą zgadzam , że wielki i ponadzczasowy
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                            Wypadek przy pracy .
                            Poczekamy co powiesz po kolejnych porażkach.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                            Ale częściowo się z Tobą zgadzam , że wielki i ponadzczasowy
                            Weź nie żartuj.Ani on wielki ani ponadczasowy.

                            A ja zaraz uciekam na meczyk z Hydrobudową.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                              A ja zaraz uciekam na meczyk z Hydrobudową.
                              A ja za dwie godzinki uciekam na mecz z Lechem

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Po wymianie ciosów Ruch pokonał w Warszawie Polonię 4:3.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎