Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    No i co

    Pytałeś o coś czy chciałeś się podzielić jakąś informacją, której nie znamy


    Wątek o stosunku piwoszy do piłkarstwa już istnieje


    PS
    Nie sądzę też by organizatorzy mundialu wobec Czechów zrobili wyjątek i pozwolili im wejść na stadion z piwem. Byłeś kiedyś na meczu piłki na stadionie? Bo ja nigdy nie widziałem tam nikogo z piwem w ręku...
    Last edited by Shlangbaum; 10-08-2006, 08:26.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Zobaczymy, co się stanie w Warszawie, ale jeśli mają tak grać, to niech lepiej nie awansują, bo trzeba ich będzie później oglądać w sześciu meczach.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Mam bardzo kontrowersyjną teorię, Włodarczyk jest bratem Rasiaka(udało mu się gola z karnego strzelić wczoraj).

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
          Mam bardzo kontrowersyjną teorię, Włodarczyk jest bratem Rasiaka(udało mu się gola z karnego strzelić wczoraj).
          Odczepcie się wreszcie od Rasiaka. To jedyny polski piłkarz z pola, który od 1991 roku (bodajże) miał okazję zagrać w Premiership. A fakt, że strzela karne, świadczy o tym, że trener i koledzy z drużyny mają do niego zaufanie.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            Nie sądzę też by organizatorzy mundialu wobec Czechów zrobili wyjątek i pozwolili im wejść na stadion z piwem. Byłeś kiedyś na meczu piłki na stadionie? Bo ja nigdy nie widziałem tam nikogo z piwem w ręku...
            Shlangie, nie przekładaj polskich wzorców na cały świat.

            Poza tym, np. w Poznaniu na żużlu możesz całkowicie legalnie kupić i wypić piwo.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              Shlangie, nie przekładaj polskich wzorców na cały świat.

              Poza tym, np. w Poznaniu na żużlu możesz całkowicie legalnie kupić i wypić piwo.
              Ale na Mundialu NA PEWNO był zakaz. Znajomy był, na którymś meczu Anglików i pokazywał zakaz spożywania alkoholu na stadionie wypisany na tyle biletu.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                nie było zakazu
                mozna było na stadionie kupic piwo, ale po wysokiej cenie. także znajomy, który był na meczu Polski, delektował się jednym piwem przez cały mecz
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                  Ale na Mundialu NA PEWNO był zakaz. Znajomy był, na którymś meczu Anglików i pokazywał zakaz spożywania alkoholu na stadionie wypisany na tyle biletu.
                  Zakaz nie obejmował piwa zakupionego na stadionie. Co zresztą denerwowało Niemców, bo o ile pamiętam, oficjalnym piwem Weltmeisterschaft był Bud, King of the Beer

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pozwoliłam sobie wcielić temat o meczach do tego tematu, chyba pasuje
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Pozwoliłam sobie wcielić temat o meczach do tego tematu, chyba pasuje
                      Co spowodowało, że po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć jako temat w którym zmieniło się coś po moim wpisie temat, w którym mój wpis był ostatni

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Odczepcie się wreszcie od Rasiaka. To jedyny polski piłkarz z pola, który od 1991 roku (bodajże) miał okazję zagrać w Premiership. A fakt, że strzela karne, świadczy o tym, że trener i koledzy z drużyny mają do niego zaufanie.
                        Ależ ja się wcalę nie czepiam,ja po prostu mam o tym zawodniku złe zdanie.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pozostając przy Premiership, Kuszczak przez przynajmniej rok bedzie reprezentował barwy Manchester United (oby nie na ławce).

                          Comment

                          • babalumek
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1207

                            Niestety chyba na ławce bowiem van der Sar kończy karierę dopiero po Euro 2008 a przez te 2 lata Polak ma się od niego rzemiosła uczyć, choć czasem pewnie dostanie szansę w pucharze Anglii czy w towarzyskich. Jest dobrze.
                            Co do dzisiejszych meczów, to Płock widziałem może 10 min a i to po męczarniach bowiem mecz żenująco słaby.
                            Natomiast ciekawiej było w Austrii i tego się spodziewałem bowiem Austrackie drużyny grają otwartą piłkę a i Wisła na 0:0 nie grała. Chociaż za dużo chamstwa, symulowania i fauli było. Podobali mi się Paulista i Błaszczykowski, w miarę Zieńczuk. Mimo wszystko Wisła już od kilku lat nie może nawiązać do okresu świetności i mimo że mecz niezły to trzeba pamiętać że wywieźli ledwo remis z jakąś Austracką drużyną której nazwy nawet już nie pamiętam. Jak na razie Petrescu poza pajacowaniem niewiele zdziałał, a trochę buractwo wyszło z tymi przepychankami drugiego bramkarza z (podobno) drugim trenerem na ławce...
                            MRKS Kuźnia Jawor

                            WTS Sparta Wrocław

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Przez chwilę wydawało mi się, że Wisła ich rozniesie, ale po stracie bramki nawiązali poziomem do Legii.

                              Słabiutko z naszą ligą, chyba najsłabiej od lat. No ale zobaczymy - wszystko może się zmienić, jeśli za dwa tygodnie będzie awans do UEFA i LM.

                              Comment

                              • iommi
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1522

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                (...) oficjalnym piwem Weltmeisterschaft był Bud, King of the Beer
                                Dodajmy, że był on "alkohol frei"...
                                *****************************

                                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                                *****************************

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎