Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
    (...)Nie zauważyłem, żeby któryś z obecnych tu kibiców Legii pisał "No i jeszcze porażka Widzewa. Można powiedzieć , pełnia szczęścia" lub temu podobne...
    Był i jest taki co pisał i to nawet niezbyt grzecznie. Niektórzy mają krótką pamięć, ale to nie o to chodzi. Mnie się nie chce tego ani szukać, ani cytować.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
    No i jeszcze porażka Legii . Można powiedzieć , pełnia szczęścia
    Niezbyt rozumiem po co to pisałeś? Dla psucia atmosfery na Forum? Kibicujesz Widzewowi czy antykibicujesz Legii? Ja kibicuję Widzewowi i ani mnie to ziębi ani grzeje czy Legia wygrywa czy przegrywa. Z wyjątkiem oczywiście meczu z Widzewem - ten powinna przykładnie przegrywać. A jak Legia gra z innymi? Co mnie to obchodzi. Jak Widzew będzie grał swoje i wygrywał to nie będzie to mieć żadnego znaczenia.
    Last edited by dziku; 17-08-2006, 06:47.
    Dziku


    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      I jak wam się podobał mecz z Danią?

      Mimo wszystko jest jakieś światełko w tunelu. Szkoda tylko, że akurat wtedy, gdy zaczęli wreszcie grać do przodu i z zaangażowaniem, dostali bramkę i Duńczycy zaczęli grać z nimi w dziada, aż przykro było patrzeć.

      Do Beenhakera miałbym jedną prośbę - zakaż im grać długimi górnymi piłkami.

      Comment

      • mr-perez
        † 1971-2008 Piwosz w Raju
        • 09-2005
        • 514

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku


        Niezbyt rozumiem po co to pisałeś? Dla psucia atmosfery na Forum? Kibicujesz Widzewowi czy antykibicujesz Legii? Ja kibicuję Widzewowi i ani mnie to ziębi ani grzeje czy Legia wygrywa czy przegrywa. Z wyjątkiem oczywiście meczu z Widzewem - ten powinna przykładnie przegrywać. A jak Legia gra z innymi? Co mnie to obchodzi. Jak Widzew będzie grał swoje i wygrywał to nie będzie to mieć żadnego znaczenia.
        No dobra , źle to ująłem troszkę. Powinienem napisać : niestety potknięcie Legii na własnym stadionie z drużyną BOT (czy jakoś tak). Tak mi przykro, na szczęście Widzew wygrał z ŁKS-em, pełnia szczęścia . O teraz lepiej .
        RTS WIDZEW
        www.kapsle.piwko.pl

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          Wczoraj grały orły (albo teraz raczej lwy) Benhakera i cisza na forum, jakoś nikomu nie chce się nic napisać. To ja będe pierwszy. Oprócz pierwszych 20 minut II połowy, to gry nie było w ogóle. W przekroju całego meczu na niewielkie wyróżnienie zasługiwać może tylko Franek. Panom Szymkowiakowi, Bąkowi, Żewłakowowi i Radomskiemu bym już podziękował. Reszta też słabiutko. Zobaczymy co będzie w eliminacjach ME. Na szczęście rywale też cieniutko, Belgia zremisowała z Kazachstanem (mecz o punkty), a Finlandia towarzysko przegrała z Macedonią (albo Mołdawią).

          PS: Jak to pisałem to nie było jeszcze wpisu Żą
          Last edited by Pinio74; 17-08-2006, 08:35.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • biermann
            Senior
            • 09-2001
            • 2552

            Ja uważam, że po tym meczu można powiedziec tyle : Janas miał rację nie biorąc Frankowskiego. Wg mnie to on (Frankowski) w tej chwili nadaje się góra do noszenia butów za Rasiakiem a nie do gry w reprezentacji... Zresztą jednyna nadzieja, że Leo postawi na młodych a nie zblazowanych grajków
            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku


              Niezbyt rozumiem po co to pisałeś? Dla psucia atmosfery na Forum?
              Kolega sądził,że jest na www.kibice.net Nie przypuszczał,że pisze na browarze. W końcu każdemu może się pomylić.
              Last edited by kiszot; 17-08-2006, 10:04.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                Kolega sądził,że jest na www.kibice.net Nie przypuszczał,że pisze na browarze. W końcu każdemu może się pomylić.
                Aż coś tak złego napisałem , ot taki mały żarcik. Nie wiedziałem, że na browar.biz są tacy delikatni forumowicze. W każdym razie ja nie dostrzegłem w moim poście żadnych wulgaryzmów i obraźliwych tekstów pod adresem stołecznego klubu. Wręcz przeciwnie.

                Inni najezdżają na Widzew i nikomu to nie przeszkadza , a ja napisałem tylko , że Legia przegrała i wielu to uraziło. No cóż przykro mi , że Was zawiodłem, takie życie.
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  W zasadzie to gazetę całą przeczytałem podczas wczorajszego meczu bo towarzyskie mają taki urok że... sa średnio ważne. Ale z tego co podglądałem to gra chwilami była niezła, brakowało tylko tego ostatniego podania. Nie wiem czy był błąd Dudka, raczej to była przypadkowa piłka. Franek całkiem nieźle zagrał, słabo Szymkowiak a beznadziejnie cała obrona - Duńczycy robili w naszym polu karnym co chcieli, taki trening strzelecki z uśmiechem na twarzach. Najgorsze że jakichś wartościowych zmienników nie widać.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • dziku
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 1992

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                    (...)Powinienem napisać : niestety potknięcie Legii na własnym stadionie(...)
                    Daj spokój. Po co w ogóle to pisać. Niech się martwą kibice Legii...
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                    (...)Inni najezdżają na Widzew i nikomu to nie przeszkadza(...)
                    Przeszkadza. I niejeden z nas to wyraził. Jeśli nie publicznie to na priva.
                    Natomiast sam ów fakt nie powoduje (przynajmniej u mnie) odruchu dostosowania się do jego poziomu.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    Kolega sądził,że jest na www.kibice.net Nie przypuszczał,że pisze na browarze. W końcu każdemu może się pomylić.
                    Kolego Kiszot za to się nie pomylił.
                    Przywalił po swojsku po Browarbizowemu

                    Dajcie już spokój
                    Dziku


                    Comment

                    • mr-perez
                      † 1971-2008 Piwosz w Raju
                      • 09-2005
                      • 514

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
                      Daj spokój. Po co w ogóle to pisać. Niech się martwą kibice Legii...

                      Przeszkadza. I niejeden z nas to wyraził. Jeśli nie publicznie to na priva.
                      Natomiast sam ów fakt nie powoduje (przynajmniej u mnie) odruchu dostosowania się do jego poziomu.

                      Kolego Kiszot za to się nie pomylił.
                      Przywalił po swojsku po Browarbizowemu

                      Dajcie już spokój
                      Dziku , juz Cię lubię. OK , dajemy spokój . Po co pisać takie rzeczy. I tak wszyscy wiedzą, że najlepszy jest Widzew
                      RTS WIDZEW
                      www.kapsle.piwko.pl

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                        I tak wszyscy wiedzą, że najlepszy jest Widzew
                        Tylko mają różne zdania na temat tego, w czym jest najlepszy.

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Tylko mają różne zdania na temat tego, w czym jest najlepszy.
                          No jasne, każdy może mieć własne zdanie, niekoniecznie słuszne. A według Ciebie w czym jest najlepszy , jeśli mogę spytać ???
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                            No jasne, każdy może mieć własne zdanie, niekoniecznie słuszne. A według Ciebie w czym jest najlepszy , jeśli mogę spytać ???
                            Spytać możesz.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              No dobra i tak według Zythuma cały Szczecin kibicuje Widzewowi,co często podkreśla
                              Tak na poważnie teraz.Nie oglądałem niestety(może stety) meczu naszej repry,ale z tego co czytałem w prasie i internecie nie wyglądało to różowo.
                              Cóż trzeba czekać na lepsze dni


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Mecz z Danią był bardzo podobny do meczu z Ekwadorem. W obu było 0:2 i w trakcie obu zasnąłem przed drugą połową.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎