Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Ja tam nie zasnąłem, po prostu do końca wierzyłem, ze nasi strzelą honorowego gola
    Duńczycy zagrali w eksperymentalnym składzie, z kilkoma młodzieżowcami, to w sumie starczyło na naszą reprezentację.

    Comment

    • mr-perez
      † 1971-2008 Piwosz w Raju
      • 09-2005
      • 514

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Spytać możesz.
      Powiem szczerze , myślałem, że wymyślisz coś oryginalniejszego. A Ty po prostu ściągnąłeś z naszego poprzedniego dialogu, to co ja napisałem .

      Co do meczu z Danią , to nie rozumiem czemu nie bronił Boruc tylko Dudek. Nic do Dudka nie mam , ale wydaje mi się, że trzeba dać szansę młodszym. Dudek za chwilę będzie kończył karierę. Chyba , że jest tak jak mówił Jan Tomaszewski, że menadżer Dudka to kolega Beenhakkera i on miał wpływ na decyzję Leo B.
      Boruc to świetny bramkarz. Obok Jelenia i Smolarka najlepszy polski zawodnik na MŚ.
      RTS WIDZEW
      www.kapsle.piwko.pl

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
        Boruc to świetny bramkarz.
        Przesadzasz. A na MŚ, jak sam przyznał, to Niemcy strzelali wprost w niego.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
          Powiem szczerze , myślałem, że wymyślisz coś oryginalniejszego. A Ty po prostu ściągnąłeś z naszego poprzedniego dialogu, to co ja napisałem
          Kto mieczem wojuje...

          Comment

          • mr-perez
            † 1971-2008 Piwosz w Raju
            • 09-2005
            • 514

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Przesadzasz. A na MŚ, jak sam przyznał, to Niemcy strzelali wprost w niego.
            Ach ci Niemcy !!! Może go nie lubią po prostu
            RTS WIDZEW
            www.kapsle.piwko.pl

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
              Ach ci Niemcy !!! Może go nie lubią po prostu
              Po prostu trudno się gra, gdy przeciwnik broni się całą jedenastką.

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Po prostu trudno się gra, gdy przeciwnik broni się całą jedenastką.
                Może i tak. Szkoda, że zabrakło tych 2 minut do szczęścia. Tak czułem w kościach, że uda im się coś wpakować w końcówce. Pomimo, że specjalnie strzelali w Boruca to po tym meczu bardzo go polubiłem i nabrałem przekonania do niego.
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                  (...) Dudek za chwilę będzie kończył karierę. Chyba , że jest tak jak mówił Jan Tomaszewski, że menadżer Dudka to kolega Beenhakkera i on miał wpływ na decyzję Leo B. (...)
                  W wywiadzie dla "Dziennika" (wczoraj) Dudek oznajmił, że zamierza jeszcze pograć pięć lat (z czego najbliższy rok siedzenia na ławie w Liverpoolu). I, oczywiście, odciął się od jakichkolwiek układów z trenerem B...

                  Jeżeli faktycznie (jak twierdzą niektórzy - i to ma sens, bo inaczej należałoby założyć, że nie ma żadnej koncepcji) "Don Leo" powołał tych samych grajków, by naocznie stwierdzić, iż nie nadają się do gry, to wielu z nich (Jop, Radomski, Bąk, Szymkowiak, Krzynówek) potwierdziło te przypuszczenia.
                  Nie bardzo rozumiem, dlaczego chwalicie "Franka" - wszystkie (nieliczne) sytuacje, które miał, zmarnował koncertowo - tu Janas akurat trafił, że go na MŚ nie wziął. Na poprawę się nie zanosi, jako że nowy sezon "Łowca bramek" spędzi na ławie "Wilków"...
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                    specjalnie strzelali w Boruca
                    A gdzie ja napisałem, że strzelali specjalnie?

                    Comment

                    • mr-perez
                      † 1971-2008 Piwosz w Raju
                      • 09-2005
                      • 514

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                      W wywiadzie dla "Dziennika" (wczoraj) Dudek oznajmił, że zamierza jeszcze pograć pięć lat (z czego najbliższy rok siedzenia na ławie w Liverpoolu). I, oczywiście, odciął się od jakichkolwiek układów z trenerem B...
                      Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie jestem antagonistą Dudka.
                      Być może i pogra (lub posiedzi na ławce) z pięć lat. Chociaz ja mu życzę jak najlepiej. Co do układów z Beenhakkerem , to co miał powiedzieć ??? Musiał się odciąć.
                      Osobiście stawiam na Boruca, zobaczycie. Ewentualnie Puszczaka, przepraszam Kuszczaka ( jeżeli uda mu się przebić w MU).

                      PS. Tak na marginesie, Widzewek dziś przywozi 3 punkciki z Zabrza
                      RTS WIDZEW
                      www.kapsle.piwko.pl

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        A gdzie ja napisałem, że strzelali specjalnie?
                        A gdzie ja napisałem , że tak napisałeś ?
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          W zasadzie trzeba przyznać że Widzew ma ciekawy zespół - młodzi zawodnicy plus młody ale skromny i inteligentny trener. Naprawdę mogą trochę namieszać w tym sezonie o ile się nie zajadą lub nie spalą po kilku kolejkach.
                          Mistrzem chyba jednak będzie Wisła. Wdowczyk rozwalił Legię, poza Choto nie ma obrony a Brazylijczycy to specjaliści od 1 elementu gry - jeden trochę miesza, drugi strzela wolne itp. Tylko ciekawe czy ten Petrescu się okaże Trenerem czy błaznem.
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pytanie nieco z innej beczki.
                            Niemal przez cały ubiegły sezon pan Zygo z warszawskiej Legii był wielokrotnie internetowo (a zapewne także na stadionie) diagnozowany jako głupek, idiota, skończona szmata, futbolowy nieuk itd. Pod koniec sezonu, gdy Legia skutecznie walczyła o mistrzostwo, nastąpił zanik takich diagnoz.
                            Czy koledzy Warszawiacy mogą mi powiedzieć, jakie jest obecnie rozpoznanie co do stanu zdrowia pana Zygo?

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                              Pytanie nieco z innej beczki.
                              Niemal przez cały ubiegły sezon pan Zygo z warszawskiej Legii był wielokrotnie internetowo (a zapewne także na stadionie) diagnozowany jako głupek, idiota, skończona szmata, futbolowy nieuk itd. Pod koniec sezonu, gdy Legia skutecznie walczyła o mistrzostwo, nastąpił zanik takich diagnoz.
                              Czy koledzy Warszawiacy mogą mi powiedzieć, jakie jest obecnie rozpoznanie co do stanu zdrowia pana Zygo?
                              Stan zdrowia pewnie bez zmian. Mało się teraz o panu Zygo mówi, bo w klubie prawie nic nie robi. Legią de facto rządzi Miklas, bo pan Piotr "rozkręca" cyfrówkę ITI.
                              Last edited by mluk; 18-08-2006, 12:53.
                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez

                                PS. Tak na marginesie, Widzewek dziś przywozi 3 punkciki z Zabrza
                                No a że droga do Łodzi długa to 2 punkciki gdzies po drodze się zgubiły.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎