przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mr-perez
    † 1971-2008 Piwosz w Raju
    • 09-2005
    • 514

    Nic nie będę pisał, tylko zrobie takie coś
    RTS WIDZEW
    www.kapsle.piwko.pl

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
      Nic nie będę pisał, tylko zrobie takie coś
      Myślałem, że będziesz też płakał, bo ŁKS wygrał...
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Nudne się już to robi...
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          Nudne się już to robi...
          Co Cię nudzi ? Porażki Legii czy zwycięstwa ŁKS-u ?
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Całkiem cikawy początek ligi.
            Piłkarsko całkiem nieźle choć liczyłem na bardziej ofensywne ustawienie w Zabrzu. Zobaczymy jak teraz z Arką. Na razie Widzew gra całkiem cikawy futbol a czas pracuje dla Niego. Kibicowsko w kwestii dopingu świetnie. Dobre Derby choć słabsza druga połowa - warto było jechać 35 godzin w tą i spowrotem z wakacji pod Płocicznem. Hmm to nie to forum ale nie mogę pominąć pewnej kwestii - wyjazd na GKS Bełchatów. Świetna liczba Widzewa (około 1800 osób), z czego niestety spora część spędza mecz na dołku. W tym niestety ja. Bełchatowska policja bawi się gazem strzelając z kilku metrów ludziom prosto w twarz (spokojnie stojącym po bilety), ja zaliczam strzał prosto w oczy kilka sekund po wyjściu z samochodu i zrobienu kilku kroków s tronę kas. Na prośbę o wezwanie karetki ponieważ gaz dostał mi się do oczu i istnieje obawa, że oślepnę - policja reaguje w typowy dla siebie sposób - zostaję brutalnie pobity (na przykład zerwane paznokcie od traktowania policyjnymi buciorami, w końcu od gazu i bicia mdleję) , skuty i zabrany na wspomniany dołek. I tylko dzięki nie boję się powiedzieć heroicznej postawie chłopaków z mojego FC i Sochaczewa nie tracę oczu To ot tak dla paru osób z tego forum które nie mogą zrozumieć kto jest prawdziwym zagrożeniem na i pod stadionami i wierzą mediom i policyjnym komunikatom. Każdy kto regularnie chodzi na stadiony na pewno mnóstwo razy przeżył podobne sytuacje.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos

              Nie wiem czy faktycznie był spalony czy nie - poczekam na powtórki (...)
              Spalonego nie było. Chyba wolałbym żeby był, byłbym spokojnieszy że decyzja była prawidłowa... a tak skradziono nam 3 punkty...
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                Co Cię nudzi ? Porażki Legii czy zwycięstwa ŁKS-u ?
                Twoja nieustająca gadka o Widzewie. Również jestem fanem tego klubu ale to już chyba jest przesada. To nie jest forum ani piłkarskie, ani kibicowskie. Pomyśl co by się tu działo jakby każdy chciał tak wywyższać swój klub. Każdy komuś kibicuje a jak widzisz tylko ty wypisujesz takie rzeczy.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Hmm to nie to forum ale nie mogę pominąć pewnej kwestii - wyjazd na GKS Bełchatów. Świetna liczba Widzewa (około 1800 osób), z czego niestety spora część spędza mecz na dołku. W tym niestety ja. Bełchatowska policja bawi się gazem strzelając z kilku metrów ludziom prosto w twarz (spokojnie stojącym po bilety), ja zaliczam strzał prosto w oczy kilka sekund po wyjściu z samochodu i zrobienu kilku kroków s tronę kas. Na prośbę o wezwanie karetki ponieważ gaz dostał mi się do oczu i istnieje obawa, że oślepnę - policja reaguje w typowy dla siebie sposób - zostaję brutalnie pobity (na przykład zerwane paznokcie od traktowania policyjnymi buciorami, w końcu od gazu i bicia mdleję) , skuty i zabrany na wspomniany dołek. I tylko dzięki nie boję się powiedzieć heroicznej postawie chłopaków z mojego FC i Sochaczewa nie tracę oczu To ot tak dla paru osób z tego forum które nie mogą zrozumieć kto jest prawdziwym zagrożeniem na i pod stadionami i wierzą mediom i policyjnym komunikatom. Każdy kto regularnie chodzi na stadiony na pewno mnóstwo razy przeżył podobne sytuacje.
                  Znamy to z własnego podwórka.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                    Twoja nieustająca gadka o Widzewie.
                    W ostatnich 14 postach tylko raz użyłem słowa "Widzew", więc nie wiem o co Ci chodzi . Poza tym mogę chyba być zadowolonym , że kolejka w lidze ułożyła się dosyć dobrze i z tej radości postawić kwiatuszka ( specjalnie nic nie pisałem, żeby nie urazić kibiców przegranych drużyn). Nie użawam obraźliwych słów pod adresem innych klubów i co ważne, w przeciwieństwie do niektórych osobników z tego forum wszystkie nazwy, nawet nielubianych przeze mnie klubów piszę z dużej litery, ze względu na szacunek właśnie .
                    No i w końcu jest to temat o piłce kopanej (polskiej), więc chyba nie odbiegam od niego, jak myślisz ?
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8103

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                      W ostatnich 14 postach tylko raz użyłem słowa "Widzew", więc nie wiem o co Ci chodzi .
                      Ale Widzew aż się przelewa w Twoich postach.No chyba nie jesteś tak ograniczony i wiesz,że nie trzeba dosłownie o czyms pisać żeby było wiadomo o co chodzi? Po za tym to nie jest temat :Mój ukochany klub,tylko "przy piwie o piłce nożnej"
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        Ale Widzew aż się przelewa w Twoich postach.No chyba nie jesteś tak ograniczony i wiesz,że nie trzeba dosłownie o czyms pisać żeby było wiadomo o co chodzi? Po za tym to nie jest temat :Mój ukochany klub,tylko "przy piwie o piłce nożnej"
                        Cieszę się po prostu , że im dobrze w lidze idzie. To młody zespół, wszyscy skazywali ich na pożarcie, a jak na razie jest inaczej. To o czym mam pisać o Siarce Tarnobrzeg ? A najbardziej moich postów Ty się właśnie czepiasz.
                        Jak juz jesteś taki dokładny odnośnie tematu to nie "nożnej" tylko "kopanej". Tak powinno być . Poza tym OK
                        Last edited by mr-perez; 20-08-2006, 13:18.
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8103

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                          Cieszę się po prostu , że im dobrze w lidze idzie. To młody zespół, wszyscy skazywali ich na pożarcie, a jak na razie jest inaczej. To o czym mam pisać o Siarce Tarnobrzeg ? A najbardziej moich postów Ty się właśnie czepiasz.
                          Jak juz jesteś taki dokładny odnośnie tematu to nie "nożnej" tylko "kopanej". Tak powinno być . Poza tym OK
                          A popatrz czy ja ciągle nawijam o Polonii? A uwież mi nie jedno dla klubu zrobiłem i nie raz łba za niego nadstawiałem.Ale wiem,że to jest forum piwne i nie wszystkich interesuje moja Polonia więc staram się nie byc za bardzo nachalnym.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            A popatrz czy ja ciągle nawijam o Polonii?
                            Musisz mi dać trochę czasu, to sprawdzę o czym nawijasz w swoich postach . Każdy raczej o swoim klubie pisze.
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                              W ostatnich 14 postach tylko raz użyłem słowa "Widzew"
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                              Każdy raczej o swoim klubie pisze.
                              Jesteś więc wyjątkiem...




                              Należysz prawdopodobnie do tego gatunku kibica (anty?), który mnie wręcz odraża. "Nie ważne czy mój klub (w Twoim przypadku Widzew) wygrał, przegrał, czy zremisował - Ważne, że inny klub (w Twoim przypadku Legia) przegrał".

                              To jest przykre i - moim zdaniem - chore.
                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8103

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk



                                Należysz prawdopodobnie do tego gatunku kibica (anty?), który mnie wręcz odraża. "Nie ważne czy mój klub (w Twoim przypadku Widzew) wygrał, przegrał, czy zremisował - Ważne, że inny klub (w Twoim przypadku Legia) przegrał".

                                To jest przykre i - moim zdaniem - chore.
                                Bez przesady.Mnie tez cieszy,że np.Legia czy Widzew przegrały ale nie muszą zaraz tego rozgłaszać po browarze.Bo w takim przypadku jest to tylko zaśmiecanie tematu.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...