Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Ło matko,ale dno po prostu-masakra.Taka gra Legii może wystarczy na utrzymanie się w naszej lidze ,ale nic poza tym
    Szachtar gra jak z kelnerami,przykro na to spozirać.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Zero techniki - tu nie ma niespodzianki.
      Zero zgrania - tu można by się spodziewać więcej, ale ok.

      Ale zero zaangażowania i walki? Po co oni w ogóle na boisko wyszli?

      Rozmowę wychowawczą w przerwie zamiast Wdowczyka powinni z zawodnikami przeprowadzić kibice.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Dobry początek Legii, poźniej Szachtar robił co chciał.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Wynik lepszy niż "gra".Tylko kibice zasłużyli na oklaski Co to za zbieranina dziś grała,czy w ogóle istniała dziś pomoc w Legii


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Kibice Legii byli lepsi od zawodników Legia grała kiepsko, Szachtar był drużyną zdecydowanie lepszą. Widać, że piłkarze Legii lepiej się sprawdzają w baletach w lokalach niż na boisku. A propo, jechałem nie tak dawno z takim taksówkarzem, kibicem Legii, to mi mówił, że często odwozi legionistów z pewnego klubu , w którym często bywają, to się dziwi jak w ogóle można tak funkcjonować jako sportowiec, jak się zawodnika odwozi do domu nad ranem kompletnie pijanego. I co, z rana trening ? Jak ?

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              Po tym meczu (moim zdaniem) na pewno polecą głowy. W Legii zaczyna się to co było (jest) w krakowskiej Wiśle, jest sponsor, bogaty, daje kasę, ale oczekuje też wyników. Nie ma wyników to są zmiany, trenera i kilku zawodników. Czy jednak coś to zmieni? Moim zdaniem nie ale... czas goi rany i oby sponsor miał cierpliwość.
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                Kibice Legii byli lepsi od zawodników Legia grała kiepsko, Szachtar był drużyną zdecydowanie lepszą. Widać, że piłkarze Legii lepiej się sprawdzają w baletach w lokalach niż na boisku. A propo, jechałem nie tak dawno z takim taksówkarzem, kibicem Legii, to mi mówił, że często odwozi legionistów z pewnego klubu , w którym często bywają, to się dziwi jak w ogóle można tak funkcjonować jako sportowiec, jak się zawodnika odwozi do domu nad ranem kompletnie pijanego. I co, z rana trening ? Jak ?
                Podejrzewam że na takiego taksiarza można trafić i w Łodzi, i we Wrocławiu, i w Krakowie i innych...
                Ja oglądałem mecz do stanu 1:2 i w sumie na zapełnym luzie. Bez nerwów jak podczas meczu Wisły z Anderlechtem i bez chlania i darcia gęby jak rok temu z Panathinaikosem. Zdziwiła mnie bramka dla Legii, bo Szachtar od początku był o klasę lepszy, przewyższał naszych przede wszystkim w taktyce - oni się tak ustawiali że nasi byli po prostu bezsilni. A gdzie w ogóle pomoc była, zaś obrońców to mi sie zdawało że 2 mamy... Potem jak padły dla nich szybkie 2 bramki, spokojnie zająłem się innymi rzeczami. Jak widać, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                  Cuda się nie zdarzają.....
                  Tak, jak mówiłem.

                  ...legionistów z pewnego klubu...
                  To ładne


                  Inne komentarze są zbędne.

                  Jedyny plus, to Włodarczyk. Nic nie grał, a dwie bramki strzelił. Może się odblokuje na ligę? Choć w jego przypadku, to mało prawdopodobne...

                  PS. Czy ktoś wie, dlaczego Lwówek Śląski - w moich okolicach - zawsze przyjeżdża z hurtowni strarannie zakurzony?
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    To,że Legia odpadnie z Szachtarem to było do przewidzenia.Nie ta klasa.Ale że Polonia przegra w PP z ostatnią w tabeli Stala Sanok to już spora niespodzianka. A miała przyjechać na Olimpijską Legia
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Na tym etapie rozgrywek PP zespoły z niższych klas mają większą motywację do gry a wiele zespołów z I i II ligi "odwala pańszczyznę". Dlatego są takie zaskakujące wyniki.

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Legia przegrała zasłużenie, nawet nie ma kogo wyróżnić, może tylko Włodarczyka, który dwukrotnie zrobił to co w piłce najważniejsze. Obrona wyglądała jak szwjcarski ser, pomocy nie było, nawet Fabiański dużo słabiej niż zwykle. No cóż, za wysokie progi.
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          W ostatnim programie meczowym na mecz Lech-Cracovia było ciekawe zestawienie - ilu jest zawodników urodzonych w mieście lub regione w którym aktualnie grają. I w Legii jest takowych 0 (słownie: zero). Jak dla mnie to nie do pomyślenia - jak piłkarze w takim razie moga się identyfikować z klubem, miastem, kibicami? Rozumiem że jest zawodostwo i sentymenty na bok, ale pomimo tego uważam że to duży błąd. Nie ma nikogo w szatni, kto by pociągnął drużynę w takich właśnie momentach. Trenerowi nie zawsze się uda.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Aldach
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1269

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            To,że Legia odpadnie z Szachtarem to było do przewidzenia.Nie ta klasa.Ale że Polonia przegra w PP z ostatnią w tabeli Stala Sanok to już spora niespodzianka. A miała przyjechać na Olimpijską Legia
                            Przecież to proste, trzeba z PP szybko odpaść i zająć się tylko ligą, po co grać mecze co trzy dni? A że kibice się wk..... to już nie jest takie ważne...

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach
                              Przecież to proste, trzeba z PP szybko odpaść i zająć się tylko ligą, po co grać mecze co trzy dni? A że kibice się wk..... to już nie jest takie ważne...
                              Bardziej by się wk..... gdyby Polonia przeszła do półfinału i spadła z ligi.

                              Comment

                              • mluk
                                Senior
                                • 01-2005
                                • 778

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                                W ostatnim programie meczowym na mecz Lech-Cracovia było ciekawe zestawienie - ilu jest zawodników urodzonych w mieście lub regione w którym aktualnie grają. I w Legii jest takowych 0 (słownie: zero). Jak dla mnie to nie do pomyślenia - jak piłkarze w takim razie moga się identyfikować z klubem, miastem, kibicami? Rozumiem że jest zawodostwo i sentymenty na bok, ale pomimo tego uważam że to duży błąd. Nie ma nikogo w szatni, kto by pociągnął drużynę w takich właśnie momentach. Trenerowi nie zawsze się uda.
                                Bzdurna teza.

                                Dla porównania - w Wiśle Kraków jest jeden Krakowianin (trzeci bramkarz) i jeden zawodnik z regionu (młody obrońca). Naprawdę myślisz, że bardzo korzystnie wpływa to na ich wyniki?
                                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎