Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Mecz bardzo przeciętny,wygrana pewna,trzy punkciory do przodu,przegrana Serbii-po prostu
    Ej, przeciętny? Nie widziałem jeszcze, żeby tak biegali z drużyną typu Azerbejdżanu. Ja tam oglądałem z przyjemnością, a Garguła to po prostu jeździec znikąd.

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Mecz bardzo przeciętny,wygrana pewna,trzy punkciory do przodu,przegrana Serbii-po prostu
      Ja wiem, czy przeciętny... początek i końcówka I połowy - rewelka!
      ...końcówki posta nie kumam...
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza
        Ja wiem, czy przeciętny... początek i końcówka I połowy - rewelka!
        ...końcówki posta nie kumam...
        Według mnie przeciętny,za dużo przestojów,szarpanej gry,na szczęście stałe fragmenty gry załatwiły sprawę.Po przegranej Serbów to tylko pozostało walnąć piwko z radości.
        Ja jestem teraz pod wrażeniem gry Brazylianos ze Rzgowa.Nawet wygrali dwa razy w grach kontrolnych z naszą A-klasą i IV ligą duńską (6:0 i 3:0)-oj Baniak będzie walił już nie 0.7l wódy dziennie,ale przynajmniej literka .
        Z innej beki sprawa Arki.W trakcie sezonu zawieszać?Co dalej ...odwieszą Arę?Zdegradują?Co z piłkarzami?Co z innymi umoczonymi klubami?zawieszą je za miesiąc?na dwie kolejki przed końcem?-Chore
        Last edited by Pogoniarz; 25-03-2007, 20:14.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8963

          A w drugiej lidze rozpędza się warszawska Polonia
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            Co z innymi umoczonymi klubami?zawieszą je za miesiąc?na dwie kolejki przed końcem?-Chore
            Raczej nie, bo z opowieści Jacka M. wynika, że musieliby wszystkich (no może prawie) zawieszać, tyle mają w prokuraturze dokumentów. Począwszy od Ekstraklasy do III ligi.
            Chore, naprawdę chore
            Poszukuję

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8084

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
              Raczej nie, bo z opowieści Jacka M. wynika, że musieliby wszystkich (no może prawie) zawieszać, tyle mają w prokuraturze dokumentów. Począwszy od Ekstraklasy do III ligi.
              Chore, naprawdę chore
              Dobra ale niech karają wszystkie kluby albo żadnego.A nie,że znaleźli se jednego kozła ofiarnego i po sprawie.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                Znowu niespodzianka w "polskiej" grupie. Azerowie ograli Finlandię. Wszystko zaczyna sie układać co raz lepiej dla Polski i zwycięstwa z "kelnerami" nabierają znaczenia. Przydałby się jeszcze remis Serbii z Portugalią no i przede wszystkim, żeby Armenia nie zrobiła niespodzianki. POOOLSKA !!!!BIAŁO-CZERWONI !!!
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
                  (...)Przydałby się jeszcze remis Serbii z Portugalią(...)
                  Mówisz-masz
                  Chociaż lepszym wynikiem byłaby chyba wygrana Portugali. Awansują dwie drużyny. Przy porażce Serbii, przestałaby się liczyć. Walczylibyśmy z Portugalią o kolejność w grupie
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    Dobra ale niech karają wszystkie kluby albo żadnego.A nie,że znaleźli se jednego kozła ofiarnego i po sprawie.
                    Dokładnie też tak myślę A już zawieszenie na miesiąc to kompletny absurd.

                    Ciekawe czy lada dzień zawieszą Górnik Ł? Wydaje mi się, że to chwilowo jedyne rozwiązanie. Gdyby Łęczna dostała punkty walkowerem za mecz z Arką, mając identyczne zarzuty stawiane przez prokuraturę to byłyby już kompletne jaja.
                    Last edited by Bombadil13; 28-03-2007, 21:54.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Trochę było nerwowo, bo jakby przypadkowo przeciwnicy strzelili gola, to nie byłoby ciekawie. Ormianie nawet dobrze grali, ale byliśmy dużo lepsi, powinna być trochę większa przewaga w golach.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Niestety wróciła klasyka, choć momentami widać było rękę trenera. Przede wszystkim, dlaczego oni się tak czaili, jakby grali z Brazylią?

                        No cóż, grunt, że w kolejnych eliminacjach rywale grają dla nas, a my ciułamy co trzeba. To dopiero pół drogi, ale póki co nadzieja na awans ma całkiem solidne podstawy.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Leo mnie zadziwił wystawiając taki skład.Na Armenię z jednym napastnikiem
                          Efektem była gra identyczna jaką gra grała Pogoń za Panika.Wkopywanie piłki górą i tam zgrywał ją wysoki napastnik...tylko ,że w reprze tym niby napastnikiem był defensywny pomocnik "drewniakII czyli Kaźmierczak.Jak to wyglądało hm... szkoda klikać
                          Najważniejsze są trzy punkty ,ale te wyjazdy do Portugalii,Serbii i Finlandii troszkę mnie niepokoją.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Dzisiaj zawiesili Górnik Łęczna na miesiąc w rozgrywkach. Mam nadzieję, że to koniec tego zamieszania.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                              Dzisiaj zawiesili Górnik Łęczna na miesiąc w rozgrywkach. Mam nadzieję, że to koniec tego zamieszania.
                              A ja mam nadzieję, że to dopiero początek, bo nieuważam, że zawieszenie dwóch klubów wystarczy. Wszystkie zamieszane w to bagno kluby powinny być zdegradowane, a w zależności od "zaangażowania" w aferę korupcyjną powinny też być odejmowane punkty na starcie rozgrywek (wzorem Serie A)
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Nie mam nic co do wyciągania kar w związku z aferą korupcyjną, ale nie w trakcie trwania rozgrywek, bo to wprowadza tylko chaos. W Serie A takie "rozliczenie" nastąpiło przed rozpoczęciem rozgrywek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎