Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
    No to mamy EURO 2012!!!

    Ja też się cieszę jak pijany zając i wierzę w sukces tej imprezy, chociaż nie jestem nałogowym kibicem, chyba wcale nie jestem kibicem, ale jej zdrowie !

    Wreszcie podróż samochodem, koleją czy na rowerze po tej imprezie będzie przyjemnością a Ukraina i polskie morze będą w zasięgu ręki : szybko, sprawnie i przyjemnie !

    Więc - " młoty do roboty, niebieskie ptaki do paki ... "

    Często mówią, iż " w roku 2012 Polska i Ukraina organizują EURO " , przecież to już chyba od jutro będzie to organizowanie,
    zaś w roku 2012 będzie finał czy realizacja tej organizacji, nieprawdaż !?

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 5005

      A koniec świata to będzie przed, czy po EURO 2012?
      Last edited by Latarnik; 18-04-2007, 17:49.
      5430 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Miło mnie zaskoczył ten wybór

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          Trzeba powoli odkładać kasę na jakiś bilecik, bo drugiej takiej okazji może nie być
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            ...
            Chorzów i Warszawa na chyba 60000 i 70000
            ...(
            Chorzów jakoś sobie poradzi (o ile w ogóle mecze EURO tu się będą odbywać). Ruch i tak gra na swoim historcznym stadionie.
            Śląski może zacznie służyć innym imprezom - koncerty (częściej niż dotychczas), większe imprezy sportowe.
            Bo tu w końcu nie tylko Chorzów ale Katowice, Siemianowice i jeszcze parę miast jest stłoczonych. To parę milionów ludzi.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8084

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
              Pewnie w 2011 jak już wiadomo będzie gdzie jaki stadion zbudowano, dokąd autostrada prowadzi i jak lotniska wyglądają
              Optymista.He he
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10847

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                Przecież od roku nic innego nie robią, tylko remontują. Podwale Grodzkie, Marynarki Polskiej będą wyremontowane i bez stadionu.
                A te nowe drogi dojazdowe, to gdzie? Kolejka linowa Gdańsk - Kijów, czy lotnisko w Letniewie?
                Po pierwsze linia kolejowa Gdańsk-Kijów juz istnieje a po drugie jak donosi GW dzięki Euro2012 będzie zrezalizowana Obwodnica Południowa, Trasa Sucharskiego i Droga Zielona. To mało?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                  Optymista.He he
                  Pesymista. He he.

                  Bardzo elokwentna wypowiedź. I na temat
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    Chorzów jakoś sobie poradzi (o ile w ogóle mecze EURO tu się będą odbywać). Ruch i tak gra na swoim historcznym stadionie.
                    Śląski może zacznie służyć innym imprezom - koncerty (częściej niż dotychczas), większe imprezy sportowe.
                    Bo tu w końcu nie tylko Chorzów ale Katowice, Siemianowice i jeszcze parę miast jest stłoczonych. To parę milionów ludzi.
                    Do tej pory sobie jakoś radzi...?Kto płaci za utrzymanie stadionu i ile to kosztuje miesięcznie,czy też rocznie i czy odbywają się tam często imprezy kulturalne(masowe ) i jaki jest tego bilans.Pytam serio,czy ktoś może wie?
                    Z innej beki dziś tylko trójka w plecy od Lecha,no no chłopaki ptaszyska mnie coraz bardziej zadziwiają
                    Last edited by Pogoniarz; 18-04-2007, 22:21.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Teraz mam kolejne pytanie bo zgłupiałem już do reszty,to ile zespołów będzie występować w tych mistrzostwach?16 czy 24,bo jeśli 16 to chyba Kraków i Chorzów są w rezerwie,a jeśli 24 to Bydzia i Paprykarzowo.
                      No Zytka do dzieła, prawie 1000 km autostrad trza szybko wybudować,szukaj kasy szukaj,a pracodawcy pracowników(oj będzie się działo)


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Teraz mam kolejne pytanie bo zgłupiałem już do reszty,to ile zespołów będzie występować w tych mistrzostwach?16 czy 24,bo jeśli 16 to chyba Kraków i Chorzów są w rezerwie,a jeśli 24 to Bydzia i Paprykarzowo.
                        No Zytka do dzieła, prawie 1000 km autostrad trza szybko wybudować,szukaj kasy szukaj,a pracodawcy pracowników(oj będzie się działo)
                        Za stroną www.sport.pl

                        Nie będzie zwiększenia liczby finalistów piłkarskich mistrzostw Europy przed turniejem w 2012 roku - poinformował we wtorek członek Komitetu Wykonawczego Europejskiej Unii Piłkarskiej Mathieu Sprengers.
                        W 2012 roku w finałach ME zagra 16 zespołów. Do takiego wniosku doszliśmy w zasadzie jednomyślnie - powiedział Mathieu Sprengers po spotkaniu członków Komitetu Wykonawczego UEFA.
                        Decyzja Komitetu Wykonawczego nie jest jednak ostateczna. Taką podejmą delegaci na kongresie UEFA 28 maja w Zurychu.
                        Last edited by Pinio74; 19-04-2007, 06:46.
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                          Za stroną www.sport.pl

                          Nie będzie zwiększenia liczby finalistów piłkarskich mistrzostw Europy przed turniejem w 2012 roku - poinformował we wtorek członek Komitetu Wykonawczego Europejskiej Unii Piłkarskiej Mathieu Sprengers.
                          W 2012 roku w finałach ME zagra 16 zespołów. Do takiego wniosku doszliśmy w zasadzie jednomyślnie - powiedział Mathieu Sprengers po spotkaniu członków Komitetu Wykonawczego UEFA.
                          Decyzja Komitetu Wykonawczego nie jest jednak ostateczna. Taką podejmą delegaci na kongresie UEFA 28 maja w Zurychu.
                          No właśnie,bo słyszałem kilka wersji,ale nie ma tej ostatecznej DECYZJI.
                          W kilku miastach robi się nerwowo


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8084

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                            Pesymista. He he.

                            Bardzo elokwentna wypowiedź. I na temat
                            Co ci mam napisać? Że to będzie wielka chała i wstyd na całą Europę? Połowa kasy pójdzie do kieszeni a reszta na chybione i tymczasowe inwestycje.Takie jak np."autostrada" Katowice-Kraków.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Rolek
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 1038

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                              (...)
                              a po drugie jak donosi GW dzięki Euro2012 będzie zrezalizowana Obwodnica Południowa, Trasa Sucharskiego i Droga Zielona. To mało?
                              Tyle, że wszystkie te inwestycje zrealizowane byłyby i bez piłki kopanej. Poza tym, co budowa tych dróg zmieni dla Gdańska? Nic. Miasto będzie nadal zatłoczone. Oddanie do użytku nowych ulic, szczególnie obwodowych wbrew pozorom zwiększa zakorkowanie centrów, bo ludziom się wydaje, że teraz będzie większy luz i chętniej korzystają z samochodów (a korzystają głównie jeżdżąc do centrum, a nie po peryferiach). I po pewnym czasie wszystko wraca do normy, korki jak były tak są. Finito.
                              A tak w ogóle, to mało, bo asfalt przed moim domem dziurawy i pewnie żadne euro2012 go nie załata. No chyba, że mówimy o innych €uro.
                              I zjeżdżam stąd (obwodnicą), zanim mnie nie wylecą z wątku .

                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                dość istotne !

                                Pierwsza sprawa.
                                Ktoś wysmarował ściany budynków przy Rynku na oś. Stare Tychy napisami w rodzaju: GKS Tychy 71, ŁKS 1908, Widzew, ŁKS/ GKS i coś tam jeszcze.

                                Jeżeli wiecie kto to był to dajcie znać lub niechaj sam to naprawi !

                                Druga sprawa.
                                Marka Warka, prawdopodobnie poprzez Dudka weszła do takich klubów jak: GKS Tychy 71, Polonia Bytom, Ruch Chorzów - szeroka reklama, w szczególności na TPV3 !

                                Czy znacie pełną listę tych zespołów pod wspólnym szyldem Warki ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎