Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
    Mam prawie pod nosem stadion Ruchu. Jakiś czas temu mieszkałem niedaleko stadionu GKS. Mam pojęcie o czym piszę.
    Oj bo Ślązacy nie lubią generalnie goroli ,ale za to pomiędzy Ślązokami zawsze jest sztama ,normalnie zawsze
    Wracając do sprawy biletów,przecież to normalne ,że prawdziwi kibice(nie mówię tylko o tych co jeżdżą za swoją drużyną po kilkaset km. w jedną stronę,ale także o tych co zasiadają u siebie na trybunach niezależnie od wyników) będą w stanie załapać się na góra 10 % z całej przyznanej puli.
    Do tego Pisowskie(choć może już nie ) węszenie,sądy 24h,różnorakie kombinacje ,wolna ręka dla psiarni etc.,
    także popcorn fans hooligans zagoszczą w gajerkach na meczach,nawet szalik zakład pracy pewnie ufunduje.
    Większość oddanych kibiców obejdzie się smakiem i przyjdzie nam(im)oglądać spotkania w telewizorni.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Ale tych "prawdziwych" kibiców i tak nie ma więcej niż 10%

      A bramkarz Jastrzębia najwyraźniej wywodzi się z kręgów, gdzie człowiek woli dostać po mordzie niż pozostać niezauważonym. Można i tak

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Marzę o tym aby kibice ,którzy nie przychodzą na ligę na stadiony,bo podobno tam biją oby dalej tak myśleli i niech nie zamawiają dla siebie i swoich rodzinek bilecików,bo może być naprawdę groźnie.Trzeba naprawdę się już zacząć bać,to nie są żarty
        Last edited by Pogoniarz; 19-04-2007, 23:39.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną

          A bramkarz Jastrzębia najwyraźniej wywodzi się z kręgów, gdzie człowiek woli dostać po mordzie niż pozostać niezauważonym. Można i tak
          Znasz gościa,że juz ferujesz "wyrok" na niego?
          Podaj se rękę z Pieczarkiem bo wypisujesz takie same bzdury.Ja dzisiaj poruszałem temat meczy i kibicowania w robocie.Jeden gość mi mkówi,że na Poloni jest niebezpiecznie i mozna dostać po ryju więc sie go zapytałem kiedy był na meczu i kiedy była ostatnio tam zadyma.I wiesz jaka była odpowiedź? Odpowiedzi nie uzyskałem.Po prostu Ty i tobie podobni jesteście do szpiku przeżarci propagandą mas mediów i nic i nikt was z tego opętania nie wyprowadzi.To tak jak miłośnikowi Tyskacza wmawiać,że to jest piwo do dupy.Po pewnym czasie przyzna ci racje i sięgnie po........następnego Tyskacza.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Jak widać, monopol na prawdę w tym temacie mają jedynie Zythum, Kiszot i Pogoniarz, prawdziwi kibice. Przerodziło się to już u nich w prawo obrażania wszystkich, którzy mają inne zdanie.

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
              Albeertos, przecież Ty jesteś obrzydłym piknikiem. Ani byś się nie dał pociąć za swój klub, ani byś nikomu nie przyłożył w mordę. Dla Zythuma jesteś pośmiewiskiem i zakałą stadionów. Co prawda robisz w Poznaniu godną pozazdroszczenia frekwencję, ale nic poza tym. Do piachu z takimi "kibicami".
              Nie interesuje mnie zbytnio co kto myśli
              Ważne żebyśmy jutro sklepali Bełchatów
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Jak widać, monopol na prawdę w tym temacie mają jedynie Zythum, Kiszot i Pogoniarz, prawdziwi kibice. Przerodziło się to już u nich w prawo obrażania wszystkich, którzy mają inne zdanie.
                Nie Krzysiu,my po prostu przedstawiamy po prostu fakty poparte własnym doświadczeniem.A tacy ludzie jak Ty czy Pieczarek swoja wiedzę czerpiecie tylko i wyłącznie z mediów.I nie pisz,że media piszą(mówią) prawdę bo dobrze wiesz,że piszą(mówią) to co sie dobrze sprzedaje czyli sensację.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • granat862
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 945

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                  Ważne żebyśmy jutro sklepali Bełchatów
                  To GieKSa skopie wam tyłki
                  Za przyszłego mistrza Polski
                  Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Jak widać, monopol na prawdę w tym temacie mają jedynie Zythum, Kiszot i Pogoniarz, prawdziwi kibice. Przerodziło się to już u nich w prawo obrażania wszystkich, którzy mają inne zdanie.
                    Napisz mi kiedy i kogo ja obraziłem?To raczej Ty z Pieczarkiem jedziecie po "kibolach".
                    Co do popcorfanów wkurza mnie to ,że repra gra w Szczecine ,chodzę na każde mecze Pogoni i nie tylko Pogoni i nie mogę dostać biletu bo są rozprowadzane po zakładach pracy,a na wolnym rynku jest ich tak mała ilość ,że dostać je jest niebywale ciężko.Kto idzie na mecz? jakiś przypadkowy typ,który jest na meczu raz na dziesięć lat i potrafi się tylko mądrzyć i przeszkadza mu za głośny doping,że flagi mu zasłaniają boisko,że cola jest za droga i w ogóle jakoś niewygodnie się siedzi i do tego jeszcze słabo grają.To mnie boli i tak było, jest i będzie.
                    Last edited by Pogoniarz; 20-04-2007, 08:12.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Jako "piknik" bardzo się cieszę, że Euro 2012 będzie m.in i na naszym podwórku. Nie mam zamiaru na nic narzekać ani nic mnie nie obchodzi malkontenckie narzekanie innych na to czy siamto. Będzie dobrze i tyle. Jeśli pozostali są smutni z tego powodu, to ich zmartwienie, nie moje.

                      Jako piknik zrobię wszystko aby dostać bilety bez względu na cenę, a szczególnie na mecz otwarcia w Warszawie. Czasu jest duzo, uzbieram Napewno pójdę tam ze swoją kobietą - też piknikiem i mam w głębokim poważaniu co o mnie sądzą "prawdziwi kibice".
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Oj bo Ślązacy nie lubią generalnie goroli ,ale za to pomiędzy Ślązokami zawsze jest sztama ,normalnie zawsze
                        Jest to pojęcie względne bo należałoby wcześniej obliczyć procentowy skład goroli wśród Ślązaków i odwrotnie, w skali woj. śląskiego jak i proporcjonalnie do całego kraju i reszty świata !

                        Obliczenia przybliżone dałyby tylko w samym woj. śląskim wynik zaskakujący, zapewne jak 2:10 !? Tak więc na 2ch kibiców Ślązaków, przypadało by gdzieś 10ciu kibiców goroli !

                        Jeżeli zaś utożsamiasz wszystkich kibiców Ślązaków jako mieszkańców woj. śląska czy katowickiej aglomeracji to też tak nie jest,
                        że zaraz się wszyscy kochają, bo generalnie np kibice z Mikołowa nie lubią tych z Tych, nie mówiąc już o kibicach bieruniokach z Bierunia !

                        PS
                        Oczywiście wszystko na " półserio i żartem " !

                        Życzę dobrego dnia !

                        Comment

                        • Aldach
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1269

                          Wydział dyscypliny PZPN oddał Polonii Warszawa 6 punktów - dogadali się jednak z Dziekanowskim. I bardzo dobrze, lepiej żeby rywalizacja rozstrzygała się na boisku a nie przy stole.
                          No, chyba że w tenisie stołowym

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Oddał warunkowo (na pół roku); może pomogły nasze środowe śpiewy i okrzyki - Dziekana ruszyło i postanowił się dogadać, a nawet sam wysłał do WD wniosek o zwrot punktów... Co i tak nie zmienia mojej oceny całego zamieszania jako próby wyłudzenia kasy.

                            Swoją drogą, okres zawieszenia jest wzięty z sufitu - jeśliby klub jednak nie zapłacił DD, a zdarzyłoby się nam awansować do oranżowej ekstraklasy (teraz się trochę ponapinam : oczywiście, że awansujemy, w niedzielę zlejemy Jagę, potem Odrę Opole, Polonię Bytom, Sosnowiec i wszystkich pozostałych aż do końca...), to co wtedy zrobi PZPN - zdegraduje nas na początku sezonu, czy odbierze ze 20 punktów?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                              Jako "piknik" bardzo się cieszę, że Euro 2012 będzie m.in i na naszym podwórku. Nie mam zamiaru na nic narzekać ani nic mnie nie obchodzi malkontenckie narzekanie innych na to czy siamto. Będzie dobrze i tyle. Jeśli pozostali są smutni z tego powodu, to ich zmartwienie, nie moje.

                              Jako piknik zrobię wszystko aby dostać bilety bez względu na cenę, a szczególnie na mecz otwarcia w Warszawie. Czasu jest duzo, uzbieram Napewno pójdę tam ze swoją kobietą - też piknikiem i mam w głębokim poważaniu co o mnie sądzą "prawdziwi kibice".
                              A potem na stadionie nie ma żadnej atmosfery i żadnego dopingu. Jest cicho i smutno. Co nie zmienia faktu, że możesz mieć w głębokim poważaniu opinię tych którzy na mecze chodza nie tylko do święta i starają się niezależnie od pogody i postawy piłkarzy wspierać ich dopingiem który pomaga w grze.
                              Krzysiu - może czasem zdarza mi się kogoś obrazić, cóż nie jestem święty. Ale Ty i Pieczarek w tym temacie obrażacie znacznie więcej - nie raz nazwaliście kibiców hołotą itp. Nie mając w ogóle pojęcia o temacie.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Zythum, fajnie się czyta Twoje wypowiedzi. Nie zgadzam się z Tobą, ale lubię jak tak się kałapućkasz w walce z faktami.

                                Bodaj w ostatniej kolejce oranżadkowej ekstraklasy trener ŁKS oberwał kilka razy kamieniami rzuconymi z "sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy tj. Cracovii". Moje pytanie do Zythuma (tudzież kilku innych zaangażowanych osób):
                                Kto rzucał tymi kamieniami? Pikniki? Kibice? Kibole? Stadionowa hołota?

                                Jednoznaczna odpowiedź na to proste pytanie bardzo by ułatwiła znalezienie wspólnej platformy do dalszej dyskusji.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎