Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Raczej to drugie.

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      Temat nadaje się albo do polityki, albo do tematu futbolowego. Ponieważ autentyczne zainteresowanie piłką nożną, to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy jakie można powiedzieć o Tusku, materiał wklejam tutaj.
      Przedstawiony został "Głosie Wybrzeża" z 8-10 sierpnia 2003r. Wg gazety Tusk w ten sposób umilał sobie prowadzenie obrad Sejmu.
      Attached Files

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Dzisiaj nie wiem jakim cudem brazylianos wsparta pogoniaros przegrała z Widzewem 0:1
        Jeśli Widzew przegrałby 4:2 (5:2),to byłby to wynik sprawiedliwy;no ale jeśli Grosicki nie potrafi wykorzystać takich setek,do tego dodatkowo gości w idealnej sytuacji ratuje poprzeczka...
        To był najlepszy mecz "kontenerowców" w tej rundzie,ale i tak mecz stał stał na bardzo przeciętnym poziomie.
        Widzewa ile było ,ciężko określić-w/g mnie kole trzech setek,wchodzili do końca pierwszej połowy.Na meczu oczywiście wrzuty na siebie-choć u nas tradycyjnie młynu brak.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Polonia też dosyć szczęśliwie wygrała z Polkowicami 2:1.Obrona była dzisiaj dziurawa jak szwajcarski ser a w ataku jak byli pod bramka to użądzali losowanie kto ma strzelać.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Aha jeszcze odnośnie meczu z Widzewem: po ukaraniu spikera(Baranowski nie rób wioski) po meczu z Wisłą za teksty :Wisła do domu,wygwiżdżmy ich itp. wczoraj inny powiedział ,że myślał ,że sędziowanie się zmieniło po zatrzymaniach we Wro,ale się pomylił i po chwili wystrzelił tekstem: w Szczecinie już nie ma spikera z licencją Cały stadion o mało co nie padł ze śmiechu


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Wasz spiker jak graliśmy ostatni mecz to też opowiadał coś takiego. A prawda jest taka, że jakby dwóch zawodników Pogoni dostało czerwone kartki to nie moglibyście narzekać. Poziom meczu przemilczę. Zapewniam tylko, że Widzew grał jakieś 40 razy gorzej niż z Wisłą. Jedynie Stefano chciało się biegać a Fabiniakowi bronić.
              Matko - czy wejście dla Was wygląda Pogoniarzu jak dla gości? Ja rozumiem bezpieczeństwo ale sprawdzanie komórek, wnętrza portfeli sprawdzanie co ma się w butach, trzy razy przeszukiwanie (ochrona, ochrona, policja), wychodzenie POJEDYŃCZO do toalety w asyście ochroniarza. To jest... nie będę przeklinał ale CHORE.
              Trzydzieści kilka godzin w drodze - to jest wyjazd I wygrana
              Wesoło było w powrocie.

              ps. Pogoniarzu - wiemy jakie są układy pomiędzy naszymi klubami ale żeby wyzywac kibiców których nie ma jeszcze na sektorze to chyba przesada. Stąd nasza reakcja . A przy okazji oglądam teraz w C+ i wyzwiska pojawiły się w I połowie tez gdy w ogóle jeszcze nas nie było w Szczecinie bo dojechalismy na sam koniec I połówki. Było nas około 300 osób (sporo z FC niedaleko Szczecina położonych, nawet część z nas została z nimi na balety w Szczecinie ale ja już nie miałem sił).
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Ja pojawiłem się na meczu kilka minut przed jego rozpoczęciem i Widzewa na sektorze było już kilkadziesiąt osób i stąd jechanie na nich- co jest po prostu oznaką naszej słabości ,na co wpływ ma wiele spraw.
                Co do zachowania psów i ochrony to szkoda gadać-po prostu są popier...i przekonały się w tej rundzie wszystkie ekipy,które do nas zawitały-najbaboleśniej odzczuł to ŁKS,którego chyba z setka została przed bramami.W końcu mamy państwo policyjne
                Nas na bramach wyłapują na alkomatach i spisują i sprawdzają chłopaków jeżdżących na wyjazdy i kiedyś udzielających się na trybunach.Po prostu robią co mogą by obrzydzić wszystkim życie,a ci co mają coś wykręcić to i tak wykręcą.
                Co do samej gry, w Widzewie jak sam zauważyłeś grali tylko Napoleoni i Fabiniak ,reszta dno.
                Dziś Puchar Polski w rękach piłkarzy Dyskobolii,którzy gładko ograli w Bełchatowie Koronę 2:0.Na meczu w sumie piknik,bo te 3000 kibiców z Kielc jakoś niezbyt przykładało się do śpiewania,a jakieś 600-700 Dyskobolii pokazało się jak na swoje mozliwości bardzo dobrze ilościowo,ale werbalnie przeciętnie.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Trudny mecz na Konwiktorskiej, najważniejsze, że wygrany 1-0... Polonia Bytom to zdecydowanie najmocniejszy przeciwnik (no, może obok Odry), z którym przyszło nam mierzyć się tej wiosny - I liga im się po prostu należy. Mocniejszych już nie będzie, mam nadzieję - czyli pchamy się do oranżowej; zwłaszcza, że nie wiadomo, ile klubów spadnie...
                  Bardzo sympatyczna atmosfera na (wszystkich) trybunach - są pieśni i okrzyki, które jednoczą kibiców różnych drużyn (podobno daaawno temu mieliśmy zgodę, krążą takie legendy). A jak fajnie jest, gdy na pytanie "kto wygra mecz?!" kibice gości odpowiadają chórem "POLONIA!!!"

                  Pierwsza liga - dwie Polonie!!!
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Polonia Bytom to zdecydowanie najmocniejszy przeciwnik (no, może obok Odry), z którym przyszło nam mierzyć się tej wiosny - I liga im się po prostu należy.
                    Ja odnoszę wrażenie,że Polonia (B) nie jest taka mocna.Ale może i Ty masz rację.
                    Szkoda tylko,że nie mogłem jechać na ten mecz. Z tego co wiem to było ponad 300 osób czyli dosyć ładnie.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                    (podobno daaawno temu mieliśmy zgodę, krążą takie legendy).
                    Nie wiem czy dawno ale ja tę zgodę pamiętam.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z tego co wiem to było ponad 300 osób czyli dosyć ładnie.
                      No, było tyle.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem czy dawno ale ja tę zgodę pamiętam.
                      No proszę, to jednak nie plotki (swoją drogą, ale Ty stary jesteś , że takie rzeczy pamiętasz, to ponoć było w latach 70/80-tych...)
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                        No proszę, to jednak nie plotki (swoją drogą, ale Ty stary jesteś , że takie rzeczy pamiętasz, to ponoć było w latach 70/80-tych...)
                        Jeszcze w połowie lat osiemdziesiątych sztama na pewno była.Ja kiedyś miałem małą fanę a znam gościa który nosił cały czas szalik Polonii W w tamtych latach.
                        W zasadzie zgoda umarła śmiercią naturalną z braku kontaktów.Natomiast w latach dziewiędziesiątych do głosu doszli ludzie którzy pozrywali prawie wszystkie sztamy bądź doprowadzili do ich zerwania.No i została nam tylko Odra Opole i Arka Gdynia.Mamy też dobre układy z Cracovią ale do sztamy raczej nie dojdzie.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                          N(swoją drogą, ale Ty stary jesteś ,
                          No stary i ślepy.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Dobra, żeby nie było, że nie śledzę tematu... więc Widzew wygrał dziś gładziutko z Łęczną, co mnie bardzo cieszy .
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Widzew Łódzki Widzew siaalalalallalalaaa
                              W całej Polsce tylko RTS

                              Największy Polski klub za rok puchary
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                                Widzew Łódzki Widzew siaalalalallalalaaa
                                W całej Polsce tylko RTS

                                Największy Polski klub za rok puchary
                                Ten Harnaś z Bosmana wyraźnie źle na Ciebie wpływa
                                Żyj dalej złudzeniami...Za przekręty będzie największy...ale spadek
                                Pogoń Nowa-Zorza Tychowo 10:2 i wszystko jasne
                                Co do brazylianos w meczu z Legią ;są słabiuteńcy,ale po co sędziowie kręcą ich w każdym meczu jak baranów?To staje się już doprawdy nudne.
                                Przecież dziś powinni przegrać z 4:1 i nikt nie miałby pretensji,ale gdy karne gwiżdże się tylko w jedną słuszną stronę...
                                Rozwalił mnie Baniak po usłyszeniu niusika o przylocie do Gutowa 22 nowych brazylianos "a po co nam kur.. oni"
                                Co do niewystąpienia Majdana w dzisiejszym meczu są dwa wątki:
                                Pierwszy-
                                był ostatnio nawalony jak worek i pyszczył
                                Drugi-
                                na chama bird stawia na Gu ,by go opchnąć szybko za parę €
                                W/g mnie obie wersje są prawdopodobne i prawdziwe


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎