Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    A może w Warszawie to przecież też Polonia. Sorry ale to jest takie bagno,że ...
    Możesz jaśniej?
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
      Możesz jaśniej?
      Jeżeli chodzi o Warszawę to wkurza mnie opcja ze stadionem w Wodzisławiu.Więc może by tak grać w Warszawie w końcu to też Polonia.
      Bagno to jest cały Bytom i elity nim rządzące.Miasto zostało rozłożone na łopatki.Wszystkie powojenne rządy w Bytomiu przyczyniły się do tego jak to miasto teraz wygląda.A najgorsze jest to,że nowa władza dużo gada ale na razie nic z tego nie wynika.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        Zaległy mecz OE rozegrany w Płocku między Wisłą i Górnikiem Łęczna. Wynik 0-1. Jednym słowem tragedia. Po raz pierwszy stwierdzam, że ci piłkarze nie zasługują na grę w ekstraklasie. Więcej mi się nie chce pisać.
        Last edited by Pinio74; 16-05-2007, 06:50.
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Dobry i bardzo emocjonujący finał Pucharu UEFA. Oglądałem od 2 połowy do końca. Wiem że 90% ludzi było pewnie za Espanyolem, ale obiektywnie to jednak Sewilla była lepsza i zasłużenie zdobyła puchar. Nie wiem jak 1 połowa, ale w 2 mecz był wyrównany do momentu osłabienia Espanyolu. Po czerwonej kartce ta drużyna kompletnie przestała grać, to była gra do 1 bramki, Barcelona nawet nie kontrowała tylko wykopywali piłkę byle dalej. No i masa zmarnowanych sytuacji przy stanie 2:1 przez Sewillę, że już chyba nawet ja bym coś strzelił Słabo grał Kanoute, Kerzakow oraz Pandiani, Tamudo też niewidoczny. Za to nie wiem co chcieli od de la Peni, przecież jak jego zmienili to kompletnie nie było komu dograć choćby 1 podania na napastników. No i nie typuje się do karnego kolesia, któremu wcześniej wyszedł strzał życia oraz na 4 karnego jakiegoś juniora. Ale widać było że Espanyol ledwo już się na nogach trzymał i stąd brak precyzji. Świetna gra obu bramkarzy, w ogóle mecz na wysokim poziomie, a przy tym widowiskowy. Szkoda że takich meczów nie ma w LM, gdzie dominują piłkarskie szachy.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • lzkamil
            kierowca bombowca
            • 01-2003
            • 3611

            Ano właśnie, co mi się najbardziej podobało to otwarta gra, zupełnie nie jak finał. Może sie za dużo naoglądałem ligi mi... bogaczy No i obaj bramkarze niesamowici, co przedpiszca napisał.
            Lepszy jabol pod okapem
            niż GŻ, CP i KP !


            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Po raz kolejny przekonuje się, że puchar UEFA jest sto razy ciekawszy niż żenująca i nudna liga pseudomistrzów. LM to tylko wydarzenie medialne w którym emocji i prawdziwej piłki jest jak na lekarstwo co pokazuje tylko, że komercjalizacja wszystkiego i podporządkowanie biznesowi zabija sport i ciekawość wydarzeń.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                O, to i ja się dołączę. PUEFA też wydaje mi się ciekawszy. Entuzjastą LM byłem, kiedy mecze rozgrywano co 2 tygodnie i kiedy nie była to Liga Mistrzów, Wicemistrzów I Zespołów Z Dalszych Rejonów Tabeli.

                Warto czasem obejrzeć coś innego, wtedy człowiek myśli, "co się stało się" z tą LM? Ostatnio widziałem mecz Derby-Southampton o wejście do Premiership i finał Pucharu Francji Sochaux-Olympique Marsylia. Emocje i tempo nieporównywalne...

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  No i po dzisiejszych sensacyjnych rozstrzygnięciach w oranżowej ekstraklasie wzrosły szanse Polonii na powrót...
                  Last edited by Wujcio_Shaggy; 18-05-2007, 21:38.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                    No i po dzisiejszych sensacyjnych rozstrzygnięciach w oranżowej ekstraklasie wzrosły szanse Polonii na powrót...
                    Faktycznie nikt nie chce zdobyć w OE majstra ,a z II ligi nieliczni chcą/mogą wejść w to bagienko
                    Jutro na meczu z Craksą będzie maks 2000 twarzy na stadionie i pewnie albo zero ,lub cudem ze zgodami kilkadziesiąt fanów Triady).
                    Mecz o nic mimo zapewnionej kasy ,za utrzymanie się.

                    Rychło w czas panie Antoni .
                    Last edited by Pogoniarz; 18-05-2007, 23:08.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Faktycznie nikt nie chce zdobyć w OE majstra
                      Ręce opadają, przynajmniej mi po zawaleniu meczu w Łęcznej. Ciekawe, czy się "pozbierają" na dwa ostatnie mecze .

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ręce opadają, przynajmniej mi po zawaleniu meczu w Łęcznej. Ciekawe, czy się "pozbierają" na dwa ostatnie mecze .
                        Na ostatni na pewno nie
                        Chociaż pierwszy spiskowiec trenerskiej IV RP - Orest Lenczyk - ma na ten temat inną opinię.
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Mecz GKS BOT - Kolporter Korona udowodnił, że żadna z tych drużyn nie zasługuje na puchary. Przecież z taką obroną to oba te zespoły przegrały by dwucyfrówką ze średnią drużyna europejską. Mecz Zagłębie - Górnik to szok - widać, że Lubinanie doliczyli sobie punkty już przed meczem.
                          Liczę na dwie rzeczy - GKS BOT przegrywa oba mecze do końca. Zagłębie remisuje z Widzewem i ogrywa Legię i zostaje mistrzem. Aby tylko nie GKS
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Ale dlaczego?

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Bo Bełchatów jest za blisko Łodzi i mistrzostwo dla GKS BOT byłoby policzkiem dla kibiców Widzewa. Bo Bełchatów to dziura (Łódź, to też dziura, ale dużo większa). Bo mistrzostwo klubu z Bełchatowa udowodniłoby Zythumowi raz na zawsze, że można zbudować mistrzowską drużynę w oparciu o wstrętne pieniądze. Bo znowu by udowodniło Zythumowi, że fanatyczni kibice, dający się pociąć za swój klub, w zasadzie do niczego nie są potrzebni, kluby spokojnie sobie radzą w oparciu o pikników.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                W tym roku nikt z OE nie zasługuje na grę w Pucharach.W sumie przecież i tak jak zwykle po pierwszej rundzie normalnie będzie po wszystkiemu
                                Zrobiłem podsumowanie zespołów występujących na Papricanie i doszedłem do wniosku ,że takie ekipy jak Wisła P.,ŁKS, Górnik Ł, Górnik Z,Widzew prezentowały równie beznadziejny poziom jak chłopaki z plaży(niewiele lepiej zaprezentowała się Arka i Wisła K.)
                                Z innej beki.Ciekawe jak skonstruowany jest regulamin ligi i czy przewiduje takie kilkakrotne zmiany w trakcie trwania sezonu?Coś mi się wydaje ,że będą składane protesty i będzie się to znowu ciągnęło latami jak w przypadku Szczakowianki.
                                Ech chore to wszystko.
                                Do Pieczarka.Szczególnie poradziła sobie Amika Wronki...
                                Last edited by Pogoniarz; 19-05-2007, 08:53.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎