Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
    Oczywiście gratuluję Zagłęgiu MP'07, ale...

    ... tak skandalicznego meczu, to naprawdę dawno nie wiedziałem.

    Skandalem dla mnie była/o:

    1. Tradycyjna nieskuteczność, dzięki której powinniśmy wygrywać przynajmniej 3-0 w I połowie.
    2. Sędziowanie p. Siejewicza, który owszem pokazał bardzo słuszną czerwoną kartkę dla Choto, ale wcześniej wypaczył wynik meczu. Karny dla nas ewidentny - nawet bez powtórek C+ - oraz nieuznana bramka. Dlaczego nieuznana? Zagadka...

    Ciśnie się na klawiaturę więcej, ale nie mogę, bo za to jest prokuratror.
    Oglądałem mecz w necie i nie zgadzam się z tymi zarzutami, zresztą podobnie już napisali na 90 minut.pl i się temu dziwie:

    1. Karny - może i lekko Vaclawik zahaczył Legioniste, ale to było tak że ten nie zwracając na to uwagi przebiegł jeszcze ze 2-3 metry po czym teatralnie upadł. I za to dostał kartkę. Jakby był lepszym aktorem albo cwańszym piłkarzem, to mógłby karniaka wywalczyć.
    2. Nieuznana bramka - było tam olbrzymie zamieszanie, ciężko jednoznaczie powiedzieć tym bardziej że na necie jakość słaba jest. Ale liniowy był zdecydowany w swojej postawie i to on przekonał Siejewicza. Poza tym nawet komentatorzy z Warszawskiej stacji TVN przyznali że bodajże Choto faulował przy tym strzale obrońcę gości więc jak dla mnie była to raczej słuszna decyzja.

    A mecz dramatyczny i sytuacje także ciężkie do wyrokowania, spodziewałem się od razu nagonki że pewnie Lubin mecz kupił.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Jak po tytuł to tylko na Legii,na Legii...Nie spodziewałem się ,że Zagłębie wygra,a jednak mają majstra i gratulacje dla nich
      Ja dzisiaj nie byłem na Papricanie, wolałem zasilać budżet domowy Z tego co wiem Bełchatowa raptem 300 twarzy,(miało być podobno 1000 -dobrze,że nie zostali mistrzem
      Last edited by Pogoniarz; 26-05-2007, 19:38.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
        A mecz dramatyczny i sytuacje także ciężkie do wyrokowania, .
        A ja w dalszym ciągu, mimo mnóstwa powtórek, obstaję przy swoim. Oczywiście, że Smoła mógł się przwrócić wcześniej, ale to nie ma znacznia. Zahaczenie o nogi było, więc faul był.
        Przy nieuznanej bramce dla nas widzę symulowany upadek obrońcy.

        spodziewałem się od razu nagonki że pewnie Lubin mecz kupił
        Nie twierdzę, że kupił. Twierdzę, że w decydujących momentach meczu Siejewicz i jego pomagierzy podejmowali skandaliczne decyzje.
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          Gratulacje dla Zagłębia. Dobrze, że Mistrzem został normalny klub a nie jakiś tymczasowy przypałowiec. Dziś miałem dobry dzień i czułem w kościach, że tak będzie.

          PS. A Widzew... no cóż, jeszcze zaświeci słoneczko . Cieszę się, że mogłem kibicować 26. sezon mojemu Widzewkowi .
          Attached Files
          Last edited by mr-perez; 26-05-2007, 19:52.
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Oglądałem mecz w Canal+ i zauważyłem jedno - pomiędzy upadającym zawodnikiem a sędzią liniowym było coś koło 10 osób. Pan z chorągiewką to chyba ma rentgena w oczach.

            A faul Vaclawika na Smolińskim ewidentny. Młody i naiwny próbował się jeszcze utrzymać na nogach, zamiast padać od razu. No i za tę ambicję sędzia go "nagrodził".

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Oglądałem mecz w Canal+ i zauważyłem jedno - pomiędzy upadającym zawodnikiem a sędzią liniowym było coś koło 10 osób. Pan z chorągiewką to chyba ma rentgena w oczach.

              A faul Vaclawika na Smolińskim ewidentny. Młody i naiwny próbował się jeszcze utrzymać na nogach, zamiast padać od razu. No i za tę ambicję sędzia go "nagrodził".
              No więc właśnie...
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                A w drugiej lidze wszystko po naszej myśli - Polonia Bytom wygrywa na wyjeździe z KSZO Ostrowiec 2:0, Polonia Warszawa przegrywa w Legnicy 0:4 ( ) Zagłębie Sosnowiec traci punkty ze Śląskiem i to u siebie... Jak jeszcze jutro Jagiellonia i Lechia Gdańsk nie wygrają swoich meczów to pomyślę, że niebiosa czuwają nad Polonią Bytom
                Za awans

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  Co do nieuznanej bramki Rogera. Obejrzałem właśnie kolejną powtórkę, tym razem z perspektywy, z której wcześniej nie widziałem tej sytuacji i stwierdzam, że oczywiście faul był. Zwracam honor.
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    No to pozostaje jeszcze sprawa karnego.

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co do nieuznanej bramki Rogera. Obejrzałem właśnie kolejną powtórkę, tym razem z perspektywy, z której wcześniej nie widziałem tej sytuacji i stwierdzam, że oczywiście faul był. Zwracam honor.
                      No tak, to był nie Choto a Roger. Ja tylko pisałem że ciężko mi ocenić te decyzje, jednak skoro nawet komentatorzy przyznali rację sędziemu, to rzeczywiście tak musiało być. Jeszcze tylko trzeba się dokładnie przyjrzeć upadkowi w polu karnym Smolińskiemu
                      Dla mnie Legia na pewno nie była gorszym zespołem w tym meczu, a sędziowie nie byli przekupieni. Gdyby odwrócić cele obu drużyn, Legia na pewno gładko by wygrała.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jeszcze tylko trzeba się dokładnie przyjrzeć upadkowi w polu karnym Smolińskiemu
                        Tu faul był na pewno.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                        a sędziowie nie byli przekupieni.
                        Naprawdę nie twierdzę, że tak było. Siejewicz po prostu nas nie lubi. Sprawdźcie sobie ile meczów w tym sezonie sędziował nam pan Hubert i jakie były wtedy wyniki.
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Gratulacje dla Zagłębia. Dobrze, że Mistrzem został normalny klub a nie jakiś tymczasowy przypałowiec.
                          Mimo dobrej ekipy hools Zagłębie jestdla mnie takim samym klubem jak Bełchatów.Nie wiem jak w tym sezonie bo się nie interesowałem ale pamiętam 91 rok jak robili majstra przy pustych trybunach.Smutne to było.Zresztą Bełchatów też się nie popisał,300 w Szczecinie Jak oni wypadają na tle takiego Górnika który walczył o utrzymanie i do Gdyni pojechało 700 osób.

                          Jeszcze tylko dwie kolejki.Trzymam kciuki.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak oni wypadają na tle takiego Górnika który walczył o utrzymanie i do Gdyni pojechało 700 osób.
                            Wypadają bardzo dobrze. O ile pamiętam, u nich nigdy nie trzeba było obniżać cen biletów do 5 zł żeby zgromadzić odpowiednią liczbę osób.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Oj były wczoraj emocje, ale wszystko dobrze się skończyło i ZAGŁĘBIE MISTRZEM POLSKI jest
                              Sponsor załatwił telebim na mecz i ustawił go w centrum miasta. Kilka tysięcy osób przybyło oglądać spotkanie (około 1500 pojechało do Warszawy), a po ostatnim gwizdku wielka feta i świętowanie w całym mieście do rana. Jeszcze teraz co jakiś czas słychać śpiewy powracających kibiców .

                              Comment

                              • mr-perez
                                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                                • 09-2005
                                • 514

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                                wielka feta i świętowanie w całym mieście do rana.
                                Tak samo było u nas 10 lat temu... jak ten czas leci .
                                RTS WIDZEW
                                www.kapsle.piwko.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎