Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Gdyby oni potrafili GRAĆ, to już dawno nie graliby w Widzewie.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      Powiem tylko,że Polonii za takie przygotowanie stadionu do meczu zamknęliby stadion na długo.Jak znam życie Górnikowi ujdzie to płazem ale kto by zadzierał z Allianzem?
      Kiszot sorry, ale znów jak Cię lubię tak nie rozumiem. Co tu ma przygotowanie stadionu do rzeczy? Napisali tam gdzieś na jakichś banerach prośbę do kibiców żeby Ci zdemolowali stadion? To są ludzie czy zwierzęta? Właściwie odwołanie do zwierząt jest nie na miejscu bo te raczej nie niszczą dla samego niszczenia.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kiszot sorry, ale znów jak Cię lubię tak nie rozumiem. Co tu ma przygotowanie stadionu do rzeczy? Napisali tam gdzieś na jakichś banerach prośbę do kibiców żeby Ci zdemolowali stadion? To są ludzie czy zwierzęta? Właściwie odwołanie do zwierząt jest nie na miejscu bo te raczej nie niszczą dla samego niszczenia.
        A to,że jak u nas był remont drogi przed stadionem to policja nie chciał zezwolić na mecze o super sektorze dla gości już nie wspomnę.A sektor gości na stadionie Górnika to tragedia.Zmurszały beton,kamienie czy jakies blaszaki.Ale są równi i równiejsi.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          A to,że jak u nas był remont drogi przed stadionem to policja nie chciał zezwolić na mecze o super sektorze dla gości już nie wspomnę.A sektor gości na stadionie Górnika to tragedia.Zmurszały beton,kamienie czy jakies blaszaki.Ale są równi i równiejsi.
          Ale w jaki sposób "Zmurszały beton,kamienie czy jakieś blaszaki" prowokują do takich a nie innych zachowań?
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Jako piknik nigdy tego nie zrozumiesz. Tylko prawdziwy kibic wie, że jeśli gdzieś leży kawałek betonu, to trzeba nim rzucić.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Jako piknik nigdy tego nie zrozumiesz. Tylko prawdziwy kibic wie, że jeśli gdzieś leży kawałek betonu, to trzeba nim rzucić.
              Wsadź se nos do....rzyci.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale w jaki sposób "Zmurszały beton,kamienie czy jakieś blaszaki" prowokują do takich a nie innych zachowań?
                Nie,nie prowokują i nigdzie nie pisałem,że było inaczej.Po prostu opisałem jak to bywa z pozwoleniami policji na organizację imprez masowych.Natomiast to co się odbyło w Zabrzu było odpowiedzią na zachowanie żaboli w temacie użyczenia ich stadionu do odbywania na nim meczy przez Polonię.Generalnie cała akcja miała byc bardziej widowiskowa i miałą prowadzić w konsekwencji do zamknięcia stadionu Górnika.Niestety wyszło tak jak wyszło czyli nie dało się osiągnąć zamierzonego celu,szkoda.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie,nie prowokują ... .Generalnie cała akcja miała byc bardziej widowiskowa i miała prowadzić w konsekwencji do zamknięcia stadionu Górnika.Niestety wyszło tak jak wyszło czyli nie dało się osiągnąć zamierzonego celu,szkoda.
                  taa bardzo normalne...

                  Szacunek dla Piknika, kibole do śmietnika.
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale w jaki sposób "Zmurszały beton,kamienie czy jakieś blaszaki" prowokują do takich a nie innych zachowań?
                    Zmurszały beton w połączeniu z kolorem np. zielonym, niebieskim itp. to istna mieszanka wybuchowa , przecież to jest strasznie prowokujące... już przy pisaniu tego posta ciśnienie mi skoczyło .
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                      taa bardzo normalne...

                      Szacunek dla Piknika, kibole do śmietnika.

                      ART mam oficjalną prośbę- zwróć uwagę Biermannowi, że nawet jeżeli nie zgadza się z przedmówca mógłby nie obrażać innych ludzi. NIe wspomnę już o głupkowatym generalizowaniu
                      Zaczyna mnie to męczyć, że on może bezkarnie obrażać innych i jeszcze uważa, że to w porządku a nie w porządku jest tylko np.: obrażanie jego osoby.
                      Ten post powinien wylądować w przechmielinach.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wsadź se nos do....rzyci.
                        ART mam oficjalną prośbę- zwróć uwagę Kiszotowi, że nawet jeżeli nie zgadza się z przedmówca mógłby nie obrażać innych ludzi.

                        Zaczyna mnie to męczyć, że on może bezkarnie obrażać innych i jeszcze uważa, że to w porządku a nie w porządku jest tylko np.: obrażanie jego osoby.
                        Ten post powinien wylądować w przechmielinach.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                          Natomiast to co się odbyło w Zabrzu było odpowiedzią na zachowanie żaboli w temacie użyczenia ich stadionu do odbywania na nim meczy przez Polonię.Generalnie cała akcja miała byc bardziej widowiskowa i miałą prowadzić w konsekwencji do zamknięcia stadionu Górnika.Niestety wyszło tak jak wyszło czyli nie dało się osiągnąć zamierzonego celu,szkoda.
                          Po pierwsze, nie słyszałem o tym, żeby był w Polsce obowiązek użyczania stadionu innemu klubowi.

                          Po drugie, myślę że Twoja wypowiedź pozbawiła wiele osób złudzeń na Twój temat.

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Generalnie cała akcja miała byc bardziej widowiskowa i miałą prowadzić w konsekwencji do zamknięcia stadionu Górnika.Niestety wyszło tak jak wyszło czyli nie dało się osiągnąć zamierzonego celu,szkoda.
                            Są dwie możliwości: albo nie myślisz co piszesz, albo piszesz co myślisz.
                            W obu przypadkach Ci współczuję.
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              Bez komentarza
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10742

                                moim zdaniem Dyskobolia była lepszym zespołem ale niestety to Zwezda strzeliła bramkę , z nadzieją czekam na rewanż
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎