Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Ty jestes takim ignorantem czy tylko udajesz? Wybierasz sobie na tapetę jakiś wycinek i kurczowo się go trzymasz udając,że niczego poza nim nie ma.
    To Ty zamiast szalika zacznij mózgu używać. Wszyscy dookoła trąbią, że dzisiejszy futbol tym różni się od dawnego, że sukces bez kasy nie jest możliwy, a Ty twierdzisz że jest odwrotnie.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      To Ty zamiast szalika zacznij mózgu używać. Wszyscy dookoła trąbią, że dzisiejszy futbol tym różni się od dawnego, że sukces bez kasy nie jest możliwy, a Ty twierdzisz że jest odwrotnie.
      To jakim prawem znawco Polonia,która organizacyjnie a i może sportowo powinna być w co najmniej III lidze,gra w Ekstraklasie i to bynajmniej nie jest czerwoną latarnią?
      Z innej strony popatrz na Ptaka.Facet ma kasę ale za to sukcesów już nie.
      Last edited by kiszot; 21-11-2007, 04:44.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        A "chuligany" mają swój kodeks.

        http://pl.youtube.com/watch?v=QN6Quz...eature=related
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          To jakim prawem znawco Polonia,która organizacyjnie a i może sportowo powinna być w co najmniej III lidze,gra w Ekstraklasie i to bynajmniej nie jest czerwoną latarnią?
          Z innej strony popatrz na Ptaka.Facet ma kasę ale za to sukcesów już nie.
          Prawem kaduka - bo PZPN nie przestrzega prawa, które sam tworzy. Zresztą, zobaczysz że jak spadnie z OE, to na jednym spadku nie skończy.

          Z kasą Ptaka jest jak z yeti - wszyscy o niej mówią, ale jak przychodzi do konkretów, to nikt jej nie zobaczył.
          Last edited by arcy; 21-11-2007, 12:09.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Tak sie zastanawiam co się stało,że nasi kibice forumowi tak nagle zamilkli po meczu z Serbią? Ja nie ogladałem ale czyżby wszyscy inni poszli w moje ślady? Chyba nie jesteście tylko kibicami sukcesu?
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Ja chciałem obejrzeć mecz, ale kumple schowali mi kapcie i nie mogłem zasiąść przed telewizorem.

              Poszedłem więc w butach do knajpy i między 0:1 i 1:2 mocno kibicowałem.

              A na poważnie, momentami chłopaki grali bardzo ładnie i klepali sobie piłkę między Serbami, jednak zdolność do marnowania wysiłku w trymiga znowu dała o sobie znać. I w tym chyba największy problem - za łatwo dajemy się stłamsić i tracimy łatwe bramki.

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Oglądałem sobie na Eurosporcie skróty ostatnich meczów eliminacyjnych ME, m.in. mecz Niemcy-Walia. Zawodnik niemiecki Lucas Podolski następująco skomentował niewykorzystaną okazję: k#@&a mać.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oglądałem sobie na Eurosporcie skróty ostatnich meczów eliminacyjnych ME, m.in. mecz Niemcy-Walia. Zawodnik niemiecki Lucas Podolski następująco skomentował niewykorzystaną okazję: k#@&a mać.
                  Znaczy sie zna co najmniej 2 języki a nawet można powiedzieć,że trzy.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak sie zastanawiam co się stało,że nasi kibice forumowi tak nagle zamilkli po meczu z Serbią? Ja nie ogladałem ale czyżby wszyscy inni poszli w moje ślady? Chyba nie jesteście tylko kibicami sukcesu?
                    No to się wypowiem.
                    Przyznam szczerze, że wk..., no może drażni mnie zamieszanie, które wywołano po wywalczeniu awansu do finałów. Cieszę się z tego awansu i trzymałem za niego kciuki. Ale by medale i ordery rozdawać. Zrobiono z Naszych reprezentantów i trenera pół- bogów. A jakiż to sukces w porównaniu ze srebrem siatkarzy i piłkarzy ręcznych!!!
                    Rozumiem, że to pierwszy raz, że tylu kibiców itd itp, ale bez przesady.
                    A potem się dziwimy, że nie żrą trawy na Mistrzostwach. A jak mają żreć skoro już po samym awansie stawiamy im pomniki.
                    A potem komentarze po meczu z Niemcami, że Nasi piłkarzy grali bardzo ambitnie i zostawili na boisku serce. Cholernie ciężko pół-bogowi zostawić zdrowie na boisku.
                    Nie róbmy z nich pół-bogów. Niech grają i walczą.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • kibi
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 1875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tak sie zastanawiam co się stało,że nasi kibice forumowi tak nagle zamilkli po meczu z Serbią? Ja nie ogladałem ale czyżby wszyscy inni poszli w moje ślady? Chyba nie jesteście tylko kibicami sukcesu?
                      Uważam, ze jak na mecz o pietruszkę, bez kluczowych zawodników, osiągnięty wynik jest bardzo przyzwoity, a i gra przez dużą część meczu była całkiem do przyjęcia, wziąwszy poprawkę na fatalne boisko.
                      Malkontentom przypominam, jak w podobnej sytuacji, już po osiągnięciu awansu do mistrzostw świata, w ostatnim meczu nasze orły sromotnie poległy na Białorusi.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tak sie zastanawiam co się stało,że nasi kibice forumowi tak nagle zamilkli po meczu z Serbią? Ja nie ogladałem ale czyżby wszyscy inni poszli w moje ślady? Chyba nie jesteście tylko kibicami sukcesu?
                        Najpierw sam prowokujesz ludzi a później się żalisz jakim to Ty jesteś biednym kibicem i górnikiem i wszyscy się bez powodu Ciebie czepiają
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          Mecz w sumie bardzo ciężki do oglądania, fatalny stan murawy i puste trybuny jakoś nie wpływały na dobry odbiór. Polacy grali dość chaotycznie, ale ambicji nie można było im odmówić. Bramka Murawskiego ładna, podanie Lewandowskiego jeszcze ładniejsze. Na początku drugiej połowy nasza gra wyglądała moim zdaniem bardzo przyzwoicie, gol Matusiaka i wyglądąło na to, że po sprawie. Potem przyszły te feralne 2 minuty (69-70 min.) i remis. Polacy siedli, a Serbowie poczuli krew (podobno z ławki Serbów poszła informacja, że Finowie prowadzą z Portugalią 1-0 i Serbowie rzucili się do ataków). W sumie remis sprawiedliwy. Co do Fabiańskiego to mnie nie przekonał, kilka razy dobrze obronił, ale przy bramkach mógł zachowac się lepiej (przy 1 bramce stał przy krótkim słupku, a przy 2 w ogóle nie zareagował na wrzutkę).
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Mnie zaciekawił stan tego czegoś co powinno zwać się murawą.Po Serbach nie spodziewałem się ,że mogą odwalić taką "kaszanę" z przygotowaniem.Co do ilości kibiców na trybunach,też maskara.Sam mecz niezły i gdyby nasi zachowali siły to pewnie by dowieźli zwycięstwo,ale wyraźnie opadli z sił.
                            Z innej beczki, do eliminacji MŚ startujemy z drugiego koszyka i nie trafimy na Anglię ,Rumunię,Szkocję,Turcję,Bułgarię,Szwecję,Rosję,Izr ael.
                            Jakoś to będzie
                            Last edited by Pogoniarz; 23-11-2007, 12:16.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to się wypowiem.
                              Przyznam szczerze, że wk..., no może drażni mnie zamieszanie, które wywołano po wywalczeniu awansu do finałów. Cieszę się z tego awansu i trzymałem za niego kciuki. Ale by medale i ordery rozdawać. Zrobiono z Naszych reprezentantów i trenera pół- bogów. A jakiż to sukces w porównaniu ze srebrem siatkarzy i piłkarzy ręcznych!!!
                              Rozumiem, że to pierwszy raz, że tylu kibiców itd itp, ale bez przesady.
                              A potem się dziwimy, że nie żrą trawy na Mistrzostwach. A jak mają żreć skoro już po samym awansie stawiamy im pomniki.
                              A potem komentarze po meczu z Niemcami, że Nasi piłkarzy grali bardzo ambitnie i zostawili na boisku serce. Cholernie ciężko pół-bogowi zostawić zdrowie na boisku.
                              Nie róbmy z nich pół-bogów. Niech grają i walczą.
                              Otóż to.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Najpierw sam prowokujesz ludzi a później się żalisz jakim to Ty jesteś biednym kibicem i górnikiem i wszyscy się bez powodu Ciebie czepiają
                                Owszem prowokuję bo taka mam już naturę ale nigdzie nie pisałem,że jestem biednym kibicem czy górnikiem.Powiem więcej,jestem bogaty ...duchem.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎