Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8084

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Podczas dzisiejszego meczu ŁKS - Widzew "kibice" obu drużyn rzucali w siebie płonącymi racami i palili jakieś szmaty. Wywieszali też obraźliwe transparenty. Wrzeszczeli coś o paniach trudniących się nierządem, którym trzeba strzelić gola. Może ktoś "kumaty" wyjaśni nam popcornom w jaki sposób wpłynęło to na jakość dopingu i podniosło poziom widowiska?
    Ja nie jestem z miasta Łodzi więc nie znam się na tym.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8963

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Podczas dzisiejszego meczu ŁKS - Widzew "kibice" obu drużyn rzucali w siebie płonącymi racami i palili jakieś szmaty. Wywieszali też obraźliwe transparenty. Wrzeszczeli coś o paniach trudniących się nierządem, którym trzeba strzelić gola. Może ktoś "kumaty" wyjaśni nam popcornom w jaki sposób wpłynęło to na jakość dopingu i podniosło poziom widowiska?

      Przecież to proste, Zythum i jemu podobni napiszą, że tak powinno być na każdym meczu (coś się działo) a w ogóle to policja wywieszała obraźliwe hasła i i prowokowała zamieszki, bo chcieli pałować jak leci i spóźniony śmigus dungus urządzali.

      Może być kłopot jedynie dla nich z teorią majstrowania przy relacji, gdyż mecz był na żywo.
      Jednak wierzę, że Zythum przekaże nam "prawdę" o zamieszkach.
      Last edited by Ahumba; 12-04-2008, 11:16.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Gopher
        Senior
        • 10-2007
        • 450

        Trzeba było mecz oglądać a nie patrzeć na trybuny i czytać hasła . A to że pozdrawiali się nawzajem to już normalne i nie tylko w Polsce się zdarza.
        Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8963

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gopher Wyświetlenie odpowiedzi
          Trzeba było mecz oglądać a nie patrzeć na trybuny i czytać hasła . A to że pozdrawiali się nawzajem to już normalne () i nie tylko w Polsce się zdarza.
          Odpowiem Ci tak, to że gdzieś się obrażają i napieprzają, wcale nie znaczy, że to normalne i tak powinno być.

          Przenosząc na nasz piwny ogródek - To, że większość Polaków pije Żywiec, Tyskie i inne koncerniaki, nie znaczy, że tak jest dobrze i tak powinno być
          Last edited by Ahumba; 12-04-2008, 12:00.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            Na moim podwórku całkiem całkiem
            Pogoń jak na razie wszystko u siebie: 2:0, 4:0, 5:0, 4:0
            Stal 1:0 wyjazd, 2:0 dom, 8:0 wyjazd , 1:0 dom i z czerwonej latarni awansowała o kilka miejsc do góry.
            Pogoń dorzuciła 2:0 dom,Stal 2:1,wyjazd i 2:1 dom .Tak wyglądała "murawa" Stali godzinę przed rozpoczęciem spotkania
            Click image for larger version

Name:	Obraz 244.jpg
Views:	1
Size:	91,6 KB
ID:	2025711
            Mecz się odbył...Nie wiem kiedy będzie to coś co pozostało po murawie będzie ją przypominało
            Mecz Pogoni z Darzborem Szczecinek słabiutki,Stali z Lechem Czaplinek stał na wyższym poziomie i gdyby piłka nie stawała w wodzie to Stal mogłaby wygrać z 8:3
            Last edited by Pogoniarz; 13-04-2008, 08:00.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Podczas dzisiejszego meczu ŁKS - Widzew "kibice" obu drużyn rzucali w siebie płonącymi racami i palili jakieś szmaty. Wywieszali też obraźliwe transparenty. Wrzeszczeli coś o paniach trudniących się nierządem, którym trzeba strzelić gola. Może ktoś "kumaty" wyjaśni nam popcornom w jaki sposób wpłynęło to na jakość dopingu i podniosło poziom widowiska?
              Nie rozumiem za bardzo przesłania Twjego posta. Oczywiste jest to, że żaden prawdziwy kibic nie chciałby oglądać takich scen jak na derbach Łodzi, ale nie oszukujmy się, lepiej nie będzie. Czego się spodziewałeś? ŁKS miał pozdrawiać Widzew słowami: "witamy naszych zacnych przeciwników"?
              Jeżeli możesz to napisz komu Ty kibicujesz i czy w ogóle chodzisz na mecze, bo czytając Twoje posty w tym temacie można wywnioskować, że dla Ciebie każdy kibic to bandyta i złodziej. Tak jak dla Waltera i Miklasa.

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Pogoniarz, mówiłem że Stal ma potencjał tylko brakuje im nieco ogrania, ale z 8 meczów wygranych w lidze pod rząd to już oni sami chyba się przestraszyli takiej passy Szkoda tylko że po sezonie klub może przestać istnieć. A Pogoń mam nadzieję wejdzie wyżej, bo to nie jest liga dla nich pod każdym względem.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie rozumiem za bardzo przesłania Twjego posta.
                  Właśnie! Kolego Arcy, proszę o wyjaśnienie z jakich pozycji ideowych piszesz swoje posty. Chciałbym, abyś był po słusznej stronie. Prosta niechęć do chamstwa i stadionowego bandytyzmu raczej eliminują Cię z grona osób, które są upoważnione do zabierania głosu w tym temacie. Jeśli jesteś w dodatku mentalnym piknikiem, to nie wracaj więcej w te rejony forum.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie rozumiem za bardzo przesłania Twjego posta. Oczywiste jest to, że żaden prawdziwy kibic nie chciałby oglądać takich scen jak na derbach Łodzi, ale nie oszukujmy się, lepiej nie będzie. Czego się spodziewałeś? ŁKS miał pozdrawiać Widzew słowami: "witamy naszych zacnych przeciwników"?
                    Jeżeli możesz to napisz komu Ty kibicujesz i czy w ogóle chodzisz na mecze, bo czytając Twoje posty w tym temacie można wywnioskować, że dla Ciebie każdy kibic to bandyta i złodziej. Tak jak dla Waltera i Miklasa.
                    No właśnie podejście "nie oszukujmy się, lepiej nie będzie" jest dla mnie szczytem zdebilenia. Ciekawe, ile osób w Anglii też tak kiedyś uważało. Czego się spodziewałem - chyba za wiele. Chyba za dużo naoglądałem się ligi angielskiej czy niemieckiej.

                    Na piłkę nie chodzę. Chodziłem jak miałem 13-14 lat. Też darłem mordę że "sędzia h.." i że "gola, gola, strzelcie k....m gola". Potem zmądrzałem. Od kilkunastu lat chodzę na żużel, choć obecnie i z tym będę miał problem. Poza tym, poziom polskiej ligi piłkarskiej jest tak żenujący, że nawet gdyby wstęp był darmowy, nikt mnie tam jeszcze długo nie zaciągnie.

                    Chciałem się kiedyś wybrać na Legię jak przyjeżdżał Ruch. Ale nie będę wyrabiał żadnego idiotycznego identyfikatora. Młody jestem, poczekam, kiedyś będzie normalnie.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pogoń mam nadzieję wejdzie wyżej, bo to nie jest liga dla nich pod każdym względem.
                      No w sumie masz rację. To klub o potencjale sportowym, organizacyjnym i finansowym na miarę III ligi.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8084

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        No właśnie podejście "nie oszukujmy się, lepiej nie będzie" jest dla mnie szczytem zdebilenia. Ciekawe, ile osób w Anglii też tak kiedyś uważało. Czego się spodziewałem - chyba za wiele. Chyba za dużo naoglądałem się ligi angielskiej czy niemieckiej.

                        Na piłkę nie chodzę. Chodziłem jak miałem 13-14 lat. Też darłem mordę że "sędzia h.." i że "gola, gola, strzelcie k....m gola". Potem zmądrzałem. Od kilkunastu lat chodzę na żużel, choć obecnie i z tym będę miał problem. Poza tym, poziom polskiej ligi piłkarskiej jest tak żenujący, że nawet gdyby wstęp był darmowy, nikt mnie tam jeszcze długo nie zaciągnie.

                        Chciałem się kiedyś wybrać na Legię jak przyjeżdżał Ruch. Ale nie będę wyrabiał żadnego idiotycznego identyfikatora. Młody jestem, poczekam, kiedyś będzie normalnie.
                        I takim sposobem zostało ci siedzenie przed monitorem i narzekanie jak to jest źle na naszych stadionach.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Ale ja się nie skarżę.

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

                            Chciałem się kiedyś wybrać na Legię jak przyjeżdżał Ruch. Ale nie będę wyrabiał żadnego idiotycznego identyfikatora.
                            Najpierw narzekasz na chuligaństwo na stadionach, a potem przekreślasz jeden z podstawowych narzędzi walki z nim jakim jest identyfikacja każdego uczestnika widowiska sportowego.
                            Bądź konsekwentny!
                            I jeszcze jedna rzecz. O ile sobie dobrze przypominam to na Twoim ukochanym żużlu też dochodzi do spięć między kibicami i była również afera korupcyjna z końca zeszłego sezonu, a jednak nie piszesz tutaj że żużel jest be.
                            Z piłkarskimi pozdrowieniami

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Najpierw narzekasz na chuligaństwo na stadionach, a potem przekreślasz jeden z podstawowych narzędzi walki z nim jakim jest identyfikacja każdego uczestnika widowiska sportowego.
                              Bądź konsekwentny!
                              Arcy, bądź konsekwentny. Idziesz do teatru, kina, opery - wszędzie otrzymujesz identyfikator, jesteś fotografowany, spisywany itd. A na stadionie szajba Ci odbija i wołasz "nie pozwalam". Zastanów się nad sobą, trochę konsekwencji nie zaszkodzi.

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                Wajdzie pozostał jeszcze jeden film do nakręcenia. Będzie to bez
                                wątpienia dzieło wiekopomne i niedoścignione - film
                                biograficzny o panu Listkiewiczu :
                                "Człowiek z granitu". Nic go nie zniszczy
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎