Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ppns Wyświetlenie odpowiedzi
    Wajdzie pozostał jeszcze jeden film do nakręcenia. Będzie to bez
    wątpienia dzieło wiekopomne i niedoścignione - film
    biograficzny o panu Listkiewiczu :
    "Człowiek z granitu". Nic go nie zniszczy
    Jak to podobno na najbliższym zjeździe cały zarząd ma się podac do dymisji.Czekamy.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Arcy, bądź konsekwentny. Idziesz do teatru, kina, opery - wszędzie otrzymujesz identyfikator, jesteś fotografowany, spisywany itd. A na stadionie szajba Ci odbija i wołasz "nie pozwalam". Zastanów się nad sobą, trochę konsekwencji nie zaszkodzi.
      Dziwne macie teatry, kina i opery w Świebodzinie

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak to podobno na najbliższym zjeździe cały zarząd ma się podac do dymisji.Czekamy.
        No właśnie , poczekamy , zobaczymy.
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          Najpierw narzekasz na chuligaństwo na stadionach, a potem przekreślasz jeden z podstawowych narzędzi walki z nim jakim jest identyfikacja każdego uczestnika widowiska sportowego.
          Bądź konsekwentny!
          I jeszcze jedna rzecz. O ile sobie dobrze przypominam to na Twoim ukochanym żużlu też dochodzi do spięć między kibicami i była również afera korupcyjna z końca zeszłego sezonu, a jednak nie piszesz tutaj że żużel jest be.
          Z piłkarskimi pozdrowieniami
          Hahahahaha! O rety! Nie wytrzymam!

          Identyfikatory nie są żadnym narzędziem, bo ich wprowadzenie niczego nie zmieniło. Narzędziem walki z chuliganami są podwyżki cen biletów, zakazy stadionowe, zakaz stosowania rac itp., surowe kary wymierzane przez sądy.

          Poza tym, ja mogę sobie po prostu nie życzyć ujawniania moich danych osobowych prywatnym przedsiębiorstwom jakimi są kluby, ani tym bardziej firmom ochroniarskim o marnej reputacji.

          Owszem, na żużlu też dzieją się różne rzeczy. Np. jeden sprzedany mecz na sezon. Dramat!

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

            Narzędziem walki z chuliganami są podwyżki cen biletów, zakazy stadionowe, zakaz stosowania rac itp., surowe kary wymierzane przez sądy.

            Poza tym, ja mogę sobie po prostu nie życzyć ujawniania moich danych osobowych prywatnym przedsiębiorstwom jakimi są kluby, ani tym bardziej firmom ochroniarskim o marnej reputacji.

            Owszem, na żużlu też dzieją się różne rzeczy. Np. jeden sprzedany mecz na sezon. Dramat!
            1. Podwyżki spowodują, że na stadionach po 30 tysięcy miejsc (a takie będą po EURO 2012) będzie po 4-5 tysięcy pikników, którzy przyjdą tylko wtedy kiedy drużyna będzie grała dobrze.

            2. Zakazy stadionowe są, a kibice z zakazami i tak jeżdżą na mecze, tylko nie wchodzą na stadion, ale zapewniam Cię, że biorą czynny udział w "atrakcjach" poza stadionami.

            3. Zakaz stosowania rac też jest. Klub za odpalenie jednej racy przez kibiców płaci 1000 zł kary. Problem jest w tym, że jest dopuszczana sytuacja, w której taka raca znajduje się na stadionie.

            4. Ujawniewnie danych osobowych jest wymogiem uczestnictwa na meczach Legii Warszawa (i nie tylko). Taki mecz to jednak nie szkoła podstawowa i nie masz obowiązku w nim uczestniczyć. Nie akceptujesz regulaminu to nie oglądasz meczu - prosta sprawa. Ciekawe czy jak na żużlu wprowadzą identyfikatory (a prędzej czy później wprowadzą) to czy też zrezygnujesz z uczestnictwa w meczach.

            5. Jeden sprzedany mecz na sezon to o jeden mecz za dużo. A mecz sprzedany to mecz sprzedany, bez względu w jakiej dyscyplinie.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
              1. Podwyżki spowodują, że na stadionach po 30 tysięcy miejsc (a takie będą po EURO 2012) będzie po 4-5 tysięcy pikników, którzy przyjdą tylko wtedy kiedy drużyna będzie grała dobrze.

              2. Zakazy stadionowe są, a kibice z zakazami i tak jeżdżą na mecze, tylko nie wchodzą na stadion, ale zapewniam Cię, że biorą czynny udział w "atrakcjach" poza stadionami.

              3. Zakaz stosowania rac też jest. Klub za odpalenie jednej racy przez kibiców płaci 1000 zł kary. Problem jest w tym, że jest dopuszczana sytuacja, w której taka raca znajduje się na stadionie.

              4. Ujawniewnie danych osobowych jest wymogiem uczestnictwa na meczach Legii Warszawa (i nie tylko). Taki mecz to jednak nie szkoła podstawowa i nie masz obowiązku w nim uczestniczyć. Nie akceptujesz regulaminu to nie oglądasz meczu - prosta sprawa. Ciekawe czy jak na żużlu wprowadzą identyfikatory (a prędzej czy później wprowadzą) to czy też zrezygnujesz z uczestnictwa w meczach.

              5. Jeden sprzedany mecz na sezon to o jeden mecz za dużo. A mecz sprzedany to mecz sprzedany, bez względu w jakiej dyscyplinie.
              Ad. 1

              Wcale nie. Przyjdzie sporo osób, które teraz się boją, albo nie mają ochoty siedzieć w tym syfie w towarzystwie bandy prostaków.

              Ad.2

              Bo to fikcyjne zakazy stadionowe. Taki człowiek powinien w porze meczu stawiać się na komisariacie. Jak się nie stawi, miesiąc aresztu. Uwierz, to podziała.

              Ad. 3

              To tylko potwierdza moją opinię o firmach zajmujących się ochroną. I świadczy o tym, że władze wielu klubów tak naprawdę nie dbają o jakość swojej publiczności.

              Ad. 4

              No właśnie. Nie mam ochoty i nie chodzę. Może poszedłbym ze 2-3 razy w roku, ale nie będę w tym celu wyrabiał żadnego identyfikatora. W teatrze się nie legitymuję, to na stadionie też nie będę. Na żużlu raczej identyfikatorów nie wprowadzą. Ba, w Poznaniu podczas meczów żużlowych można legalnie kupić piwo. Na marginesie, na ilu meczach żużlowych byłeś?

              Ad. 5

              Oczywiście, że tak. Ale tu reakcja była natychmiastowa. I przypominam, że chodziło o próbę kupienia jednego meczu, a nie przekrącane całe sezony. Znaj proporcjum.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                No w sumie masz rację. To klub o potencjale sportowym, organizacyjnym i finansowym na miarę III ligi.
                Tej przed, czy po reformie wielki znawco szczecińskich realiów
                Co do Stali,klub przetrwa,tylko gdzie chłopaki będą grali?Niby miasto ma kupić te tereny,ale czy tak będzie...
                Sama gra się poprawiła ,gdyż zmienił się trener,który z drużyny juniorów starszych wziął kilku zawodników,zmienił się bramkarz i jak na razie chłopaki wymiatają
                Pogoń też gra dużo lepiej w porównaniu do rundy jesiennej,na zero z tyłu,a i z przodu wiele się dzieje.
                Teraz w końcu będzie mecz wyjazdowy-grać u siebie większość spotkań to kretynizm,no ale takich mamy działaczy ,milicję i stadiony,oraz budżety klubów,które w IV lidze zachodniopomorskiej są na niziuteńkim poziomie.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

                  Owszem, na żużlu też dzieją się różne rzeczy. Np. jeden sprzedany mecz na sezon. Dramat!
                  Ha ha ha.Znaczy się kradzież malucha to pestka ale merca to już przestępstwo.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tej przed, czy po reformie wielki znawco szczecińskich realiów
                    Co do Stali,klub przetrwa,tylko gdzie chłopaki będą grali?Niby miasto ma kupić te tereny,ale czy tak będzie...
                    Sama gra się poprawiła ,gdyż zmienił się trener,który z drużyny juniorów starszych wziął kilku zawodników,zmienił się bramkarz i jak na razie chłopaki wymiatają
                    Pogoń też gra dużo lepiej w porównaniu do rundy jesiennej,na zero z tyłu,a i z przodu wiele się dzieje.
                    Teraz w końcu będzie mecz wyjazdowy-grać u siebie większość spotkań to kretynizm,no ale takich mamy działaczy ,milicję i stadiony,oraz budżety klubów,które w IV lidze zachodniopomorskiej są na niziuteńkim poziomie.
                    Przed, po reformie będzie to druga liga. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

                    A Stal może grać na należącym do miasta (czyli wszystkich szczecinian) stadionie przy ul. Karłowicza.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ha ha ha.Znaczy się kradzież malucha to pestka ale merca to już przestępstwo.
                      Nie, kradzież jednego samochodu to przestępstwo. Kradzież całej fabryki to wielka afera.

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Arcy, z mojej strony kończę polemikę z Tobą na powyższe tematy. Ty masz swoje zdanie, ja swoje.
                        Ja mam zdanie, że lepsze jest 100 fanatyków niż 1000 pikników.
                        Jak chcę zapewnić żonie i małemu dziecku rozrywkę to zabieram ich do wesołego miasteczka.
                        Ja uważam, że stadion jest od tego żeby wyładować emocje (nie mówię tu o rzucaniu kamieniami), a nie po to by jeść kiełbaski i słonecznik.
                        A na meczach żużlowych byłem może 5-6 razy w Rzeszowie na Stali.

                        Serdecznie pozdrawiam

                        PS. Idę czytać forum o kibicach, kto tam komu w mordę dał w ten weekend

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          No właśnie, najbardziej żałosne jest to, że wielu osobom stan obecny nie przeszkadza.

                          Moja żona chodziła ze mną na żużel. Na piłkę bym jej nie zabrał.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja mam zdanie, że lepsze jest 100 fanatyków niż 1000 pikników.
                            Właściciele klubów mają jednak lepiej od Ciebie opanowane podstawy arytmetyki. 1000 pikników, to zwykle 20 razy więcej wpływów z biletów niż od 100 fanatyków. I zero zdewastowanej infrastruktury stadionowej. Prawa rynku są bezlitosne - fanatycy są już ustawiani do odstrzału.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja mam zdanie, że lepsze jest 100 fanatyków niż 1000 pikników.
                              Kodeks karny nie penalizuje głupoty.

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kodeks karny nie penalizuje głupoty.
                                I tak się kończą z Tobą wszystkie rozmowy w tym temacie.
                                Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie.

                                Żegnam!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎