Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    No to zostało chyba tylko kibicować opoczyńskiemu Woyowi (nielubianemu przeze mnie), żeby awansował do trzeciej ligi. Po awansie Woya będę mógł obejrzeć wyjazdowy mecz Widzewa na własnym podwórku (bo chyba spadek do III ligi już przesądzony)
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Na 9 kolejek przed końcem sezonu ma 20 punktów straty do lidera. Marne szanse.

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Do tej pory wcale się nie interesowałem IV ligą i wiedziałem tylko, że Woy jest dość wysoko w tabeli i myślałem, że dwie drużyny awansują. Po Twoim poście sprawdziłem to i owo i okazało się, że tylko zwycięzca ligi gra w barażu o awans.
        Arcy ale Ty jesteś... przez Ciebie straciłem wiarę w sprawiedliwość na tym świecie
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Daleko masz do Niewiadowa?

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Kurcze, Arcy, już chyba bliżej mam do samej Łodzi
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Swoją drogą, szykują się Zythumowi wyjazdy w zupełnie nowe miejsca.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                Swoją drogą, szykują się Zythumowi wyjazdy w zupełnie nowe miejsca.
                Jak milicja pozwoli i nie dostaną zakazów i niektóre kluby nie będą robić takich cyrków jak w naszej czwartej zachodniopomorskiej.
                Ja dzisiaj już poszedłem sobie na mecz z Victorią Sianów Sianowianie odwołali przyjazd tłumacząc się brakiem transportu,od razu padła propozycja podstawienia autokaru ze Szczecina na nasz koszt,zgodzili się,ale jak im damy jeszcze dwadzieścia tysięcy złotych,bo organizacja wyjazdu też kosztuje.(nieźle się cenią..)
                Pewnie przy zielonym stoliku dostaniemy trzy punkty,które nie uzyskane po sportowej rywalizacji,nie będą cieszyć Liga zbliża się ku końcowi,a Pogoń jest wybita z meczowego rytmu,a jeśli wygramy naszą grupę,czeka nas dwumecz o awans,a łatwo zapewne nie będzie.Nie jest dobrze...


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oczywiście że Stali !!! Barlinek widziałem w akcji bodajże 2 razy, nie grali jak dla mnie ciekawej piłki, poza tym Stal to swoje chłopy, a Barlinek ściąga najemników. Tak więc będzie 2:0 dla Stali .
                  Prawie trafiłeś gdyby nie bramka w samiutkiej końcówce dla Stali .Trzeba przyznać ,że do 60 minuty Stal nic nie grała i to goście powinni prowadzić,ale za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska zawodnik z Barlinka.(pierwsza za to ,że o mało nie wywalił z dyńki piłkarzowi gospodarzy,druga za... wyzwiska w kierunku swoich ) Sędzia w pierwszej połowie w ogóle nie reagował na przekleństwa i dopiero jak kilku ludzi oglądających mecz z trybun w obecności dzieci zwróciło uwagę sędziemu ,to zaczął on w końcu ,to dostrzegać.
                  Stal po zejściu piłkarza Pogoni Barlinek po chwili walnęła dwie bramy i było już po meczu.
                  Gdyby nie ta czerwona kartka nie sądzę ,by przy Bandurskiego padł wynik 3:0.To był najsłabszy mecz na wiosnę Stalowców u siebie który oglądałem .
                  Rozmawiałem z kierownikiem Pogoni(miejscowej) i podobno mamy się wzbogacić o sześć punktów (nierozegrane mecze z Wybrzeżem -A.C.A.B i Victorią Sianów).Te ewentualnie zdobyte punkty nie będą cieszyć


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Polonia w bardzo ważnym meczu pokonała w Wodzisławiu miejscowa Odrę 2:0.Mieliśmy dużo szczęście dzisiaj.Odra miała karnego ale bramkarz Polonii najpierw obronił jedenastkę a potem dobitkę.Trzeba przyznać,że bronił dzisiaj fenomenalnie.A na trybunie zabawa na całego.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      W dzisiejszej Rzeczpospolitej Stefan Szczepłek staje w obronie trenera Klubu Sportowego Widzew Spółka Akcyjna. Pisze on:
                      Wielu z nas, szukających dziury w całym dziennikarzy, sugerujących, jakoby Janusz Wójcik miał w przeszłości coś wspólnego w korupcją, powinnom uderzyć się w piersi. Praca trenera w Widzewie świadczy o jego uczciwości - prowadził drużynę w dwóch meczach i oba przegrał. Jeśli nie zwolni tempa, będzie kandydatem do nagrody fair play.

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                        W dzisiejszej Rzeczpospolitej Stefan Szczepłek staje w obronie trenera Klubu Sportowego Widzew Spółka Akcyjna. Pisze on:
                        Wielu z nas, szukających dziury w całym dziennikarzy, sugerujących, jakoby Janusz Wójcik miał w przeszłości coś wspólnego w korupcją, powinnom uderzyć się w piersi. Praca trenera w Widzewie świadczy o jego uczciwości - prowadził drużynę w dwóch meczach i oba przegrał. Jeśli nie zwolni tempa, będzie kandydatem do nagrody fair play.
                        Kto wie, może sprzedał te mecze .

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Zagłębie Sosnowiec jest już zdegradowane, to może sobie na taki zakup pozwoliło.

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Ale ŁKS jeszcze walczy...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Wielki Motywator vel Kasa Misiu Kasa to już tylko efekt działan nieudaczników z tenisa, siatkówki i koszykówki któzy myślą, że piłka nożna to ichniejsze jogurty. Dopóki będzie rządził typek pokroju Bakalarczyka nie będzie żadnych szans na rozwój.
                              Z przyjściem Cacka wiązalismy pewne nadzieje, okazało się, że niestety bliżej mu do Antoniego Ptaka niż nawet Cupiała.
                              Złota myśl (poza obrażaniem legend Widzewa czym sobie na początku już skreślił możliwość współpracy czy zapowiadaniem transferów od których pospadamy z krzesła) naszego prezia Bakalarczyka i Cacka to - Nikt tak jeszcze nie budował profesjonalnego klubu.
                              To prawda panowie - nikt tak jeszcze nie budował

                              W nowej II lidze przynajmniej się pojeździ do różnych fajnych miejsc
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak milicja pozwoli i nie dostaną zakazów i niektóre kluby nie będą robić takich cyrków jak w naszej czwartej zachodniopomorskiej.
                                Ja dzisiaj już poszedłem sobie na mecz z Victorią Sianów Sianowianie odwołali przyjazd tłumacząc się brakiem transportu,od razu padła propozycja podstawienia autokaru ze Szczecina na nasz koszt,zgodzili się,ale jak im damy jeszcze dwadzieścia tysięcy złotych,bo organizacja wyjazdu też kosztuje.(nieźle się cenią..)
                                Pewnie przy zielonym stoliku dostaniemy trzy punkty,które nie uzyskane po sportowej rywalizacji,nie będą cieszyć Liga zbliża się ku końcowi,a Pogoń jest wybita z meczowego rytmu,a jeśli wygramy naszą grupę,czeka nas dwumecz o awans,a łatwo zapewne nie będzie.Nie jest dobrze...
                                Już mamy sygnały, że kilka klubów chce rozegrać oba mecze - mecz i rewanż na naszym stadionie . Ja tam wolałbym sobie pojeździć
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎