Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Mam pytanie do Kiszota, Zythuma, Pogoniarza i innych FANÓW.
    Dlaczego policja pobiła przed chwilą spokojnych kibiców Legii i Wisły??
    Przecież tak grzecznie dopingowali swoje kochane kluby.

    Tych kilku idiotów, którzy weszli na boisko powinna policja spacyfikować i spuścić taki wpierdol, żeby nie chciało się więcej im na żaden mecz przychodzić.
    Last edited by Ahumba; 13-05-2008, 17:40.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10742

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      Tych kilku idiotów, którzy weszli na boisko powinna policja spacyfikować i spuścić taki wpierdol, żeby nie chciało się więcej im na żaden mecz przychodzić.
      chyba że znowu będą chcieli wpierdol
      zobaczymy co " kibice" tych drużyn pokażą w pucharach
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Co tu pisać,antagonizmy pomiędzy miastami,wioskami klubami były są i będą.... oglądając mecz czuć było w powietrzu "dym".Oczywiście do tego doszły wzajemne pozdrowienia itd.Fani Legii ,że tak napiszę byli lepiej przygotowani i jestem w szoku ,że udało im się wnieść race,którymi przyatakowali Wiślaków.To kolejny samobój i z Walterem i spółką nie ma w/g mnie jakichkolwiek szans na zażegnanie konfliktu.
        Wiślacy z oczywistych względów się bronili ,ale pewnie też dostaną "działkę".
        Teraz o samym meczu:Raczej Legia była lepsza,ale sam poziom meczu bardzo przeciętny.Ja oglądałem te spotkanie pod kątem pucharowych (raczej krótkich)zmagań tych dwóch zespołów i w tym składzie personalnych w jakim dzisiaj wystąpili ,wróżę im króciutką karierę


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Nie bardzo wiem o co chodzi kolego Ahumba bo nie oglądałem meczu.Nie jestem fanem Wisły ani tym bardziej Legii więc mecz mnie nie interesował.A,że cos się działo to dowiedziałem się dopiero teraz z Twojego postu.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
            Tych kilku idiotów, którzy weszli na boisko powinna policja spacyfikować i spuścić taki wpierdol, żeby nie chciało się więcej im na żaden mecz przychodzić.
            Maćku, doprawdy jesteś zbyt surowy dla prawdziwych kibiców . Spróbuj ich zrozumieć .
            Ci ludzie, mówiący o sobie "Legia to My!", postanowili ukarać właścicieli klubu i piłkarzy i odmówili im dopingu. Tymczasem Legia, nie zważając na to zdobyła wicemistrzostwo Orange Ekstraklasy i Puchar Polski, jednoznacznie pokazując kto bez kogo niewiele znaczy.
            Bo trzeba wielkiej naiwności, żeby sądzić, że gdyby na stadionie był wspaniały doping prowadzony przez Starucha i oprawa jak za dawnych lat, Legia zdobyłaby w tym sezonie piętnaście punktów więcej i wyprzedziła Wisłę.
            Więc musisz się zgodzić, że są powody do frustracji i co za tym idzie, trzeba ją jakoś rozładowywać.

            To zapewne nie wszystko, na co ich stać. Podobno mówi się, że żeby pozbyć się Waltera z klubu, trzeba zrobić jeszcze jedno Wilno .
            Last edited by kibi; 13-05-2008, 22:57.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10742

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
              To zapewne nie wszystko, na co ich stać. Podobno mówi się, że żeby pozbyć się Waltera z klubu, trzeba zrobić jeszcze jedno Wilno .
              a później zrobią zrzutę i sami będą utrzymywac klub
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Ciekawe, jak ma wyglądać to pozbywanie się Waltera (ITI). W Legii przyjęto podobny wariant rozliczeń jak w Wiśle i teraz klub ma wielomilionowe długi, zaciągnięte u... Waltera (ITI). Nawet gdyby był zainteresowany wycofaniem się jako właściciel, pozostanie wierzycielem.

                Przy okazji wyszło na jaw, że "prawdziwych kibiców" ceni sobie PZPN. Misiek i s-ka oburzyli się, gdy Legia nie chciała brać na siebie organizacji kibiców wyjazdu na finał. I PZPN przekazał bilety Stowarzyszeniu, które sprzedało je ludziom, którzy zrobili zadymę. A potem Misiek zapowiedział, że karę zapłaci Legia.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Platini proponuje Ligę Bałkańską. Ciekawe czy udałoby się rozegrać więcej niż jedną kolejkę.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rozmawiałem z kierownikiem Pogoni(miejscowej) i podobno mamy się wzbogacić o sześć punktów (nierozegrane mecze z Wybrzeżem -A.C.A.B i Victorią Sianów).Te ewentualnie zdobyte punkty nie będą cieszyć
                    No i dostaliśmy za darmo 6 punktów ,do tego środowe zwycięstwo (w końcu graliśmy na wyjeździe) 3:0 z Sokołem Pyrzyce.Mamy 10 punktów przewagi,ale Astra ma jeszcze mecz zaległy.
                    Jutro trzeba pojechać do Stargardu na meczyk z Błękitnymi i zobaczyć co tam słychać w sklepach z piwami


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Platini proponuje Ligę Bałkańską. Ciekawe czy udałoby się rozegrać więcej niż jedną kolejkę.
                      Wszystkie Miśki to fajne chłopaki.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Miasto Szczecin ma zapłacić prawie 39 mln zł dla Lesa Gondora za niedotrzymanie warunków umowy sprzed kilku lat, a dotyczącej Pogoni. Za utrzymanie Pogoni w lidze, sportowy rozwój, spłatę długów biznesmeni mieli otrzymać tereny przy stadionie. Inwestorzy ze zobowiązań się wywiązali (wicemistrzostwo Polski, pospłacane długi), a miasto nie. Teraz prawomocnym wyrokiem sądu Szczecin ma zapłacić podaną wyżej kwotę. Ciekawy jest komentarz dziennikarza:
                        Cała ta historia uczy dwóch rzeczy: szczecińscy włodarze bywają głupi, cwani, naiwni i tragiczni (niepotrzebne skreślić). Po drugie - myślenie, że jakiś biznesmen będzie płacić za radość szczecińskich kibiców, ma charakter życzeniowy i jest bardzo kosztowne.

                        Kwota nie jest oszałamiająca, raptem niecałe 100 zł na mieszkańca Szczecina, łącznie z niemowlakami. Tylko, że ludzie mogą się poirytować, że muszą płacić za zabawy, które ich nie interesują. Uczciwie by było, gdyby kibice Pogoni zapłacili za swoje dawne uniesienia. Jakieś 4 tysiące złotych (przy założeniu jest tych wiernych kiboli jakieś 10 tysięcy) nie zabiją żadnego z nich, a satysfakcja z honorowego załatwienia sprawy bezcenna.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Tak się zastanawiam czy Ty Pieczarku tak chętnie sięgałbyś do własnego portfela jak do portfela innych ludzi?
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Moment. Toć właśnie Pieczarek chce ochronić portfele ponad 300 000 osób.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                              No i dostaliśmy za darmo 6 punktów ,do tego środowe zwycięstwo (w końcu graliśmy na wyjeździe) 3:0 z Sokołem Pyrzyce.Mamy 10 punktów przewagi,ale Astra ma jeszcze mecz zaległy.
                              Jutro trzeba pojechać do Stargardu na meczyk z Błękitnymi i zobaczyć co tam słychać w sklepach z piwami
                              Piwa nie ma ,mecz beznadziejny w wykonaniu Portowców-pierwszy celny strzał na bramkę gospodarzy oddany w 83 minucie Oczywiście kolejna czerwona kartka dla Walburga z Pogoni(chyba z czwarta w tym sezonie )
                              Reasumując: zasłużone zwycięstwo Błękitnych 1:0.W pierwszej połowie obydwa zespoły nie oddały ani jednego celnego strzału na bramkę...Za to kopanie ,przepychanki ,łokcie w ruch.Sędzia spotkania nawet ,nie wiem kto,gdyż nagłośnienie było takie,że chyba sam spiker sam siebie słyszał... kompletnie nie miał pojęcia o co chodzi,jego decyzje najpierw wzbudzały śmiech,potem irytacje,a na końcu werbalnie przekazano jemu co o tym myślimy.Psów od groma ,nawet pewna brygada...Byłem w szoku ,bo naszych hools było od groma,po drodze psiarni jak...chyba się coś szykowało... Biletu zero do kupienia bez dania dowodu-kocham naszą milicję ,pewnie moje dane osobowe znowu będą gdzieś przekazane.
                              Nam przyznano 1000 biletów i spokojnie ta pula została wykorzystana ,doping z naszej strony ze zrywami,ale w/g mnie tak słaby jak gra Pogoni.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Aż nie wierzę dziennikarze opisali bandyckie zachowanie policji Chodź i tak pewnie dla niektórych nie będzie to nic znaczyło więc tylko dla tych którym się chce krytycznie mysleć.

                                Policja spałowała kibica z dzieckiem

                                RMF

                                Wtorek, 20 maja (07:36)

                                - Czekamy na wyjaśnienia krakowskiej policji - pisze "Polska. Gazeta Krakowska". Dziennik przytacza historię sprzed meczu Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec. 10 maja funkcjonariusze policji brutalnie sponiewierali mężczyznę z dzieckiem.

                                Przed spotkaniem grupa policjantów wkroczyła na prywatny teren restauracji "U Wiślaków". Najpierw gazem potraktowała klientów lokalu, a następnie brutalnie obezwładniła jednego z kibiców, który na mecz przyszedł z dzieckiem.

                                - To była ewidentna prowokacja policji - uważa Krystian Książek, dyrektor spółki, do której należy restauracja "U Wiślaków". Zawsze przed meczem zbierają się tu kibice i nigdy nic złego się nie dzieje. Wtedy też było spokojnie. Żadnej awantury - zaznacza.
                                czytaj dalej


                                W Internecie zamieszczony został film, nakręcony prawdopodobnie kamerą telefonu komórkowego, pokazujący brutalną akcję stróżów prawa. Na nagraniu widać spokojnie stojącego młodego mężczyznę, do którego tuli się dziecko. Chłopiec jest przerażony, ale policjanci w ogóle się nie przejmują. Na jego oczach brutalnie powalają mężczyznę na ziemię.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎