Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    Podobno Podolski wiele razy prosił o możliwość zagrania dla Polski ale był zbywany. Jeśli tak rzeczywiście było to ja jako piłkarz pragnący się rozwijać też wybrałbym gre tam gdzie mnie chcą a nie tam gdzie mają mnie gdzieś.

    Comment

    • nynek
      Senior
      • 11-2007
      • 274

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Roger to nie jest niestety Olisadebe, który był wyraźnie dużo lepszy od wszystkich zawodników na boisku i zdecydowanie bardziej bramkostrzelny.
      Po co takie porównania? W dodatku ta bramkostrzelność w przypadku pomocnik-napastnik(?!). Olisadebe dużo nie pokazał na mistrzostwach...

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10742

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakby byli prawdziwymi Polakami, to dla faszystów ,by nie zagrali.
        PRZESADA !!! Poldi chciał tylko miśki i s-ka go nie widziały w reprezentacji

        ps.mam nadzieję że jesteś po kilku i dlatego tak piszesz
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakby byli prawdziwymi Polakami, to dla faszystów ,by nie zagrali.
          Zapominasz o tym, że obaj wyjechali jako dzieciaki i to, gdzie dziś są, zawdzięczają Niemcom.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
            Podobno Podolski wiele razy prosił o możliwość zagrania dla Polski ale był zbywany. Jeśli tak rzeczywiście było to ja jako piłkarz pragnący się rozwijać też wybrałbym gre tam gdzie mnie chcą a nie tam gdzie mają mnie gdzieś.
            A, bo Podolski chciał jak jeszcze nie był gwiazdą. A my nie bierzemy takich, no chyba żeby w młodzieżówce pokopał z Brożkami.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
              Oglądałeś może mecz Niemcy -Białoruś?Jeśli to też był mecz treningowy,to nasze mecze stały co najwyżej na poziomie naszej OE.Niemcy siedli kondycyjnie-widać,że jak my ciężko trenują,ale ile mieli sytuacji podbramkowych,jak ta piłka "chodziła"między zawodnikami.Na dzień dzisiejszy spokojnie 2:0 w plecy
              No i tak też było ,aczkolwiek tak tragicznie nie było ,szczególnie pierwsze 20 minut drugiej połowy,było całkiem całkiem.
              Trzy mecze i do domu...


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                arcy... przepraszam, że spytam... a w trąbę chcesz?
                A co, nie mogę kibicować komu chcę? Kurka, bo sobie coś nieładnego pomyślę o Toruniu.

                Comment

                • danio_145
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 723

                  Jak to mówią mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor

                  Comment

                  • lzkamil
                    kierowca bombowca
                    • 01-2003
                    • 3611

                    Co by nie marudzić i tak zagraliśmy lepiej niż 2 lata temu, chociaż próbowaliśmy atakować a nie sama obrona Częstochowy. Spalony Smolarka był taki sam jak Klosego w I połowie przed pierwszą bramką Podolskiego tzn. na granicy. Jak dla mnie w obu sytuacjach byli w linii tzn. bramka prawidłowa i Ebi też powinien być puszczony.
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zapominasz o tym, że obaj wyjechali jako dzieciaki i to, gdzie dziś są, zawdzięczają Niemcom.
                      Czy rodzicom?


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • nynek
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 274

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        PRZESADA !!! Poldi chciał tylko miśki i s-ka go nie widziały w reprezentacji
                        Podolski tylko deklarował chęć gry dal Polski i nic w tym kierunku nie zrobił (tak samo jak Delura). Zwlekał, aż dostał powołanie od Niemców i tak się skończyło. Te dzisiejsze fałszywe "niby" łzy zostawię bez komentarza. Miałeś wybór i zrobiłeś co chciałeś. Trzeba było wybrać to co czujesz, a nie to co daje możliwość zdobywania tytułów... Niestety, ale to są jego słowa...

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10742

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy rodzicom?
                          czyli już wiemy czyja to wina że nie grają dla Polski
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10742

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Podolski tylko deklarował chęć gry dal Polski i nic w tym kierunku nie zrobił (tak samo jak Delura). Zwlekał, aż dostał powołanie od Niemców i tak się skończyło. Te dzisiejsze fałszywe "niby" łzy zostawię bez komentarza. Miałeś wybór i zrobiłeś co chciałeś. Trzeba było wybrać to co czujesz, a nie to co daje możliwość zdobywania tytułów... Niestety, ale to są jego słowa...
                            JAKI WYBÓR do reprezentacji trzeba dostac POWOŁANIE wystarczyło by zagrał 1 meczi byłby nasz
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Podolski tylko deklarował chęć gry dal Polski i nic w tym kierunku nie zrobił (tak samo jak Delura). Zwlekał, aż dostał powołanie od Niemców i tak się skończyło. Te dzisiejsze fałszywe "niby" łzy zostawię bez komentarza. Miałeś wybór i zrobiłeś co chciałeś. Trzeba było wybrać to co czujesz, a nie to co daje możliwość zdobywania tytułów... Niestety, ale to są jego słowa...
                              To co,miał na kolanach prosić ? A może posmarować ojro? Myślisz,że z Ebim nie byłoby podobnie gdyby nie upór starego Smolarka?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Maremali
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1955

                                Eliminacje do euro też zaczęliśmy od wtopy, jeszcze będzie okazja dokopać tym folksdojczom - liczę, że to się stanie jeszcze na tych mistrzostwach.
                                http://maremali.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎