Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale nie każdy się z tym obnosi - i to jest właśnie "poczucie smaku", młody...
    ...ale nie każdy je ma.
    Czyli co? Tobie wolno kibicować i mówić o tym, a mnie nie? Dlaczego? Bo Ty masz z tym jakiś problem?

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      A jakie znaczenie ma to jak obstawiał w typerach nynek (ja też stawiałem na wygrane Niemiec i Chorwacji). Realizm w ocenianiu rzeczywistości to nic złego. Zadowolenie z faktu, że Polska przegrała to idiotyzm.
      Ja się cieszę, że Niemcy przeszli dalej. Skoro wygrali z Austrią, wynik polskich kopaczy jest mi na miękko.

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        W 270 minut strzelili 3 bramki ze spalonego, z czego jedną sędzia przez pomyłkę uznał. .
        hej, a możesz mi wytłumaczyć czemu był spalony?
        Roger stał sam na sam z pustą bramką...?
        "eksperci" twierdzą że był na spalonym, ale ja się chyba nie znam, że musi być przedostatni przeciwnik???
        jak to jest?
        tak tylko pytam, co nie zmienia faktu że Polacy zagrali fatalnie na całym turnieju

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          W momencie podania był przed ostatnim obrońcą.

          Comment

          • nynek
            Senior
            • 11-2007
            • 274

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Stary, to jest piłka nożna. Taki sport, w którym 22 kiepsko wykształconych kolesiów ugania się za okrągłym "balonem" do kopania. W dodatku w przypadku reprezentacji Polski to ciężko wszystkich nazwać piłkarzami.

            Taka różnica, że oni rzekomo niewykształceni osiągnęli coś w swoim życiu i poświęcili się swojej pasji. W dodatku mogą reprezentować nasz kraj (w tym Ciebie). Narzekasz? Skoro coś Ci się nie podoba, to sam wyjdź na boisko i zagraj lepiej (co już jest niemożliwe, bo nigdy nie dorównasz tym "nie wykształciuchom").

            Każdy z nich jest piłkarzem, a ty "kibicem", który jest z reprezentacją wtedy kiedy jest dobrze...

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyli co? Tobie wolno kibicować i mówić o tym, a mnie nie? Dlaczego? Bo Ty masz z tym jakiś problem?
              Ja nie cieszę na forum japy po bramce dla przeciwników. I to jest nie mój problem, ale Twój widocznie. Albo innych z Tobą... Od początku EURO walisz na kilku wątkach teksty, które świadczą o tym, że może powinieneś lepiej przenieść się na jakieś niemieckojęzyczne forum. Wiem, że jesteś prowokatorem, ale wszystko ma swoje granice.
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                ART, przenieś te kilkanaście postów do Przechmielin, a najlepiej razem z arcym...
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Z tymi ich osiągnięciami i pasją to byś nie przesadzał. Że zarobili, to i owszem zgodzę się. Między innymi dzięki takim jak ja, którzy płacą za Canal+ żeby ligę angielską i żużlowe GP oglądać.

                  Oczywiście, że nie wyjdę grać. Wybrałem w życiu inną drogę. Ale gdyby wypuścić na boisko 11 forumowiczów, to okazałoby się, że im przynajmniej zależy i dają z siebie wszystko. Nie na pół gwizdka.

                  Jestem z moją ulubioną reprezentacją Niemiec na dobre i na złe. Tak na ME 1996, jak i 2000 i 2004. I nie raz dostarczyli mi powodów do frustracji, choćby przegrywając z Bułgarami w 1994 na MŚ, czy remisując z Łotwą na ME.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja nie cieszę na forum japy po bramce dla przeciwników. I to jest nie mój problem, ale Twój widocznie. Albo innych z Tobą... Od początku EURO walisz na kilku wątkach teksty, które świadczą o tym, że może powinieneś lepiej przenieść się na jakieś niemieckojęzyczne forum. Wiem, że jesteś prowokatorem, ale wszystko ma swoje granice.
                    Ale to są Twoi przeciwnicy, nie moi.

                    Comment

                    • pirackamuza
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1903

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale to są Twoi przeciwnicy, nie moi.
                      Jeśli przeciwnicy Polaków w jakiejkolwiek dziedzinie nie są Twoimi przeciwnikami, to nie chce mi się z Tobą gadać. Ja w każdym razie bym się z tym głośno nie obnosił, bo przywiązany jestem do swojej dotychczasowej fizjonomii.
                      Toruń przeprasza za Radio Maryja
                      www.bobofruty.pl

                      Comment

                      • nynek
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 274

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z tymi ich osiągnięciami i pasją to byś nie przesadzał. Wybrałem w życiu inną drogę. Ale gdyby wypuścić na boisko 11 forumowiczów, to okazałoby się, że im przynajmniej zależy i dają z siebie wszystko. Nie na pół gwizdka.
                        Ciężko nie nazwać tego pasją...
                        Wybrałeś w życiu swoją drogę, a oni swoją. W takim razie jakim prawem ich oceniasz? Może to ty wybrałeś dupiastą opcję, bo nie zarabiasz 50 tysięcy w miesiąc? (jeśli tyle zarabiasz, to jest to zły przykład) Co do tego, że im nie zależało, to jest to tylko Twoje chore zdanie...

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          A Szczerbiec już dzisiaj odkurzyłeś?

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ciężko nie nazwać tego pasją...
                            Wybrałeś w życiu swoją drogę, a oni swoją. W takim razie jakim prawem ich oceniasz? Może to ty wybrałeś dupiastą opcję, bo nie zarabiasz 50 tysięcy w miesiąc? (jeśli tyle zarabiasz, to jest to zły przykład) Co do tego, że im nie zależało, to jest to tylko Twoje chore zdanie...
                            Nie tylko moje. Trzeba było posłuchać komentatorów.

                            Pasję to mają chłopaki w A-klasie. To są zawodowcy.

                            Comment

                            • nynek
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 274

                              Zapomniałem, że komentatorzy są wyznacznikami jeśli chodzi o temat pasji naszych reprezentantów. Szkoda, że nie poszedłeś ze swoimi dziwnymi stwierdzeniami na Pola Mokotowskie pod telebim. Ciekawe czy byłbyś tam taki odważny ze swoimi wypowiedziami...

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Oczywiście że nie, bo nie wróciłbym stamtąd w stanie nienaruszonym. Ale to akurat nie o mnie źle świadczy. Bo ja nie mam w zwyczaju bić ludzi o innych poglądach. Czy to oznacza, że nie jestem patriotą?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎