Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak dla mnie, to w gronie ekspertów brakuje jeszcze Trenera Tysiąclecia...

    (...)
    I Spoconego Janka
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy mam omamy wzrokowe czy aby przez moment mignął Żą na trybunach jak pokazywali kibiców?
      Omamy, przyskąpiłem i nie wywaliłem 200 euro na bilet z Austrią. Za to byłem na Chorwacji, nie mignąłem tam może?

      A w kwestii tego spalonego Rogera, być może rzeczywiście go nie było - o ile dobrze kojarzę przepisy, spalony ma miejsce, kiedy zawodnik jest między ostatnim obrońcą i bramkarzem, a Roger był w gruncie rzeczy za bramkarzem. Podobna sytuacja zdarzyła się kiedyś w jakiejś lidze i taką właśnie argumentację usłyszałem z ust eksperta w studiu (chyba sędziego).

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) o ile dobrze kojarzę przepisy, spalony ma miejsce, kiedy zawodnik jest między ostatnim obrońcą i bramkarzem, a Roger był w gruncie rzeczy za bramkarzem. Podobna sytuacja zdarzyła się kiedyś w jakiejś lidze i taką właśnie argumentację usłyszałem z ust eksperta w studiu (chyba sędziego).
        A nie był to przypadkiem Wit Ż.?

        Podobno kobiety nie potrafią zrozumieć przepisu o spalonym - ale żeby tylu facetów miało problemy... Zaglądamy tu i czytamy (Art. 11):
        2. Liniami oceny pozycji spalonej są: - linia środkowa pola gry,
        - linia piłki,
        - linia wyznaczająca położenie przedostatniego zawodnika drużyny broniącej.
        Patrzymy teraz na obrazek, który zamieściłem ze trzy dni temu i widzimy, że:
        - Guerreiro jest przed linią piłki
        - i jest w linii z ostatnim zawodnikiem drużyny broniącej (w tym wypadku bramkarzem), albo i nawet z pół stopy przed.

        Jeśli jeszcze są jakieś wątpliwości, że piłka odbiła się od Austriaka, to:
        12. Jeżeli zawodnik znajdujący się na pozycji spalonej przejął piłkę zagraną przez współpartnera nie w jego kierunku, ale odbitą po drodze od przeciwnika (na przykład od jego pleców) jest spalony, gdyż odniósł korzyść z przebywania na tej pozycji, po zagraniu piłki przez współpartnera.
        Tyle przepisy. Jak mawiał Maciej Szczęsny - spalony jest wtedy, kiedy sędzia go odgwiżdże. Tym razem nie odgwizdał...
        Last edited by Wujcio_Shaggy; 17-06-2008, 14:04.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          He ,He i pomyśleć,że ŻĄ no powiedzmy uczył Westę na czym polega spalony na zlocie .


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Wujcio się powołuje na jakieś s zemrane przepisy piłkarskie, a przecież każdy kibic wie, że:
            - spalony jest zawsze wtedy, kiedy nam strzelą bramkę,
            - kiedy nasi strzelą bramkę, spalonego być NIE MOŻE.

            Podobnie jest z faulami na polu karnym, osobliwie w ostatnich minutach meczu.

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Pasję to mają chłopaki w A-klasie. To są zawodowcy.
              W pełni się zgadzam dlatego chodzę na okręgówkę ew. 4 ligę

              Wczorajszy mecz oglądnąłem już na spokojnie i nerwy wyczerpałem po 45 min, w drugiej połowie już mi było wszystko jedno. W ogóle nie było gry, podobno to my o coś mieliśmy walczyć, podobno mieliśmy się na nich rzucić od 1 min i podobno bez problemów mieliśmy ograć te rezerwy Chorwatów. No ale jak tu atakować skoro wychodzi się w ustawieniu 6-3-1 ???? To Chorwaci zagrali klasyczne 4-4-2... Brakowało wszystkiego - zaangażowania, przemyślanych akcji itp. W ogóle nie rozumiem dlaczego w przerwie Leo dokonał JEDNEJ zmiany ???? Przecież tam po 20 min 4-5 piłkarzy nadawało się na ławkę!!!!!! Łobodziński, Krzynówek, Dudka, Lewandowski, Murawski... Krzynówek to wcielona tragedia, jak zawodnik reprezentacyjny o takim ograniu i doświadczeniu może tak tragicznie źle zagrywać piłki?????? Łobodziński to ja nie wiem po co grał, poza 1 akcją gdzie dostał piłkę na talerzu, kompletnie nie wiedział co robić. Potem zresztą sam to przyznał że "zaskoczył go ofensywną grą lewy obrońca i nie wiedział czy ma za nim biegać czy nie...". No to Wasilewski musiał mieć przy nim przechlapane... i jak widać - miał. Lewandowski - słabizna, widać dlaczego traci miejsce w klubowej "11", Dudka jak zwykle beznadziejnie - to taki zawodnik od wszystkiego, czyli od niczego. Żewłakow robił co mógł, to samo Saganowski. Roger - ok, ale trochę czasem za bardzo pod publiczkę, jakby dla własnej promocji. Boruc - wiadomo. Obrona w każdym zestawieniu to koszmar - już Chyba Wyspy Owcze mają solidniejszą... każdy atak na naszą bramkę powodował u mnie sok ciśnienia...
              Generalnie jest coraz gorzej w tych turniejach. Za Engela zawalili pierwszy mecz - fakt. Ale potem z Portugalią postawili wszystko na 1 kartę - nie wyszło bo Portugalia lepiej gra w piłkę. Ale PRÓBOWALI. Potem w ładnym stylu 3:1 z USA. Tłumaczenie - bo brak doświadczenia w tego typu imprezach. Ok. Potem Niemcy. Pierwszy mecz-zawalony, drugi mecz - obrona Częstochowy i w plecy, trzeci - beznadzieja,ale 3 pkt. A tu??? Gdyby nie Boruc to tak: Niemcy 0:2, Austria 1:4, Chorwacja 0:3. Teraz odwoływanie się do eliminacji... ale poza meczem z Portugalią tam też nie grali rewelacji. Szkoda gadać, pewnie Benhakkera zostawią, ale niesmak też jest i będzie.
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                A nie był to przypadkiem Wit Ż.?
                Ano chyba tak.

                A ty Pogoniarz nie mędrkuj, bo żeby żonie aktywnego kibica trzeba było wyjaśniać spalonego, to normalnie wstyd

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Uważam, że na razie, to nam żaden trener nie pomoże, bo z gówna bicza nie ukręcisz.
                  Jeden Boruc to trochę mało.
                  Dopóki będą takie sytuacje, że kopacz, który 3-4 razy w meczu kopnie piłkę w odpowiednim kierunku będzie chołubiony i uważany za gwiazdora, po czym pojedzie "zarabiać" za granicę nic z naszej piłki nie będzie. Samymi treningami i grzaniem ławy w klubie formy na mistrzostwa nie zdobędzie się. Tylko grając w meczach można wejść na szczyt. GRANIEM (nawet w polskiej lidze) a nie snuciem się 90 minut po boisku.
                  Karny, spalony??? Dobrej drużynie to nie przeszkadza. Stwarza sobie tyle sytuacji pod bramką, że żaden sędzia ani Boruc, czy inny Bufon nie jest w stanie temu przeszkodzić. Gdy się stwarza 1-2 sytuacje w meczu, to wszyscy są winni.
                  Żaden Brożek ani inni NIC by nie pomogli. Skoro nawet Ebi był własnym cieniem, a Krzynówek .................................................. ....... .

                  A co do arcy'ego. Zostawcie Go. Na taką postawę najlepsza OLEWKA.
                  Można dopingować nawet Papuasom, ale przekładając na bliskie naszemu żołądkowi piwo arcy woli koncernowego Heinekena (rzemieślnicze Niemcy) a nie raz dobre raz gorsze piwo regionalne (cienką Polskę). Można i tak ale na tym forum mając taką postawę nie ma się czym szczycić.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Ahumbo, ja nie pamiętam czasów gdy Polska była dobra. W 1982 r. miałem dwa latka.

                    Może i Niemcy to piłkarscy rzemieślnicy. Ale Polacy nawet tego nie potrafią, a artystów piłki to co najwyżej w telewizji mogą pooglądać.

                    Nie ma się co dziwić Łobodzińskiemu. Przecież w polskiej lidze nie ma ofensywnych lewych obrońców. Ba, w polskiej lidze chyba w ogóle nie ma lewych obrońców.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Dzień na Euro udany w połowie - tylko Francja jedzie do domu
                      Po cichu miałem nadzieję, że Holandia podłoży się Rumunii i także Włosi pojadą do domu

                      Z jednej strony to dobrze, że Pomarańczowi grają fair, z drugiej Euro bez Włochów i Francuzów - BEZCENNE
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Ja miałem głównie nadzieję na wtopę Włochów, ale ci oczywiście karny, rykoszet i awans. Choć trzeba przyznać, że mocno cisnęli i mieli sporo sytuacji.

                        No cóż, szansa zaprzepaszczona, teraz pewnie będziemy się z nimi męczyć do finału...

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          He ,He i pomyśleć,że ŻĄ no powiedzmy uczył Westę na czym polega spalony na zlocie .
                          No, to już wiemy, jak ją nauczył
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) W ogóle nie rozumiem dlaczego w przerwie Leo dokonał JEDNEJ zmiany ???? Przecież tam po 20 min 4-5 piłkarzy nadawało się na ławkę!!!!!! (...)
                          To akurat oczywiste - przepisy nie pozwalają. I tak się wykazał przytomnością, że zdjął Dudkę ze stopera. Tylko po co go tam wcześniej wystawił?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) Ba, w polskiej lidze chyba w ogóle nie ma lewych obrońców.
                          Tu się nie zgodzę - w polskiej lidze wszyscy obrońcy są "lewi"...

                          W wypowiedziach pomeczowych przebija głównie zdziwienie naszych zawodników, że ci rezerwowi Chorwaci potrafili kopnąć prosto piłkę, i że biegali i naciskali, zamiast położyć się na murawie...

                          Od piłki kopanej przechodzimy teraz do piłki nożnej - Włosi niestety awansowali do ćwierćfinału (piszę "niestety", no ale przecież ktoś musiał; to nie znaczy, że wolałbym Francuzów albo Rumunów) przy wydatnej pomocy pecha "Trójkolorowych". (Tu pocieszenie dla niepoprawnych optymistów: jest drużyna, która ma gorszy bilans od Polski i, o dziwo, jest to wicemistrz świata. Dodatkowo aktualny mistrz Europy i półfinalista poprzedniego EURO też odpadli w fazie grupowej, i to wcześniej od nas ). W związku z powyższym, trochę się obawiam o Hiszpanów (którzy by mogli wreszcie coś ugrać na mistrzostwach), bo Azzurri zamurują się na 0:0 i tylko będą wywalać piłki na Toniego. Dziś miał on, co prawda, rozregulowany celownik - ale cholera wie...

                          No a w bliższej perspektywie, czyli jutro, nie spodziewam się większych emocji (największą niewiadomą jest, czy aby Grecy nie okażą się jedyną drużyną tych mistrzostw, która nie zdobyła choćby punktu). Mecz Szwecji z Rosją będzie raczej nudny (gdyby w hokeja grali, to co innego), bo obie drużyny grają równie nędzny futbol, tyle że Ruscy mają Hiddinka (który zawsze wychodził z grupy na mistrzostwach; nb. kto to wymyślił, żeby zatrudnić u nas Beenhakkera, który nigdy nie wygrał meczu na wielkiej imprezie?), a Szwedzi Ibrahimovicia, no i wystarczy im remis. A poza tym i tak nie mają szans z Holandią.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                            No, to już wiemy, jak ją nauczył
                            Posiłkowałem się autorytetem Wita, więc też nie podskakuj, bo on teraz już chyba grypsuje

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Romanija Romanija - zabrakło nas na miejscu aby dopingować co Żą ? Szczególnie we włoskiej knajpie
                              Holendrzy na razie rewelacja.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                                Podobno w grę wchodzi znów Szczecin, jak piszą na portalu wp.
                                Będzie taka możliwość,ale jeśli uda nam się dziś awansować do III ligi(mam gdzieś te nowe nazewnictwo) i stamtąd rozpoczniemy marsz ku pierwszej lidze.Z tego co obiło mi się tu i tam Drzymała faktycznie chce kombinować w Szczecinie,ale chciałby grać w I lidze i mieć pewność ,że w końcu będą rozpoczęte prace nad nowym stadionem.Ten teraz beznadziejny nie jest,ale sporo brakuje do choćby III ligowych stadionów w Anglii.Mankamentem jest upiorny kawałek zadaszenia,brak wydzielonych miejsc dla dziennikarzy,sektor dla przyjezdnych jest niby w porządku,ale musi być duża strefa buforowa(nie taka jak na Widzewie, gdzie jakiś debil zrobił w takim miejscu sektor dla gości ),dalekie dojście do szatni,dojście na sektory w piachu.Pojemność jaka taka ,blisko osiemnaście tysięcy.Murawa jest podgrzewana,2300 luksów jest,ubikacje płatne,ale wiadomo,że sikanie odbywa sie pod płotem,kioski z pamiątkami są.To niestety wszystko wystarcza nawet na naszą pierwszą ligę
                                P.S "Szacunek" dla prezesunia za podniesienie cen biletów z 6 i 10, zł na 10 i 15 zł On chce by było 10 koła,jakieś jaja czy cuś
                                Dla tych co mają swoiste poczucie humoru( jakby na czasie
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎