Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi

    Pieczarku, nie ma już Groclinu Grodzisk, a Polonia jest jedna (ta właściwa). Pierwszy zespół gra w Ekstraklasie, rezerwy w IV lidze.
    Groclinu nigdy nie było,była Dyskobolia.Majdan ze Świerczewskim chyba sobie nie pograją w fuzyjnej drużynie...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10742

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
      Groclinu Grodzisk,
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
      Groclinu nigdy nie było,była Dyskobolia..
      a dokładniej Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
      Last edited by anteks; 30-07-2008, 12:34.
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • ziomal-111
        Senior
        • 09-2006
        • 288

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Nawaleni "kibice" Śląska Wrocław dymią właśnie na dworcu głównym we Wrocławiu. Nie mają identyfikatorów. Z całą pewnością są to pikniki, które przyszły narozrabiać, żeby zepsuć opinię prawdziwym kibicom.
        Na mecze koszykówki pewnie identyfikatorów nie potrzeba. A wydaje mi się ze to własnie kibice korzykówki. Slask nie zagra w lidze
        Browar gawron to witaminy!!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Wisła przegrała wygrany mecz... Ogólna gra wskazuje, że raczej przejdą tę rundę, ale zupełnie bez sensu sobie utrudnili sprawę.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
            Na mecze koszykówki pewnie identyfikatorów nie potrzeba. A wydaje mi się ze to własnie kibice korzykówki. Slask nie zagra w lidze
            Myślalem, że najgłupsze rzeczy na forum są moim udziałem, ale bijesz mnie na głowę.

            1. Widziałem tych "kibiców".
            2. Jak mogą "kibice" jechać na mecz drużyny, której nie ma, a rozgrywki się jeszcze nie zaczęły?
            3. Meczu piłki nożnej Śląska Wrocław wprawdzie też jeszcze nie ma, ale kolejna powinna się zacząć tydzień temu, a kibice kupili sobie pociąg na wyjazd. Teraz prawnik sprawdza, jak mogą się wykpić z opłaty za zamówiony pociąg.
            Last edited by Krzysiu; 30-07-2008, 21:46.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              3. Meczu piłki nożnej Śląska Wrocław wprawdzie też jeszcze nie ma, ale kolejna powinna się zacząć tydzień temu, a kibice kupili sobie pociąg na wyjazd. Teraz prawnik sprawdza, jak mogą się wykpić z opłaty za zamówiony pociąg.
              Koszty wynajętych pociągów powinna pokryć Ekstraklasa SA.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Cyrki w Lublinie wyczynia policja. NIe rozumiem i nigdy nie zrozumniem dlaczego policja ma decydować kiedy odbędzie się mecz/koncert/impreza. Jest organizator, on ustala harmonogram i nikomu nic do tego.
                A tłumaczenie, że nie można rozegrać meczu w sobotę bo w niedzielę zaczyna się pilgrzymka powoduje, że tylko opadają mi ręce. Następnym razem pewnie jako tłumaczenie podadzą Giełdę Birofilistyczną
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Co się martwisz, pewnie dadzą Wam walkowera, jak w zeszłym sezonie Wiśle z Pelikanem A drwale z Motoru potrafią nieźle rąbać po piszczelach... piłkarzy szkoda.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Koszty wynajętych pociągów powinna pokryć Ekstraklasa SA.
                    Koszt zakupionych parasolów w przypadku braku deszczu powinni zwracać afrykańscy szamani. Wszak wiadomo, że to oni odpowiadają za zjawiska atmosferyczne.

                    Comment

                    • Gopher
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 450

                      Mecz Motoru z Widzewem jednak się odbędzie.
                      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cyrki w Lublinie wyczynia policja. NIe rozumiem i nigdy nie zrozumniem dlaczego policja ma decydować kiedy odbędzie się mecz/koncert/impreza. Jest organizator, on ustala harmonogram i nikomu nic do tego.
                        A tłumaczenie, że nie można rozegrać meczu w sobotę bo w niedzielę zaczyna się pilgrzymka powoduje, że tylko opadają mi ręce. Następnym razem pewnie jako tłumaczenie podadzą Giełdę Birofilistyczną
                        Po tym jak pieski dostały łomot od piłkarzy,to w ewentualnym starciu z Pielgrzymami wolą wzmocnić szeregi
                        Tak na serio,to Kogo oni chcą ochraniać
                        Teraz o meczu Wisły.Tak frajersko przegrać ,to jest sztuka,ale nasze eksportowe drużyny są w tym mistrzami(szkoda,że tylko w tym)


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Szczerze mówiąc, to chciałbym, aby Wisła odpadła już na tym etapie rozgrywek.
                          Z jednej strony udział w Lidze Mistrzów (wicemistrzów i drużyn z dalszych miejsc tabeli) to zastrzyk gotówki dla klubu. Ale co mnie obchodzi ich kasa.
                          Z drugiej strony natomiast, tak grająca Wisła, to będzie poruta dla niej samej, a dla osób oglądających jej mecze głęboki niesmak. Następni przeciwnicy słabość Wisły obnażą znacznie bardziej dotkliwie. Wiem, że jakieś drużyny muszą być dostarczycielami punktów, mięsem armatnim. Wg mnie nie musi być to Wisła, niech sobie odpoczywa w polskiej lidze.

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Ano frajerstwo; w Krakowie to 1-0 pewnie umęczą, a potem to już tylko płacz i zgrzytanie zębów - w kolejnej rundzie nie będzie drużyny, którą Wisła mogłaby pokonać taką grą. No, chyba że (tu kilka wyników, wybranych jak najbardziej tendencyjnie):
                            Glasgow Rangers - FBK Kowno 0-0
                            Anorthosis (Cypr) - Rapid Wiedeń 3-0
                            Anderlecht Bruksela - BATE Borysów 1-2

                            Czy dziś kolejne kompromitacje?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Oglądałem kawałek tego meczu i niestety, muszę zgodzić się z Pieczarkiem. Ewentualny awans Wisły do fazy grupowej byłby dla niej sukcesem, ale jednocześnie okazją do kompromitacji. Pamiętając występy Widzewa nie mogę nie odnieść wrażenia, że potencjalni rywale zrobili postęp, a nasze kluby ciągle drepczą w miejscu.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Koszt zakupionych parasolów w przypadku braku deszczu powinni zwracać afrykańscy szamani. Wszak wiadomo, że to oni odpowiadają za zjawiska atmosferyczne.
                                Miałem cię za bardziej inteligetnego ale chyba jednak się myliłem.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎