Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misjogi
    Senior
    • 04-2006
    • 147

    Słownik języka polskiego podajeatałach-człowiek niezdarnie wykonujący zadanie. Wczorajszy mecz pokazał że stać NAS na wiele i czas szukać hotelu w RPA.

    Comment

    • darekd
      Senior
      • 02-2003
      • 12274

      Oglądałem mecz CZ-PL na czeskiej telewizji. Komentatorzy chwalili sąsiadów z północy. Też kibiców, za śpewanie hymnu, podczas którego "mróz przeszedł po plecach" i bicie brawa po hymnie czeskim.
      Na stadionie były trzey reklamy piwne:
      1. Litovel
      2. Bernard
      3. "Czech beer" - czesi dla czeskich browarów zarejstrowali nazwę i będą tak promować czeskie tradycyjne piwo!

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Z dalekiej podróży wrócili piłkarze Zagłębia. Przegrywali w Kielcach z Koroną do 90 minuty 0:2. W doliczonym czasie doprowadzili do wyrównania.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          wypowiadanie się o drużynie niemieckiej w ten sposób uważam za żałosne.
          A ja za żałosne uważam emocjonowanie się tymi patałachami, noszącymi dumne miano reprezentacji Polski. Po tym, co pokazali na międzynarodowych imprezach w ostatnich latach, jest to specyficzna forma masochizmu.

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dokładnie wiem kogo arcy miał na myśli. I dlatego wypowiadanie się o drużynie niemieckiej w ten sposób uważam za żałosne.
            Widocznie arcy ma pochodzienie niemieckie i kibicuje swojej drużynie . Uważam że nic w tym nie ma żałosnego wręcz przeciwnie jest wielkim patryjotom
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
              Widocznie arcy ma pochodzienie niemieckie i kibicuje swojej drużynie . Uważam że nic w tym nie ma żałosnego wręcz przeciwnie jest wielkim patryjotom
              Jest dokładnie takim patryjotom jak Ty napisałeś to słowo.

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                Jest dokładnie takim patryjotom jak Ty napisałeś to słowo.
                Ty nigdy nie robisz błędów. Zwykła literówka.
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  Zrobiłeś w tym słowie dwa rażące błędy ortograficzne i nie są one literówkami.
                  Błędów czepiam się tylko dlatego bo arcy taki właśnie patriota jak Ty to napisałeś.

                  Tyle w temacie.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Czy bycie patriotą jest obowiązkowe?
                    Last edited by arcy; 12-10-2008, 21:22.

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      "Jestem Polakiem, nie kradnę samochodów, nie jestem pijakiem"
                      Arcy nie kibicuje drużynie narodowej, jest podejrzany, nie dorasta do narodowo-katolickiego ideału.
                      Może jeszcze go zlustrujemy?
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy bycie patriotą jest obowiązkowe?
                        Nie, ale przynajmniej wiem, że byłbyś dobrym kapusiem
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • pirackamuza
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1903

                          O ile Ślązaka kiszota mogę zrozumieć (choć z dużym wysiłkiem), o tyle suwalsko-warszawski arcy ma tak ewidentne niemieckie pochodzenie, jak ja kameruńskie. Dla mnie to albo jakiś nie znany mi rodzaj szpanu, albo działalność czysto prowokatorska, albo po prostu zwykły "odpał".
                          I nie masz się z czym, gościu, obnosić. Tyle
                          Toruń przeprasza za Radio Maryja
                          www.bobofruty.pl

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Nie jestem ani suwalski, ani warszawski. Mój dziadek urodził się pod Gdańskiem przed I wojną światową i był ochrzczony w katedrze oliwskiej. W czasie II w. św. pracował w gdyńskim porcie, a nazwisko które obecnie noszę jest spolszczone. Przodkowie drugiego dziadka byli Niemcami osiedlonymi w Wielkopolsce.

                            Ja się z niczym nie obnoszę, w odróżnieniu od pewnego germanofoba z Torunia.

                            Becik, nie pierdol.
                            Last edited by arcy; 12-10-2008, 23:04.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23816

                              Choć nie zaglądam tu bo mnie temat nie interesuje, ale nie przeginajcie.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
                                Słownik języka polskiego podajeatałach-człowiek niezdarnie wykonujący zadanie.
                                A czy jak komus uda się coś parę razy dobrze zrobić a resztę robi niezdarnie to jak go nazwać? No ale czego wymagac od zawodników którzy nie łąpią się do gry w zespołach ze średnich lig europejskich a co tu dopiero mówic o najlepszych ligach.


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wczorajszy mecz pokazał że stać NAS na wiele i czas szukać hotelu w RPA.
                                Przed Euro tez nas było stac na wiele a co z tego wyszło wszyscy widzieli.Zreszta podobnie było w Niemczech Korei czy Meksyku.Ostatni dobry występ Polaków to Mistrzostwa w Hiszpanii.Od tego czasu tylko się staczamy w dół.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎