Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    Fabiański w/g mnie niepewny.....
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
    Minusy:
    Fabiański
    Rzeczpospolita z 21.11.2008, wywiad z Leo Beenhakkerem:
    - Co pan sądzi o występie Łukasza Fabiańskiego?
    - Perfekcyjny. Wspaniały.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Cieszę się, że w tym meczu padły 3 bramki w ostatnich minutach. Może wreszcie nasi forumowi piłkarscy mądrale, rozpatrujący takie gole w kategoriach szczęścia (lub pecha), dadzą sobie spokój z takimi niedorzecznościami.
      Nie jestem większym mądralą niż ty ale nie bardzo kumam o co ci chodzi.
      Last edited by kiszot; 21-11-2008, 11:01.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        Kiszot, to przejrzyj sobie wpisy dotyczące meczu Polska-Austria na ME lub meczu Polonia-Lech.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
          Rzeczpospolita z 21.11.2008, wywiad z Leo Beenhakkerem:
          - Co pan sądzi o występie Łukasza Fabiańskiego?
          - Perfekcyjny. Wspaniały.
          Skoro gra Fabiańskiego wzbudziła zachwyt u Leo,to ja się boję jak "Fabian" zagra w/g trenera bardzo dobrze.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            Skoro gra Fabiańskiego wzbudziła zachwyt u Leo,to ja się boję jak "Fabian" zagra w/g trenera bardzo dobrze.
            Fabiański grał świetnie, tylko pod koniec meczu się zmęczył i już tak wysoko nie fruwał jak sobie planował.
            Hmm, a może chciał dać Załusce szansę debiutu
            bla bla bla

            Comment

            • Jadoo
              Senior
              • 10-2008
              • 339

              Wszystko ładnie, niech sobie Załuska zagra w jakimś towarzyskim meczyku, może nie wpuści gola i brawo jasiu, ale fakt faktem, że jedynym bramkarzem, który gra na "international level" to jest Artur Borubar

              Swoją drogą bardzo jestem ciekaw jak tam z genami ojca u Wojtka (ostatnio nie-)Szczęsnego, podobno radzi zsobie nieźle, samo to, że jest JUŻ w arsenalu... Może on w przyszłości będzie solidnym drugim bramkarzem
              Last edited by Jadoo; 21-11-2008, 20:57. Powód: Uzupełnienie wypowiedzi.

              Comment

              • Gopher
                Senior
                • 10-2007
                • 450

                Ja sądze że młody Szczęsny w niedalekiej przyszłości będzie solidnym numerem 1 w kadrze.
                Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  O ile wyleczy sobie skutecznie złamania obu łap - bo mu sztanga spadła - swoją drogą to On chyba trochę pechowy jest, a bramkarz, niezależnie od umiejętności powinien miec jednak szczęście
                  Last edited by iron; 21-11-2008, 21:41.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    O rany, właśnie sobie obejrzałem skrót spotkania Serbia-Bułgaria. Wynik 6:1, a Milosević nie wykorzystał dwóch karnych, w dodatku mieli jeszcze kilka poprzeczek i słupków. Mogła być dwucyfrówka.

                    Szkoda młodego Szczęsnego, mam nadzieję, że nie będzie to człowiek-szkło jak swego czasu Chris Kirkland, któremu ciągle coś się działo.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      6Ja tu się urwałem z roboty na mecz z ŁKS-em a tu nie dość,że zmarzłem i wyglądałem jak bałwan to jeszcze Polonia przegrała.Prowadzić 1:0 a potem 2:1 i przegrać to już jest Inna sprawa,że druga połowa niewiele miała wspólnego z piłką nożną.Murawa bardziej przypominała lodowisko niz boisko.No i sedzia swoje tez dorzucił.
                      Last edited by kiszot; 22-11-2008, 17:13.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Dylematy Lechii :



                        Podgrzewać murawę czy oświetlać boisko?
                        Przegląd Sportowy, pb /10:48

                        PAP
                        Podgrzewać murawę czy oświetlać boisko? Przed takim absurdalnym dylematem stanęli włodarze Lechii Gdańsk, którzy w piątek wieczór mają zagrać z Legią Warszawa.
                        Rzeczywistość rodem z serialu "Alternatywy 4" dotarła w realnym świecie do Lechii. Na gdańskim stadionie, gdy włączone są jupitery nie działa ogrzewanie murawy.

                        - Gdybyśmy chcieli jednocześnie utrzymywać podgrzewanie boiska i oświetlać stadion to nasze koszty eksploatacyjne byłyby wyższe o 300 tys. w skali roku oraz nieodzowne byłoby wybudowanie za milion złotych nowej trafostacji - tłumaczy Leszek Paszkowski, który zarządza obiektem, na którym spotkania swoje rozgrywa Lechia.
                        Czy w takim razie mecz Lechii z Legią odbędzie się w terminie? - Nie mogę dać gwarancji, że tak się stanie - przyznaje rzecznik Lechii Błażej Słowikowski.
                        Jakim cudem dostali w takim razie licencję ?
                        Na moim podwórku podziękowano za współpracę "super napastnikom" pozyskanymi z Czarnych Żagań i z Wisły Płock, dla Pogoni zdobyli łącznie ZERO bramek(no w sumie niekoniecznie kilka trafień uzyskali w rezerwach)
                        P.S Jak beznadziejna musi być III(faktycznie IV)liga Lubuska skoro gościu strzela tam 24 bramki, przechodzi do Pogoni i gra jak sierota...
                        Last edited by Pogoniarz; 27-11-2008, 12:14.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Informację o podgrzewaniu murawy i oświetlaniu stadionu gdańskiej Lechii pisał wg mnie jakiś głupek.

                          Płytę boiska podgrzewa się przez dłuższy czas przed meczem. Włączenie ogrzewania na zmarzniętym boisku tylko na czas meczu jest zupełnie bez sensu, nie nastąpi nawet minimalne rozmrożenie boiska. Z drugiej strony, po wcześniejszym podgrzaniu kumulacja ciepła w ziemi jest tak duża, że kilkugodzinne wyłączenie podgrzewania w niczym nie zaszkodzi murawie. Nie ma mowy, aby ziemia w tak krótkim czasie zamarzła na kość. Ogrzewanie i oświetlenie nie muszą więc pracować jednocześnie.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Informację o podgrzewaniu murawy i oświetlaniu stadionu gdańskiej Lechii pisał wg mnie jakiś głupek.
                            Ten co zarządza obiektem i się wypowiada na ten temat ,też jest pismakiem ?


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              To dziennikarz wyciągnął mylne wnioski, wplótł coś o absurdach. Człowiek z MOSiRu powiedział tylko, jak wygląda strona techniczna.

                              I głupotą byłoby wydawać 1 000 000 zł na trafostację tylko po to, żeby ogrzewanie murawy mogło działać w ciągu sezonu o kilkanaście godzin dłużej.
                              Last edited by arcy; 27-11-2008, 14:01.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Najprawdopodobniej trafostacja nie przenosi takiej mocy, jaka j est potrzebna do jednoczesnego ogrzewania i oświetlenia boiska. ale można wyłaczyć ogrzewanie na czas oświetlenia, przecież światła włącza się naprawdę tylko raz na dwa tygodnie nia dwie godziny. Ogrzewanie musi działać stale, żeby miało w ogóle sens.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎